Forum: Poloneză rss-feed

Aceasta este secţiunea de forum general pentru limba poloneză. Când postezi pe acest forum trebuie să o faci în această limbă. Orice postare în altă limbă va fi înlăturată fără notificare. Forumul e împărţit în mai multe secţiuni pentru postări cu subiecte şi scopuri diferite. Te rugăm să raportezi erorile în secţiunea de erori iar pentru celelalte tipuri de postări să încerci să-ţi dai seama unde s-ar potrivi.

Poloneză >> Întrebări

Biuro (7)

pl Mikro00 >> luni aprilie 24 - 19:22
Mam pytanie: W którym momencie najbardziej opłaca się budować biuro? Mam 7 poziom akademii i mam już możliwość wybudowania biura - czy jest to dla mnie opłacalne?
pl Mikro00
Utilizator
Înregistrat2013-05-22
pl Azmo >> marţi aprilie 25 - 13:53
Opłaca Ci się je już robić głównie z racji, że pierwsze poziomy są tanie i dość szybko się budują. Im szybciej zbudujesz zaplecze trenerskie tym będą oni mieć więcej czasu na rozwój.
pl Azmo
Nou venit
Înregistrat2013-05-11
pl Mirmił >> marţi august 28 - 17:52

Jak dorzucić drugiego pracownika do budynku? Chciałem dorzucić drugiego do Akademii, ale mi się ona nie wyświetla. Czy może trzeba najpierw obsadzić wszystkie budynki i dopiero później będzie można dorzucić drugiego pracownika? 

pl Mirmił
Utilizator
Înregistrat2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl SzpaQ >> miercuri august 29 - 14:41

Wydaje Mi się,że musisz mieć pracownika w biurze żeby dodać 2 do jakiegoś budynku

pl SzpaQ
Nou venit
Înregistrat2014-01-02
pl Llukaszenko >> miercuri august 29 - 20:02

Tak to prawda.

pl Llukaszenko
Utilizator
Înregistrat2013-08-28
kz FC Katowice
pl Mirmił >> joi august 30 - 06:07

Dzięki! :)

pl Mirmił
Utilizator
Înregistrat2015-03-24
cn FC Taijiquan