Forum: Poloneză rss-feed

Aceasta este secţiunea de forum general pentru limba poloneză. Când postezi pe acest forum trebuie să o faci în această limbă. Orice postare în altă limbă va fi înlăturată fără notificare. Forumul e împărţit în mai multe secţiuni pentru postări cu subiecte şi scopuri diferite. Te rugăm să raportezi erorile în secţiunea de erori iar pentru celelalte tipuri de postări să încerci să-ţi dai seama unde s-ar potrivi.

Poloneză >> Întrebări

Automatyczna formacja i taktyka (7)

pl Bremu >> duminică octombrie 26 - 17:33, Editat duminică octombrie 26 - 17:34
Nie wiem czy to normalne i zamierzone, a według mnie nienormalne i powinno byc niezamierzone, ale.... Czytalem parę postow na forum typu " komputer ustawił mi formację i wygrałem dwa pierwsze mecze w lidze". Mój kolega tak samo. Pierwszy mecz w lidze i 3:0 (auto) i teraz 2:0 ze mną (auto) jak sam ustawial bylo słabo. Według mnie powinno to działać tak jak na przykład w fifie że jeśli sam nie ustalasz wszystkiego to masz mniejsze szanse na dobry wynik. Trochę nie fair wobec graczy którzy się starają i odbiera sens tej gry i radości z tej gry. Proszę o wyjaśnienie tej sprawy ponieważ jestem początkujący i może nie wszystko rozumiem.
pl Bremu
Nou venit
Înregistrat2013-07-26
pl Sekker >> duminică octombrie 26 - 21:18
Co tu dużo mówić ja niby jestem w miarę doświadczony, ale i tak mało co tu rozumiem. To jest RS tego nie ogarniesz xD
pl Sekker
Utilizator
Înregistrat2013-05-22
pl Sidney68 >> duminică octombrie 26 - 21:46
AUTO wybiera najlepszych grajków...ja tak kiedyś byłem 3 w lidze. Jak ktoś ma słabszy telefon to nie ma wyboru,bo i tak nie ustawi samemu składu.
pl Sidney68
Utilizator
Înregistrat2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Bremu >> luni octombrie 27 - 05:18
Czyli tak jak myślałem, rzecz niepojeta. Dzięki Sidney ;).
pl Bremu
Nou venit
Înregistrat2013-07-26
pl Trxior >> luni octombrie 27 - 10:02
AUTO nie zawsze daje złota formacje, ktora wygra kazdy mecz. To przypadek, ze Twojemu koledze sie udalo.
pl Trxior
Utilizator
Înregistrat2013-04-20
pl La Zabawa
pl Sidney68 >> luni octombrie 27 - 10:31
To prawda :-( Ale nie można wygrać wszystkich meczy ;-)
pl Sidney68
Utilizator
Înregistrat2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Bremu >> duminică noiembrie 2 - 19:37
Sidney nie? :)Na razie po 5 meczach ma 15 punktów.
pl Bremu
Nou venit
Înregistrat2013-07-26