Liga de Sérvia Época 41

Fórum: Fórum da Liga rss-feed

Discuta sobre a sua Liga, quem são os favoritos para ganhar a Liga esta época, quais serão os promovidos, os despromovidos o que está a fazer na Taça.

Voltar a página principal do Fórum

Reprezentacija (67)


rs stefke >> sábado setembro 7 - 14:50
Kako ide?
rs stefke
Amador
Inscrito2013-09-07
hu Zsone >> quarta novembro 27 - 19:36
Ponovo počinje prijava za reprezentaciju.Ko želi da bude selektor?Jer ja posle ovog evropskog prvenstva(nadam se da će dobro da prođe)bi da predam štafetu.Ja ću probati sa nekom drugom reprezentacijom.
hu Zsone
Utilizador
Inscrito2013-02-08
rs Rankez >> domingo dezembro 8 - 13:50
Ja verovatno posle ovog ciklusa sa Tunisom neću voditi nijednu reprezentaciju.
rs Rankez
Amador
Inscrito2013-03-15
eng 1312 >> sexta julho 4 - 10:42
Prijavio sam se za za selektora, prosle kvalifikacije nije bilo kandidata pa je neki indijanac dobio mjesto lutrijom.
Ako budem selektor mogu obecati da ce igrati najbolji igraci, a po mogucnosti i mlade nade. Forum nije bas aktivan al cu ja pisati, mozda neko cita, ali mu mrsko kucati :D

Inace, hajmo reci da sam medju boljim menagerima u BiH, zadnjih 8-9 sezona igram Evropu (jednom i cetvrtfinale Evropa Lige), uzeo sam i 3 Kupa, prosle kvalifikacije sam vodio BiH, i malo nes(p)retno zavrsio na trecem mjestu.
Saljite pitanja slobodno.
eng 1312
Utilizador
Inscrito2013-03-20
rs pavlov >> sábado julho 5 - 12:16
Kolega, drago mi je da te vidim. Evo i ja sam se prijavio, mislio sam da se niko do sada nije lato tog posla. Mene je malo nerviralo što nam nt vodi tamo neko. Želim ti uspeha a i sebi. Ja sam sličan po uspesima kao i ti. Nisam vodio nt, bar ne u ovoj igri.
rs pavlov
Utilizador
Inscrito2013-03-16
hr Zele >> terça julho 8 - 16:09
Pratim Srbijansku repku,te bih stvarno volio da je netko ozbiljan preuzme, napokon je doslo vrijeme i tome! Momci sretno vam i vjerujem da ce tko god pobjedi u izboru od vas dvojice biti odličan izbornik. pozdrav!
hr Zele
Amador
Inscrito2013-06-06
rs pavlov >> terça julho 8 - 16:13
Hvala, neko će pobediti, pa nek mu je sa srećom :)
rs pavlov
Utilizador
Inscrito2013-03-16
rs pavlov >> sexta novembro 7 - 13:01
Selektore, ovaj poraz danas u kvalifikacijama za ligu evrope, idu na tvoju dušu. Pobeda na domaćem od 3-0 i njihovo vodsto od 4-0 do 118 min, i moj zadnji gol i krajnjih 4-1 su te spasili. Od sad ne diraj moje igrače. Bojkotujem reprezentaciju.

Za ostale, juče dve utakmice repke, bez namestanja ekipa, 3 moja glavna igrača svučena na NULU. S kim da se borim.
rs pavlov
Utilizador
Inscrito2013-03-16
rs pavlov >> segunda novembro 10 - 17:04, Editado segunda novembro 10 - 20:07
KONJU JEDAN, PRESTANI DA M ISTAVLJAŠ IGRAČE U REPREZENTACIJU, UNIŠTAVAŠ ME!!!! JEBI SE !!!!
rs pavlov
Utilizador
Inscrito2013-03-16
rs Rankez >> quarta fevereiro 18 - 21:35
Jbg ljudi, ovakvo vođenje reprezentacije stvarno nema smisla. U prijateljsku utakmicu selektor stavi najjaču postavu a nekoliko sati kasnije igramo kvalifikacionu utakmicu gde selktor izvodi tim sa 70% kondicijom. Uz put ne stavi igrače na svoje pozicije, levi bek igra u centru i slično... pa kako da Srbija pobedi bilo koga?

