Liga de Polónia Época 82 [3.2]

Fórum: Fórum da Liga rss-feed

Discuta sobre a sua Liga, quem são os favoritos para ganhar a Liga esta época, quais serão os promovidos, os despromovidos o que está a fazer na Taça.

Voltar a página principal do Fórum

SEZON 61 (63)


pl Mario >> sexta outubro 1 - 19:42

A ponoć to moje wilki zawsze ci gryzą zawodników :D

25 kolejek i nadal 2 drużyny bez porażki. Teraz właśnie trwa mecz Sadów z Odrą, więc może to się zaraz zmieni.

pl Mario
Utilizador
Inscrito2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> sábado outubro 2 - 12:04

No nie tylko z Watahy, myślałem że Polish Power obstawił ostry odbiór piłki bo tyle faulow było, ale wszystko było domyślnie, więc zmęczeni, a z Sadami będzie walka do samego końca bo kontuzje i kartki dużo namieszają w końcówce sezonu

pl Mich
Utilizador
Inscrito2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> sábado outubro 2 - 18:44

Sady zremisował z klubem z Rybnika i już mam 6 pkt przewagi, nie mogę tej szansy zmarnować, nawet jak jutro z nim przegram to na 99% będzie awans, to mi przypomina awans z 4 ligi, jak z FC Warszawa biłem się do samego końca a on ostatni mecz zremisował i 1 punktem przewagi awansowałem, teraz może być podobnie

pl Mich
Utilizador
Inscrito2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> sábado outubro 2 - 20:50

No to spotkanie jutro będzie hitem kolejki. To niedobrze, bo odciąga to kibiców od mojego spotkania z Chuliganami z Łodzi. Jeśli wygram, to już raczej na pewno utrzymam 4 miejsce. Analizy przedmeczowe wskazują mnie na zdecydowanego faworyta, ale nie takie mecze się przegrywało :D

pl Mario
Utilizador
Inscrito2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> domingo outubro 3 - 19:46

Stał się cud, remis na wyjeździe z Sadami, zniwelowalem atuty jego najlepszego napastnika, dając 2 najlepszych obrońców na skrzydle, więc 2 ostatnie mecze to już tylko formalność, tak sądzę

pl Mich
Utilizador
Inscrito2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> segunda outubro 4 - 09:31

No Sady już bez szans. Nie wiem jaki cud musiałby się wydarzyć.

Na dole Widzew już pewny spadku :( Szkoda bo w meczach z nim zawsze ma się pełny stadion. Awansu do 3 ligi pewny już Głaz Hajnówka i KS Września.

pl Mario
Utilizador
Inscrito2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> terça outubro 5 - 05:37

Gratuluje Michu zdobycia mistrza!

pl Mirmił
Utilizador
Inscrito2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> terça outubro 5 - 11:01

Dołączam się do Mirmiła. Powodzenia w 2 lidze!

pl Mario
Utilizador
Inscrito2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> terça outubro 5 - 14:05

Dzięki chłopaki ;)

Zastanawiam się inwestować w graczy i walczyć o utrzymanie - strata kasy czy sezon na przeczekanie i powrót do 3 ligi - dobry zarobek

pl Mich
Utilizador
Inscrito2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl PolishPower >> terça outubro 5 - 16:57

Od mnie rowniez gratulacje :) i nie wracaj do nas na nastepny sezon :)czekaj na nas ;)

pl PolishPower
Utilizador
Inscrito2013-03-24
pl Miedź Legnica
pl Mich >> terça outubro 5 - 17:23

Dzięki, ale żebym nie czekał tak jak na Mirmiła czekałem ;-)

pl Mich
Utilizador
Inscrito2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> terça outubro 5 - 20:49

Savage

pl Mario
Utilizador
Inscrito2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> quarta outubro 6 - 09:40

Na mnie nie musicie czekać :D Ja to jestem etatowym 4 miejscowym 4 ligowcem :DDD

pl Mirmił
Utilizador
Inscrito2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mich >> sexta outubro 8 - 11:38, Editado sexta outubro 8 - 11:46

Z rachunku prawdopodobieństwa wychodzi że mam nikłe szanse na utrzymanie w 2 lidze, bo z FC Mosjen będę walczył o baraż, grałem ostatnio z nim w pucharze i przegrałem 4:2, więc myślę że na luzie odpocznę w 2 lidze, zarobię kasy za bilety i wracam do 3ciej

EDIT: o a może jeszcze stadion rozbuduję na 70.000 jak zarobię

pl Mich
Utilizador
Inscrito2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> sexta outubro 8 - 17:00

Stadion ważna rzecz. Dla mnie to główne źródło dochodów (dla wglądu, w tym sezonie wygenerował 420 mln zł zysku, a koszty utrzymania całego klubu wyniosły zaledwie 261 mln zł). Moje finanse po tym sezonie mają się tak dobrze, że gdybym chciał, mógłbym wykupić 11 poziom bazy treningowej. Mimo to poczekam z tym jeszcze jeden sezon. Na razie chcę dokonać paru mniejszych transferów, które uzupełnią mój skład (raczej nie będę bił się o zwycięstwo w lidze w następnym sezonie, ale górna część tabeli powinna być na spokojnie). No a poza tym, baza jest jednak droga w utrzymaniu. Wolę mieć ze 100 mln zapasu.

pl Mario
Utilizador
Inscrito2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań