Liga de Letónia Época 55 [4.4]

Fórum: Fórum da Liga rss-feed

Discuta sobre a sua Liga, quem são os favoritos para ganhar a Liga esta época, quais serão os promovidos, os despromovidos o que está a fazer na Taça.

Voltar a página principal do Fórum

61.sezona (7)

lv janoss >> domingo agosto 22 - 18:40

Labdien!

Nu, ja neviens cits, tad es. Izveidoju diskusiju, lai var šad tad ko pārspriest :) Kuram ambīcijas uz pacelšanos, kuram uz neizkrišanu un kurš toč zina ka būs pa vidam?

Es centīšos cīnīties par tikšanu uz augšu, bet galvenais mērēķis ir nopelnīt naudu, šis nav tas sastāvs kurš tiktu līdz 1. līgai :)

lv janoss
Utilizador
Inscrito2015-07-06
lv FC Kuršu Vikingi
lv Janka >> segunda agosto 30 - 08:54

Sezonu iesāku graujoši, bet par iešanu uz augšu gan nedomāju. Domāju ka palikšu pa vidu tuvāk beigām

lv Janka
Utilizador
Inscrito2014-10-20
lv Gorka City
lv janoss >> segunda agosto 30 - 08:55

Izskatās ka man šis sastāvs nekur īsti neies, bet vēl ieguldīt šajā sastāvā roka neceļās :D

lv janoss
Utilizador
Inscrito2015-07-06
lv FC Kuršu Vikingi
lv Janka >> terça agosto 31 - 05:58

Man kkā ar finansēm švaki, lai atjaunotu sastāvu. Būis kādu laiku jāpaciešās, lai celtos augstāk

lv Janka
Utilizador
Inscrito2014-10-20
lv Gorka City
lv Mariou >> sábado outubro 9 - 06:49

Paldies par sezonu. Beigas man bija karstas. Cīņa par 3 vietu līdz pēdējām sekundēm. Diemžēl pēdējās sekundēs pakāsu snaipera titulu. Bet man šīs sezonas mērķis izpildīts ar uzviju. Esmu godalgās, kaut arī domāju, ka cīnīšoas par vidus daļu. Bet pamatā bija uzdevums sakrāt stadiona nākamajam līmenim. Tas arī būs izdarīts. Nākam sezon būs švakāk, jo drošvien naudas nepietiks labiem īres džekiem, bet ar paša sastāvu visticamāk cīnīšo par palikšanu.

lv Mariou
Utilizador
Inscrito2019-06-28
lv Pa Pāris Kausiem
lv Pohainis >> quinta outubro 21 - 10:34

Sveiki,

Varbūt ir vēlme līgas ar 20 komandām, 10 komandu vietā,lūdzu uzraksti jā/nē forumā https://rockingsoccer.com/lv/futbols/forum/home-en/1?topic=87511

Jauku dienu :)

lv Pohainis
Utilizador
Inscrito2016-09-27
lv Auni
pl Adrian >> sexta outubro 22 - 10:35
  Es domāju, ka 20 komandas līgās ir laba ideja
pl Adrian
Amador
Inscrito2020-06-02