Isti ti igrači imaju endurance oko dva i kada odigraju dve utakmice zaredom ne mogu da se oporave 2 dana a timove sutra čeka borba za ulazak u grupe Lige šampiona i Lige evrope gde se uzima najviše bodova da Srbija dobije još jednog predstavnika u evropskim takmičenjima. Znači selektor pored toga što uništi reprezentaciju on uništava i srpsko klupsko takmičenje. Jebi ga brate, ako nećeš da vodiš reprezentaciju i da nameštaš postave pred svaki meč onda se nemoj kandidovati. Ovo ovako kako se radi je totalno ludilo.

Selektore oglasi se. Ako ti nešto nije jasno oko kondicije i pozicija igrača javi se, pomoći ćemo ti. Ovako kako radiš praviš apsolutno početničke greške, slobodno pitaj ako treba pomoć.
rs Rankez
Amador
Inscrito2013-03-15
rs Djura >> quinta fevereiro 19 - 12:05
Slažem se.

Selektore, pokreni se!
rs Djura
Amador
Inscrito2013-03-19
rs Igorjov >> sexta fevereiro 20 - 13:47
Ja se izvinjavam zbog ovih grešaka i mogu samo da kažem da ću se truditi da se ne ponove...Ja se ne bih ni kandidovao da nisam video da niko drugi neće da vodi repku.
rs Igorjov
Amador
Inscrito2013-07-29
rs Igorjov >> sexta fevereiro 20 - 13:59, Editado sexta fevereiro 20 - 14:03
Ovako, za prijateljsku utakmicu protiv Australije sam se odlučio za sledeće igrače i taktiku:

GK: Simeun Grabačić
CB: Srđan Ojkić
CB: Privislav Ikić
LB: Slaviša Đogović
RB: Teohar Čekrlić
CM: Plavša Subić
LM: Radan Šubarević
RM: Bogislav Ikonić
AM: Srba Vujčić
LF: Grga Vračar
RF: Milomir Uvanović

Malo kasnije tog dana igramo vrlo važnu utakmicu protiv Italije i tu ću morati da izvedem najjači sastav. Takođe, mislim da protiv njih treba odigrati defanzivno jer imaju dosta jaču reprezentaciju od nas. Ja bih tu odigrao formaciju 5-3-2
Ako imate neke sugestije pišite ovde, od sad pa do kraja mandata ću se mnogo više posvetiti reprezentaciji.
rs Igorjov
Amador
Inscrito2013-07-29
rs Rankez >> sábado fevereiro 21 - 10:06
Sutra je važna utakmica protiv Italije, ova druga je nebitna. Ti imaš pravo da pozoveš 22 igrača u reprezentaciju, to je tačno dva tima. Prvo odredi kojih 11 igrača će ti igrati protiv Italije i njih nemoj stavljati u prijateljsku utakmicu. Tako će tim ući u važan meč protiv Italije sa 100% kondicijom što je veoma bitno. Znači u prijateljsku stavi da igraju samo oni igrači koji nisu predviđeni za startnu postavu protiv Italije, ako baš moraš nekoga da staviš onda neka odigra max jedno poluvreme kako mu ne bi narušio kondiciju. Tako će i klubovi imati spremne igrače za predstojeće duele jer igrač može da stigne da se oporavi za 12 sati ali ne može ako igrač odigra dve utakmice za redom kao što si do sada radio. Znači možeš da selektuješ bukvalno dva tima i neka ti svih 22 igrača odigra po jedan meč i problemi sa kondicijom će nestati.
rs Rankez
Amador
Inscrito2013-03-15
rs pavlov >> sábado fevereiro 21 - 17:58
sad stavljaj sve moje da igraju, ispao sam, samo cepaj, kad dođe sledeći krug izbora jas e kandidujem, moram te ukloniti s te pozicije,..., nema ljutiš
rs pavlov
Utilizador
Inscrito2013-03-16