Forum: Sârbă rss-feed

Aceasta este secţiunea de forum general pentru limba sârbă. Când postezi pe acest forum trebuie să o faci în această limbă. Orice postare în altă limbă va fi înlăturată fără notificare. Forumul e împărţit în mai multe secţiuni pentru postări cu subiecte şi scopuri diferite. Te rugăm să raportezi erorile în secţiunea de erori iar pentru celelalte tipuri de postări să încerci să-ţi dai seama unde s-ar potrivi.

Sârbă >> Competiţii

Reprezentacija (15)

hu Zsone >> luni septembrie 16 - 21:05
Eto pošto tako dobro ide reprezentaciji,vreme je malo da se aktiviramo i na forumu.Neverovatno dobar start na početku kvlifikacija.Pobeda u gostia protiv Mađarske,kod kuće peglanje Crne Gore i sada dobili smo Izrael 3-1 kući! Tako da sa 9 bodova smo prvi u našoj grupi.
Sledeća utakmica je vrlo bitna,ako tu izbegnemo poraz onda ja mislim da ćemo završiti na 1. ili 2. mestu u grupi

Ako bili ko ima neki predlog ili bilo šta u vezi sa reprezentacijom,možemo se ovde dogovarati.

Pozdrav
hu Zsone
Utilizator
Înregistrat2013-02-08
rs Radomir_Antic >> joi septembrie 26 - 07:39
Стварно савршен старт. Четри утакмице, четири победе. Надам се да ће меч са Азербејџаном проћи како треба и да ће то бити још једна победа Орлова!!!
Срећно
rs Radomir_Antic
Utilizator
Înregistrat2013-03-06
rs ZheekuhYNWA >> joi octombrie 10 - 20:36
pobeda nad Avganistanom nam je stvarno osigurala prvo mesto u grupi...samo tako nastavite :D
rs ZheekuhYNWA
Nou venit
Înregistrat2013-08-20
rs Radomir_Antic >> sâmbătă octombrie 19 - 05:35
Честитке на још једној важној победи!!!
rs Radomir_Antic
Utilizator
Înregistrat2013-03-06
hu Zsone >> joi octombrie 31 - 13:39
9-1-0! Ne,ne,ne to nije taktika kojom je Chelsea izbacio Barcelonu u ligi sampiona,to je ucinak reprezentacije u kvalama az EP ;)!

Iznad ocekivanja odigrano.Prvi strelac je isto iz naseg tima Dejan Petkovic,ko je na 10 meceva zabio 18 golova.Sto mi je posebno drago da dosta mladih igraca su dovoljno napredovali da sam ih mogao pozvati u reprezentaciju,oni ce mnogo pomoci timu.Tako da unapredujte snagu,brzinu i ostale skilove mladih da mogu igrati za reprezentaciju.

pozdrav svima
hu Zsone
Utilizator
Înregistrat2013-02-08
rs Djura >> vineri noiembrie 1 - 09:47
Браво Шоне, одлично водиш тим!
rs Djura
Nou venit
Înregistrat2013-03-19
rs Radomir_Antic >> sâmbătă noiembrie 2 - 14:08
Свака част на успеху!!!
rs Radomir_Antic
Utilizator
Înregistrat2013-03-06
hu Zsone >> miercuri noiembrie 27 - 19:36
Ponovo počinje prijava za reprezentaciju.Ko želi da bude selektor?Jer ja posle ovog evropskog prvenstva(nadam se da će dobro da prođe)bi da predam štafetu.Ja ću probati sa nekom drugom reprezentacijom.
hu Zsone
Utilizator
Înregistrat2013-02-08
rs Slobodan >> vineri decembrie 5 - 11:23
Ljudi, da li biste se aktivirali malo po pitanju reprezentacije? Reprezentaciji trenutno ide JAKO lose, a nemamo toliko lose igrace, selektor nije toliko azuran sto se reprezentacije tice i mislim da bi mu dobro dosla nasa pomoc. Ja sam trenutno selektor Holandije i cilj mi je da osvojim Evropsko koje dolazi, tako da ne mogu bas toliko da se posvetim i reprezentaciji Srbije, ali bih se ukljucio u pricu ukoliko ima jos zainteresovanih da pomognemo?
rs Slobodan
Nou venit
Înregistrat2014-03-24
rs Igorjov >> luni decembrie 8 - 02:02
Ja sam zainteresovan, naravno...Pokušavam da prikažem našu reprezentaciju u najboljem svetlu, ali teško ide jer nemam mnogo vremena, a i ne poznajem igru toliko dobro. Ove sezone sam još i sklopio neki tim i nadam se prolasku na Evropsko Prvenstvo, ali trebaće mi pomoć. Igrači nisu toliko loši, imamo i nekoliko mladih nada, ali u odnosu na ostale reprezentacije je to još uvek dosta slabo. Probaću nekoliko taktika koje su se najbolje pokazale prošle sezone i nadam se boljem učinku. Svaki savet je naravno dobrodošao...Štaviše, voleo bih da se još neko odazove i da svoje mišljenje. Hvala.
rs Igorjov
Nou venit
Înregistrat2013-07-29
rs Slobodan >> luni decembrie 8 - 21:22
Ja vodim Holandiju i krenulo mi je lose jer sam koristio osnovnu taktiku, sada kada sam promenio dosao sam do prvog mesta u grupi.

Pokusaj da menjas formacije i da analiziras kako bi mec mogao da prodje, probaj da nadjes najbolje resenje i onda se nadaj za najbolje, gledaj i da koristis izmene a i da das priliku mladim igracima da igraju :)
rs Slobodan
Nou venit
Înregistrat2014-03-24
rs Igorjov >> miercuri decembrie 10 - 19:48
Hvala na savetima, eksperimentisao sam dosta u prethodnih nekoliko utakmica...Nadam se boljem plasmanu naše reprezentacije ove sezone.
rs Igorjov
Nou venit
Înregistrat2013-07-29
rs Igorjov >> duminică decembrie 28 - 23:27, Editat duminică decembrie 28 - 23:28
Danas poraz 4-2 u prijateljskoj utakmici protiv daleko slabije Malezije. Igrali smo bez 5 igrača startne postave...Ukoliko nekome trebaju igrači za ligu/kup može slobodno da mi predloži da ih izostavim iz startne postave reprezentacije, ali posle me nemojte kriviti za poraze u nevažnim utakmicama. Samo unapred da kažem da vam neću štedeti igrače u zvaničnim utakmicama.
rs Igorjov
Nou venit
Înregistrat2013-07-29
rs Miki >> marţi ianuarie 23 - 22:53

Poslednji mec protiv lidera grupe. . .idemo Orlovi na pobedu,nadam se potajno pobedi Danske. . .

rs Miki
Nou venit
Înregistrat2015-08-20
rs Miki >> miercuri februarie 14 - 19:45

Solomonska Ostrva-Srbija 2-0 prijateljska. . .ni jedan sut nismo imali :)

rs Miki
Nou venit
Înregistrat2015-08-20