Liga de Polónia Época 14 [2]

Fórum: Fórum da Liga rss-feed

Discuta sobre a sua Liga, quem são os favoritos para ganhar a Liga esta época, quais serão os promovidos, os despromovidos o que está a fazer na Taça.

Voltar a página principal do Fórum

[Sezon VI] Ogólna dyskusja (250)


pl Sidney68 >> sexta dezembro 6 - 02:33
Wiem !!! Ale boisko będzie trochę spreparowane bo nad Łodzią przeszedł właśnie orkan...Co będzie to będzie. Ty nie musisz bać się o baraże bo dopiero tam zagrasz na full. Wczorajsza plaga remisów bardzo mnie zaciekawiła bo wyszło nagle,że nikomu nie zależy na dobrej pozycji ? Ja zagram w zmienionym ustawieniu i to może Ci pokrzyżować plany...Damy jednak ładne widowisko na koniec sezonu.Dla mnie wynik nie ma znaczenia ale kibice są innego zdanía. Siemowo i Tychy zostają w 2 lidze ;D Ładnie to brzmi-prawda ? Czeka nas kolejka cudów,zobaczycie !!!
pl Sidney68
Utilizador
Inscrito2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl SWN >> sexta dezembro 6 - 10:38
No i zgodnie z oczekiwaniem ;D ale miała być wygrana. Do mnie dotarł Orkan, Tajfun i inne ale to było za mało ;(
pl SWN
Utilizador
Inscrito2013-06-09
pl Terrorym Włocławek
pl St. Pauli >> sexta dezembro 6 - 12:22
Sidney to wcale nie brzmi ładnie ;(
Ja chce do 1 Ligi!
Dobrze i fajnie mi w 2 ale czas na coś nowego :P

TYCHY & SIEMOWO do 1 Ligi to brzmi pięknie! :D
pl St. Pauli
Amador
Inscrito2013-06-01
pl Zabrzu >> sexta dezembro 6 - 12:52
Wychodzi na to, że zagram w barażach, zobaczymy czy uda się tutaj pozostać :)
pl Zabrzu
Utilizador
Inscrito2013-04-26
pl Gamonie FC
pl Sidney68 >> sexta dezembro 6 - 13:02
Teraz wszystko w rękach (nogach) Wojtka !!! Jak wygra to ominie Was wspólny mecz. Oczywiście że chcę Waszego awansu. Baraże to jednak loteria. No i musicie potem pokonać barażowców z 1 ligi a to już nie przelewki. Obie drużyny są silne chociaż są na dníe tabeli. Teraz czekamy na zwycięstwo Wojtka a dalej...Będzie dobrze !!!
pl Sidney68
Utilizador
Inscrito2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl St. Pauli >> sexta dezembro 6 - 15:51
I jesteśmy z Wojtkiem na siebie skazani ;(
Jedno jest pewne, ktoś będzie ogromnym przegranym :@
Hmm...
pl St. Pauli
Amador
Inscrito2013-06-01
pl St. Pauli >> segunda dezembro 9 - 14:52
PKS Obra Kościan 1912 & GKS Tychy przechodzą dalej i walczą w decydującej fazie o 1 Ligę.
Bałem się tych spotkań z Wojtkiem a tu wyjątkowo łatwo poszło, teraz mam nadzieję, że trafię na Chojniczankę bo wydaje się być słabsza od Zagłębia.
Oj będzie się działo!

1 Liga, 1 Liga GKS!
pl St. Pauli
Amador
Inscrito2013-06-01
pl Sidney68 >> segunda dezembro 9 - 15:09
Chojniczanka to stara Bytovia Bytów ;) Nie ma się więc z czego cieszyć. Teraz mieli gorszy sezon ale nie zamierzają oni opuszczać 1 ligi. Będzie niezła przeprawa !!!
pl Sidney68
Utilizador
Inscrito2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Sidney68 >> terça dezembro 10 - 00:18
Tak jak sobie wymarzyłeś-masz Chojniczankę ;D Teraz zerknij na ich skład i ostatnie mecze...Łatwo nie będzie. Gamonie też niewesoło trafiły. Trzeba jednak wierzyć w zwycięstwo bo po co inaczej bawić się w to. POWODZENIA !!!
pl Sidney68
Utilizador
Inscrito2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl St. Pauli >> terça dezembro 10 - 06:10
Sid zobaczymy jak wyjdzie w praniu czy dobrze sobie wymarzyłem czy nie :D
Jedno jest pewne...nie z takimi sobie radziłem ;)
Zrobiłem 2 szybciutkie transfery i mam nadzieję, że pomogą one w odniesieniu sukcesu!

Powodzenia Niko i Fatalny!
pl St. Pauli
Amador
Inscrito2013-06-01
pl Sidney68 >> quarta dezembro 11 - 16:41
Obra już w 1lidze a GKS może być dumny ze swojego bramkarza...gdyby nie on byłoby znacznie gorzej. Drugi mecz jest na swoim boisku ale jestem ostrożny co do wyniku. POWODZENIA Patryk !!!
pl Sidney68
Utilizador
Inscrito2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Trxior >> quarta dezembro 11 - 18:30
Ładny wynik Niko ;d Patryk mimo tego, że grał na wyjeździe to wynik nie zadowala aż tak bardzo, bo remis u siebie jemu nic nie daje :D Mam nadzieję, że mi dziś uda się przynajmniej zremisować :D
pl Trxior
Utilizador
Inscrito2013-04-20
pl La Zabawa
pl St. Pauli >> quinta dezembro 12 - 10:05
Oj Panowie nie ma źle :D
Grałem na wyjeździe także wynik mnie zadawala, pewnie, że mogło być lepiej bo mogłem wygrać 5:1 ale 1:2 też mnie nie skreśla :D

Nie panikujemy!
1 Liga, 1 Liga GKS!
pl St. Pauli
Amador
Inscrito2013-06-01
pw Niko >> quinta dezembro 12 - 13:08
Noo to Panowie :) Dziekuje za sezon, a w następnym na moim ( już niedługo ośmiotysięczniku ) zawitaja spotkania 1 Ligi ! :D
Zapraszam wszystkich do kibicowania :)

P.S Patryk mam nadzieje, że dasz rade i bedziesz mi towarzyszył w 1 lidze :)
pw Niko
Amador
Inscrito2013-04-23
pl St. Pauli >> quinta dezembro 12 - 15:11
Ha ha ha ha sezon marzenie! ;)
I przyśpiewka 1 Liga, 1 Liga GKS- idzie do lamusa :D

Żegnam Was Panowie i liczę, że Sidney i Wojtek za sezon będą z nami bić się w 1 Lidze!
Niko damy radę! ;)
pl St. Pauli
Amador
Inscrito2013-06-01