Liga de Lituânia Época 44 [2]

Fórum: Fórum da Liga rss-feed

Discuta sobre a sua Liga, quem são os favoritos para ganhar a Liga esta época, quais serão os promovidos, os despromovidos o que está a fazer na Taça.

Voltar a página principal do Fórum

14 Sezonas (91)


lt Justas >> quinta janeiro 22 - 18:55, Editado quinta janeiro 22 - 18:56
Mhm.. smūgiai 14-2, rezultatas 0-0.. pasisekė tau čia, blabla, sveiką kailį išnešt, atėmei iš manęs labai brangius du taškus :D

O mano komandai tai su progų realizacija nekažką, jau kelintą matchą iš eilės ~15 smūgių padarau, o įvarčių kaip nėr taip nėr, gerai būna jei bent vieną įridenu iš tiek progų.
lt Justas
Utilizador
Inscrito2014-01-08
lt Bagacius >> quinta janeiro 22 - 18:59
Grigiškės jei grįš, grįš su trenksmu :D
lt Bagacius
Utilizador
Inscrito2013-03-29
lt FK Grigiškių Šviesa
lt blabla >> quinta janeiro 22 - 19:21
Dar vienas clean-sheet :DD (party)
lt blabla
Utilizador
Inscrito2013-05-24
lt Justas >> sexta janeiro 23 - 11:13
Vėl labai neparankiai susidėliojo tvarkaraštis, 20h lyga, kitą dieną 10h lyga ir 14h taurės finalas...

Nusprendžiau aukoti abu lygos matchus ir koncentruotis tik ties taure. Lygoje labai padėjo šiandieninė pergalė išvykoje, kai tuo tarpu artimiausi konkurentai vėl barstė taškus. Prieš 4ą vieta likus 4 turam jau turiu 8 taškų persvarą, taigi tikrai galiu surizikuoti ir du lygos matchus paaukoti. Žinoma, į 2ą vietą turbūt užleisiu Siesartį, bet tai nėra taip svarbu, nes jei išliksiu bent trečias, mes taip ar taip susigrumsim atkrintamosiose :)
lt Justas
Utilizador
Inscrito2014-01-08
lt Arunas Valickas Jr. >> sexta janeiro 23 - 13:28, Editado sexta janeiro 23 - 13:28
18:32 lyga 5:42 taure
teks ir man leist pagridiniems zaidejams su maziausia istverme pailset
lt Arunas Valickas Jr.
Utilizador
Inscrito2013-02-07
lt blabla >> sexta janeiro 23 - 15:13
Visai ne laiku pralaimėjimas paskutinei komandai... Bagaciau, galėjai gi pasiduot ;D
lt blabla
Utilizador
Inscrito2013-05-24
lt Bagacius >> sábado janeiro 24 - 10:55
nee ;D
lt Bagacius
Utilizador
Inscrito2013-03-29
lt FK Grigiškių Šviesa
lt Arunas Valickas Jr. >> domingo janeiro 25 - 03:59
Taures finalas:
41min - mano pagrindinis saugas gavo raudona
70min - varzovai imuse
86min - mano jaunasis puolejas rezultata lygina
11metru baudinai 3/0 pralaimeti nei vienas is 3 puoleju neimuse...
3 kartas nelaimingas irgi. Rodos man ir telieka buti antru :/
lt Arunas Valickas Jr.
Utilizador
Inscrito2013-02-07
lt blabla >> domingo janeiro 25 - 09:04
Nenusivilk, dar bus tų taurių finalų :)
lt blabla
Utilizador
Inscrito2013-05-24
lt Justas >> domingo janeiro 25 - 12:59
Wooohooo!!! Po itin nervingų rungtynių, taurė mano rankose!! Nors pagal smūgius viskas turėjo klostytis daug lengviau, juos laimėjau 19-2, bet pirmojo ir kaip paaiškėjo lemiamo įvarčio reikėjo laukti laaabai ilgai, jis įriedėjo tik per pratęsimą :)

Lygoje, kaip ir sakiau, aukojau net dvejas rungtynes, kad žaidėjai būtų maksimalios formos taurėje. Vakar vakare visgi dar žaidė didžioji dalis pagrindinės sudėties žaidėjų, vos pora debiutantų įtraukiau į sudėtį, bet užstačiau žaisti atsipalaidavus. Džiugu, kad įvarčių kruša pasipylė ir laimėjau rungtynes namuose net 3-0. Na, o šiandien ryte jau negalėjau sau leisti tokios prabangos ir lygoje nežaidė nei vienas pagrindinės sudėties žaidėjas, taigi pralaimėjimas išvykoje 0-2 buvo labai dėsningas to rezultatas.

Arūnai, gaila, kad ši diena netapo švente mums abiems. Bet žinai kaip sakoma, jei jau trečias kartas sumelavo, tai ketvirtas tikrai garantuos ;) Visgi tris kartus nusikapstyti iki pat finalo taip pat yra labai pozityvus rezultatas, man kolkas tai pavyko tik vieną kartą, tikiu, kad netrukus ir tu kelsi taurę virš savo galvos ;)
lt Justas
Utilizador
Inscrito2014-01-08
lt Bagacius >> domingo janeiro 25 - 14:55
kazkam apkartinau gyvenima laimedamas avanciui :D
lt Bagacius
Utilizador
Inscrito2013-03-29
lt FK Grigiškių Šviesa
lt Justas >> domingo janeiro 25 - 15:26
Avanti dar nesenai buvo ta komanda, kuri grasino mano tikslui išlikti Top3, o dabar į tokią duobę papuolė, kad atsidūrė ant iškritimo iš lygos ribos :) Negalima nei akimirkai atsipalaiduoti.
lt Justas
Utilizador
Inscrito2014-01-08
lt Arunas Valickas Jr. >> domingo janeiro 25 - 16:23
Rodos ir lygoj liksiu antras jau ketvirta karta :D

Pasiekimai lygoje:
2vt - 3 kartai
3vt - 2 kartai
4vt - 2 kartai

Nelaimejau ne kart

Pasiekimai taureje:
2vt - 3 kartai
pusfinalis - 2 kartai

Nelaimejau ne kart.
Na gal kitas sezonas...

Justai, na o tave sveikinu
lt Arunas Valickas Jr.
Utilizador
Inscrito2013-02-07
lt Ziu ✔ >> segunda janeiro 26 - 10:17, Editado segunda janeiro 26 - 10:17
Sveikinu Mantvyda ir Puntuka su puikiu sezonu! Justai(Dramblis) ir Andriau(Siesartis), sekmes play offuose!
lt Ziu ✔
Utilizador
Inscrito2013-11-02
lt Ziu ✔ >> segunda janeiro 26 - 10:22
Man gavosi dviprasmiskas sezonas. Lygoje islikai, bet kas liecia 2 tikslo - stadiono statymo - tai gavosi nesamone. Jis kaip ir buvo pasiektas, Lankomumo pakako, bet kazkodel sumaisiau mygtukus ir siuo metu statau 10 lygio training centra, o tai ilgam :D.
lt Ziu ✔
Utilizador
Inscrito2013-11-02