Liga de Lituânia Época 44 [2]

Fórum: Fórum da Liga rss-feed

Discuta sobre a sua Liga, quem são os favoritos para ganhar a Liga esta época, quais serão os promovidos, os despromovidos o que está a fazer na Taça.

Voltar a página principal do Fórum

14 Sezonas (91)


lt Justas >> segunda janeiro 26 - 11:09
Dėkui, Ziu ;) nesmagu girdėt, kad susimovei su stadiono statyba, bet nebepakeisi jau, teks laukt :D
lt Justas
Utilizador
Inscrito2014-01-08
lt Justas >> segunda janeiro 26 - 18:58
Smūgiai 17-1, rezultatas 0-0.. Jau įprasta, bet vistiek nesuprantama.
lt Justas
Utilizador
Inscrito2014-01-08
lt Ziu ✔ >> terça janeiro 27 - 10:08
Justai, Sveikinu su pergele taureje!
lt Ziu ✔
Utilizador
Inscrito2013-11-02
lt Justas >> terça janeiro 27 - 15:57
Dėkui, Ziu! Abu jau spėjom finaluose pabuvot, bet maniškis sėkmingiau baigėsi. Galbūt kada viens prieš kitą jame kovosim :D
lt Justas
Utilizador
Inscrito2014-01-08
lt blabla >> quarta janeiro 28 - 17:51
Sveikinimai Justui iškovotos taurės proga! Pavaryk Europoje ;)

Debiutas antrojoje lygoje gavosi pusė velnio, trys taškai iki relegation ir septyni taškai iki promotion, infrastruktūrą šiek tiek pakėliau, tad sezonas užskaitomas ;) Smagu matyti Mantvydą, kylantį į pirmąjį divizioną, kartu buvom pačiam žemiausiam lygy, tik aišku jis mane visu šviesmečiu pralenkė ;D Sėkmės jam, o taip pat ir Justui, Andriui ir rybnikui atkrintamųjų kovose :)
lt blabla
Utilizador
Inscrito2013-05-24
ua Mantvydas >> quarta janeiro 28 - 22:18
Ir aš prisidėsiu prie sveikinimų - su pergale taurėj ir sėkmės atkrintamosiose, Justai!

blabla, tikiuosi kitą sezoną pakovosi dėl top 3 ir galbūt susitiksim pirmoj lygoj, aišku su sąlygą, kad man pavyks ten išsilaikyt :)

Na, o žiūrint iš mano perspektyvos, tikrai nesitikėjau tokio rezultato galutinėje lentelėje. Manau, kad sezono planus įgyvendinau su kaupu :)
ua Mantvydas
Utilizador
Inscrito2013-05-28
lt FK Puntukas
lt Justas >> quarta janeiro 28 - 23:58, Editado quarta janeiro 28 - 23:59
Ačiū už sveikinumus, vyrai!

Matvydai, tavo šio sezono pasirodymas buvo tiesiog nepriekaištingas, niekas nė iš tolo negalėjo tau prilygti. Didžiausi sveikinimai dar kartą ir sėkmės aukščiausiame lygyje ;)

Na, o manęs jau rytoj laukia pirmosios atkrintamųjų rungtynės prieš Siesartis. Pirmosios rungtynės namuose, taigi kovosim tik dėl pergalės ir lygiosios toli gražu netenkins ;)
lt Justas
Utilizador
Inscrito2014-01-08
lt Justas >> quinta janeiro 29 - 23:45
Nors eilinį kartą dominavau rungtynėse ir laimėjau smūgius 11-1, pastatyto autobuso pramušti nepavyko ir rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Nors ir sakiau, kad lygiosios toli gražu netenkins, visgi teigiamų dalykų įžvelgti galiu. Per visas rungtynes neleidau net pagalvoti apie įvartį Siesarčiui, tuo tarpu pats atlikau kelis labai pavojingus smūgius.

Nulinės lygiosios namuose taip pat reiškia, kad išvykoje man įmušus įvartį, Siesartis privalės mušti mažiausiai du, su tokia gynyba, kokią šiandien demonstravau, nemanau, jog tai gali įvykti. Visgi, didžiausia problema išlieka, kaip gi pačiam tą įvartį įmušt. Tie puolėjai veda mane iš proto, šitiek progų, o įvarčių kaip reikia nemuša, o kai nereikia po 3-4 kala.
lt Justas
Utilizador
Inscrito2014-01-08
lt Justas >> sexta janeiro 30 - 23:30
Rungtynės išvykoje nesiklostė taip lengvai kaip namuose.

Kitą vertus, kaip ir tikėjausi, Siesarčiui pramušti mano gynybos nepavyko nei karto, nors šį sykį galiu pagirti - nebuvo jokio autobuso, dėl to kiek suklydau pasirinkdamas savo rungtynių taktiką. Visgi pagal smūgius 12-9 mano naudai, o pirmasis ir vienintelis rungtynių įvartis krito 89 minutę, taigi pavyko išvengti ir jau įprasto šiame sezone pratesimo.

Liko dar vienas laiptelis iki I-os lygos. Bus sunku, bet stengsimės. Jau buvau atsidūręs tokioje padėtyje prieš 2 sezonus, tuomet pirmame atkrintamųjų ture sensacingai įveikiau Ziu (FK Debilai), bet antrąjame visiškai nesugebėjau pasipriešinti Edvardui (FC TAKSAFONAS). Tiesa, tas sezonas aplamai buvo kažkoks netikėtumas ir komanda buvo visiškai nepasiruošusi kilti į I-ą lygą. Dabar viskas kitaip, tad laukiu nesulaukiu jau pirmųjų rungtynių prieš R800i (FC DigBick).
lt Justas
Utilizador
Inscrito2014-01-08
lt blabla >> sábado janeiro 31 - 20:05
Šaunuolis, Justai! Taip ir toliau :)
lt blabla
Utilizador
Inscrito2013-05-24
lt Justas >> domingo fevereiro 1 - 17:41
Tęsiasi tragiškas progų išnaudojimas. Smūgiai 10-1, rezultatas 0-0.

Šįkart situacija atvirkštinė, žaidžiau svečiuose, taigi kitame matche namie jei praleisiu nors vieną įvartį, turėsiu mušti mažiausiai du. Visgi, dar kartą gerai parinkta taktika suteikia pozityvumo, kad to įvarčio prasileisti neturėčiau, tuolab ir žaisiu namie. Problema išlieka ta pati, kaip gi pačiam įrident nors vieną...
lt Justas
Utilizador
Inscrito2014-01-08
lt Ziu ✔ >> segunda fevereiro 2 - 19:06
Pavarei, Justai! Sveikinu!
lt Ziu ✔
Utilizador
Inscrito2013-11-02
lt Justas >> segunda fevereiro 2 - 20:36
Dėkui, Ziu!

Pačios rungtynės tai netikėtai, bet visai be intrigos susiklostė, kaip jau kažkada ir minėjau, kai reikia, tai mano puolėjai neišnaudoja daugybės progų, bet kai atrodo galėtų ir nusiramint, tai muša nesustodami kas netingi, ir gynėjai, ir saugai... Iš 10 smūgių įmušti 6 įvarčius ir tuo pat metu neprasileisti nei vieno :O tikrai maloniai nustebino :)
lt Justas
Utilizador
Inscrito2014-01-08
lt blabla >> segunda fevereiro 2 - 21:04
Čia tai monstriškas pasirodymas, Justai! Puikiai, aplodismentai! :)
lt blabla
Utilizador
Inscrito2013-05-24
lt Arunas Valickas Jr. >> terça fevereiro 3 - 15:51
Saunuolis Justai, sekmes Europoje ir 1 lygoje
lt Arunas Valickas Jr.
Utilizador
Inscrito2013-02-07