Liga de Estónia Época 79

Fórum: Fórum da Liga rss-feed

Discuta sobre a sua Liga, quem são os favoritos para ganhar a Liga esta época, quais serão os promovidos, os despromovidos o que está a fazer na Taça.

Voltar a página principal do Fórum

H83 (6)

ee onuelver >> segunda outubro 14 - 04:00

Aeg vist uueks teemaks.

Sai raha kulutatud et sats varem konkurentsivõimeliseks saada ja euros ehk mõni punkt võtta. Liigas käib mäng ilmselt keskmistele kohtadele sest põhimehed liiga noored veel ja igas liinis on keegi vanur ka toeks. 

ee onuelver
Utilizador
Inscrito2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> segunda outubro 14 - 06:39

Ma elan vist selle hooaja siin liigas kah üle praeguste mängjatega.  

ee djdurex
Utilizador
Inscrito2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee plarts >> terça outubro 15 - 20:31

Navi

minu meelest sul 9. koht suht kindel 

ja ma ei näe et keegi alt sind ohustaks ;)

ee plarts
Utilizador
Inscrito2013-02-21
ee FC Veenus
ee Balthazor >> quarta outubro 16 - 18:52

Viietärnise juunioriga postide vahel on vist uus rekord väravate vahe kohalt õhus, oleneb muidugi kui paljud jätavad võimaluse kasutamata noori mängitada. Kui siin liigas bot mängis, oli tolles veel mängijaid FC Torni aegadest pluss jumperite oste ehk kokku oli vast tugevamgi pakett kui Anomaalial praegu, kus on vaid oma kasvandikud. Lõhnab nagu raha kogumine staadioni jaoks, mis konkurentsis püsimiseks on hädavajalik. 

Chargers võib Navit ohustada järgmisel hooajal, kui tal selleks tahtmist on, mullusest jäi mulje, et loobuti Meistriliigast vabatahtlikult. All kulub ilmselt (liiga palju) aega, kuni keegi uuematest saab kokku piisava koosseisu, et üles tulla. Pärnu JK me vist varsti kaotame, tema 2 eelmist leitud klubi on ka lõppenud ärakadumisega vähem kui aasta järel. Vahed liigade piiril on suured, esikaheksal on päris turvaline kuniks keegi altpoolt ei tee projekti noortest või ei raba tolle itaalia rändtirtsu kombel kokku pensionäre, et ühe hooaja sära nimel klubi tulevik hävitada.

ee Balthazor
Utilizador
Inscrito2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> quinta outubro 17 - 06:46

Ma võtan praegu suht rahulikult. See et ma tänavu siin olen, on ju boonus, eelmise hooaja eel sai oldud valmis kindlaks väljakukkumiseks. Anomaaliaga tundub praegu olevat piisav vahe, et ettepoole jääda isegi nii nõrkadega nagu praegused mängjad on. Paar punkti võiks ka ülevaltpoolt ära kobistada. Eks hooaja lõpus mõtleb edasi, kas vaja kedagi tugevamat. Nagunii üle 9. koha ei hüppa, kui keegi suurt puhastust ei tee just.

ee djdurex
Utilizador
Inscrito2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> Ontem - 07:33

Pisike ennustus hooajaks.

Haapsalu ja Veenus on mõlemad paar põhimeest kaotanud ning Alkohoolikud jõudnud neile lähemale. Omavahel nad medalid ära jagavad aga mis kellele, saab sõltuma pigem sellest kas keegi peab tähtsamaks eurot või liigat. Hetkel pakuks 1. Veenus 2. Haapsalu 3. AA.

4. Tartu. Jääb esikolmikust siiski kindlalt maha kuid peaks järgmisi sama kindlalt edestama.

5. Puka City. Võib ka tahapoole jääda kui järgmistele liiga palju punkte kingitakse. Otsustab vist euroliiga periood.

6. Dünamo. Igas liinis on alles keegi tähtis põhimees eelmistest hooaegadest ning järgmine hooaeg on euromängud kindlad.

7. Kosmos. Mehi peaks nagu jätkuma isegi 5. koha ründamiseks tänavu aga juba on kirjas barankad just otsestelt konkurentidelt. 

8. Pusa. Pole niiväga tippmehi kuigi pole võimatu et täieliku õnnestumise korral kerkib ehk kõrgemalegi.

9. Navi. Eelmistest selgelt nõrgem kuid Anomaaliast selgelt parem ning peab sitt hooaeg olema kui jääb 10 või vähema punkti peale.

10. Anomaalia. Pole meistrika tasemel mehi eriti jäänud vaid pea kõik on noored. Nendega on ka 1 punkt kordaminek (kui Navi unustab lineupi panna). Õnneks on viimased hooajad noortega hakatud tegelema et nende eest rohkem raha müügist saada.

ee onuelver
Utilizador
Inscrito2014-09-02
ee Puka City Strikes Back