Liga de Letónia Época 17

Fórum: Fórum da Liga rss-feed

Discuta sobre a sua Liga, quem são os favoritos para ganhar a Liga esta época, quais serão os promovidos, os despromovidos o que está a fazer na Taça.

Voltar a página principal do Fórum

26. Sezona. (249)


ua Spiegs >> quinta outubro 13 - 19:40, Editado quinta outubro 13 - 19:49
Linard, paldies ar Tev par 6. vietu (uz maizītes neuzliksi bet tik un tā labak skan kā 7.), skatījos maču ar Dzirciemu, aizsardzības taktika (kuru, ja nav svarīga savstarpējo vārtu attiecība nav vērts izmantot), Dzirciems vadībā, liekas šansi nekādi, bet tad uz stūra sitienu visi laukuma spēlētāji sastājas jau pazīstamajā kombinācijā, kas vēsta golu.

Kaut kur rakstīji, ka uz pārpēlēm jāpamaina uzbrucēji, viņi jau nav vainīgi, ka pussargi kvalitatīvi nepiespēlē, ieteiktu kaut ko citu pamainīt :)
ua Spiegs
Utilizador
Inscrito2014-09-16
lv FC Bucha
lv Linards >> sexta outubro 14 - 02:47
Spiegs, domā ka pussargus vajag mainīt?
Uzbrukums man arī nav tas labākais, jo īpaši Lemmon nevelk 1.līgu.
lv Linards
Utilizador
Inscrito2015-09-25
lv AsMinox >> sexta outubro 14 - 10:27
Eu nu Comeon, kautko vinnēju, un to man atņem :(
lv AsMinox
Amador
Inscrito2015-01-06
lv AsMinox >> sexta outubro 14 - 10:28
NU neko darīt vismaz man rekordu gan varat ierakstīt, un mēģināt pārspēt...
lv AsMinox
Amador
Inscrito2015-01-06
ua Kristaps >> sexta outubro 14 - 18:36
Paldies par apsveikumiem! Ļoti nepatīk, pieņemt apsveikumus, kad vēl tituls nav nodrošināts. Šosezon izdevās uzvarēt abos man savrīgākos LV turnīros - Čempī un U21 kausā. Eiropā šoreiz sanāca izgāšanās, biju gatavs tikt tālāk. Grupā jau pirmajā spēlē spānis mani taktiski apspēlēja un tas arī izšķīra 2. vietas likteni grupā. EL pleiofā riskēju pirmajā spēlē (tajā rītā biju vēl alkohola ietekmē, tā kā pašpārliecinātība bija vēl pastiprināta :D) un risks neattaisnojās, kas veicināja zaudējumu divu spēļu summā, bet vismaz uzzināju, ko man vēl vajag pastiprināt. Kopumā sezona veiksmīga, ja būtu čempiona titulu nodrošinājis kādas 3,4 kārtas pirms beigām, tad gan nebūtu apmierināts, jo sāpīgāka liktos neveiksme Eiropā.
ua Kristaps
Utilizador
Inscrito2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
ua Kristaps >> terça outubro 18 - 06:37
Dzirciems atjauno sastāvu un iet uz izkrišanu?
ua Kristaps
Utilizador
Inscrito2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
lv Kristiāns >> terça outubro 18 - 07:52
Atjauninu gan. Padarīšu sev nākamo sezonu interesantāku un centīšos noturēties līgā ar tiem spēlētājiem, kas būs. Ja neizdosies, tad arī būs interesanti, pēc ilgāka pārtraukuma atgriezties 2.līgā.

Sapratu, ka pagājšsezon nebija īstais brīdis izgāzt naudu par jauniešiem, būtu jau uzlikts celties stadions. Nu neko, tad likšu lietā pārējos līdzekļus un mēģināšu nopelnīt ar spēlētājiem. Vēl jo interesantāk.

Eirokausu vieta, kas uz šo brīdi būtu mani griesti, īstenībā mani šobrīd nesaista. Jau tā saspringts kalendārs ar līgas spēlēm vien, viens mačs ik pēc 3 dienām mani pilnīgi apmierinātu.
lv Kristiāns
Amador
Inscrito2013-07-19
ua Kristaps >> terça outubro 18 - 07:56
Skaidrs, es jau nodomāju, ka Tu no šiem centīsies veidot pamatsastāvu nākotnei. Veiksmi Tev!
ua Kristaps
Utilizador
Inscrito2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
lv Kristiāns >> terça outubro 18 - 10:04
Sakrāšu naudu stadionam un tad jau redzēs, kuri paliks pāri.
lv Kristiāns
Amador
Inscrito2013-07-19