Liga de Roménia Época 51

Fórum: Fórum da Liga rss-feed

Discuta sobre a sua Liga, quem são os favoritos para ganhar a Liga esta época, quais serão os promovidos, os despromovidos o que está a fazer na Taça.

Voltar a página principal do Fórum

Sezonul 18 (117)


ro bebita >> sexta agosto 21 - 15:13
portaru deranjeaza? abia a iesit de la academie si e deja titular?
ro bebita
Utilizador
Inscrito2013-04-04
ro RSM >> sexta agosto 21 - 15:22
V-am lăsat să vă desfăşuraţi, dar cred că trebuie să spun şi eu câte ceva:

@Moroshenii
Dacă nu mă înşeală memoria, am mai discutat despre acuzele publice cu privire la chestii care ţine de trişat. Am mai fost admin şi în alte părţi, e o regulă general acceptată că forumul nu e locul lor. Îţi pot înţelege nemulţumirea, dar nu îţi pot aproba modul de a o expune.

@Bebita
Înţeleg că jocul te interesează foarte puţin, după timpul pe care spui că îl petreci aici. Şi eu fac echipa astfel încât să dau experienţă mai multor jucători, dar o fac în aşa fel încât să le dau tuturor adversarilor aproximativ aceeaşi "şansă" în raport cu interesul echipei mele. Cu echipele mai bune în mod cert voi folosi ce am mai bun, cu echipele pe care eu le consider mai accesibile voi rula şi jucători mai slabi. Există totuşi o constanţă pe termen lung.

Nu vreau să stau acum să analizez toate meciurile tale, dar dacă alegerea ta e să joci până la salvarea de la retrogradare cu ce ai mai bun pt ca apoi să foloseşti mai mult juniori, poate nu e ilegal, dar nici fair play nu e.

@Univ Craiova
Atât timp cât sub numele tău apare o funcţie, încearcă să eviţi confruntările personale pe forum, le poţi tranşa în privat. Cu atât mai mult, nu turna gaz pe foc atunci când o situaţie tocmai se potolise.

Eu sper să recepţionaţi mesajele mele aşa cum trebuie şi să continuăm să jucăm fără situaţii neplăcute. Cum am spus şi cu altă ocazie, suntem o comunitate prea mică pentru orgolii mari.
ro RSM
Administrador da Comunidade
Inscrito2013-03-19
ro RS FC
ro Jeicky >> sexta agosto 21 - 15:24, Editado sexta agosto 21 - 15:28
Ai "jucat" cu casele de pariuri, toata lumea se astepta sa dai totul "pentru mine" in meciul cu AC Recas :))))

@Marius, libera exprimare fara a depasi anumite limite nu este interzisa, daca am o "functie" asta nu inseamna si sa ma las calcat in picioare....si ce privat, lasa sa vada lumea ce se intampla, poate asa se mai anima si forumul.
ro Jeicky
Utilizador
Inscrito2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro Andrei >> sexta agosto 21 - 15:47
Si hai la treaba, ca asteapta Cupa. :)
ro Andrei
Amador
Inscrito2014-08-30
ro bebita >> sexta agosto 21 - 15:51, Editado sexta agosto 21 - 15:53
nu am facut rau nimanui este un joc si purtativa ca atare.Marius ar trebui sa iti faci treaba si sa penalizezi oamenii care deranjeaza si vb urat cu altii.mai bine un forum gol decat sa vad tarani.am ziso si data trecuta o zic si acuma.am dat acelasi sanse fiecarei echipe din momentu in care sa putut.unde erati in in primele sezoane cand am jucat cu jucatori de 18 ani si am retrogradat?e ultima oara cand mai postez sau ma uit pe forum
ro bebita
Utilizador
Inscrito2013-04-04
ro Andrei >> sexta agosto 21 - 16:00
Mda ... asta este. Trebuia sa se termina candva.

Macar am pierdut finala jucand frumos.

Felicitari, Jeicky.
ro Andrei
Amador
Inscrito2014-08-30
ro Jeicky >> sexta agosto 21 - 16:09
Multumesc Andrei...ai avut un parcurs de exceptie.
ro Jeicky
Utilizador
Inscrito2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro Andrei >> sexta agosto 21 - 16:12, Editado sexta agosto 21 - 16:36
Cu putin ajutor de la Marius ... :)



Ok, inapoi la campionat, ca m-au programat astia de m-au omorat. 2 meciuri in jumatate de ora. Of, of, of ... Hai cu promovarea.



EDIT

Ok, m-am scos bine. Inca 2 puncte din ultimele 2 partide si sunt in Divizia B. :)
ro Andrei
Amador
Inscrito2014-08-30
ro RSM >> sexta agosto 21 - 16:43
@Univ Craiova
Nu e vorba de liberă exprimare, e vorba de a avea un plus în atitudine, de a gestiona altfel situaţiile conflictuale.

Poate or fi la modă discuţiile "animate", dar eu nu vreau un forum animat dacă e să fie scandal, prefer unul nepopulat.
ro RSM
Administrador da Comunidade
Inscrito2013-03-19
ro RS FC
ro Andrei >> domingo agosto 23 - 06:20
Wow, ce lupta in zona retrogradarii in ultima etapa. 3 echipe cu 20 de puncte. :o

Si, bineinteles, lupta pentru titlu.

Succes tuturor celor implicati!
ro Andrei
Amador
Inscrito2014-08-30
ro eupoli >> domingo agosto 23 - 08:54
felicitari pt titlu, jeicky.
ro eupoli
Utilizador
Inscrito2013-05-23
ro AC Recas
ro Andrei >> domingo agosto 23 - 10:26
Stai ca nu s-a terminat. :)
ro Andrei
Amador
Inscrito2014-08-30
ro Andrei >> domingo agosto 23 - 11:44
Ei, acum chiar s-a incheiat. Felicitari pentru dubla, Jeicky.
ro Andrei
Amador
Inscrito2014-08-30
lv DJ_EV >> domingo agosto 23 - 12:39
Congrats Jeicky for the double!
lv DJ_EV
Amador
Inscrito2014-07-04
ro Jeicky >> domingo agosto 23 - 13:10
Multumesc domnilor pentru tot !!! (Thank you for everything !!!)
ro Jeicky
Utilizador
Inscrito2013-02-07
ro FC Univ Craiova