Liga ţării Estonia sezonul 13 [2]

Forum: Forumul Ligii rss-feed

Discută despre liga ta, cine este favorită la câştigarea titlului? Cine va promova/retrograda? Cum te descurci în cupă?

Întoarce-te la forum

Hooaeg 20 (96)


ee onuelver >> joi noiembrie 5 - 04:21
Selle hooaja 4 esimest kodumängu on jah täis olnud ja eelmise hooaja viimane liigamäng oli ka.
Eks näeb mis edasi saab sellega. Täis kodumäng toob mul miski 820K sisse.
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> vineri noiembrie 6 - 18:53
Kurat. Ikka ei võitnud. Aga stata oli taas täis. Vaatab palju nende mängudega kokku kraabib ja siis keegi müüki. Kogu raha ei saa nigunii kokku aga siis näeb palju vaja veel on.
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> sâmbătă noiembrie 7 - 19:18
Ja homseks pakub skaut mul Torni vastu eri koosseisudele skoore 0:3-0:6 peamiselt. Vaid ühe korra pakub viiki ka aga seal sai Torni kaks punast kaarti. Vedas et täna üle poole mängu nolgiga keskaitses viik ära veel tuli liidri vastu kuigi mul oli nagu ikka rohkem võimalusi.
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> duminică noiembrie 8 - 12:19
Sitt töö ründajailt kui võimalusi on rohkem aga postide vahele neist poole vähem kui vastasel. Tornile siit teenitud võit:/ aga närvi ajab veits olla see ainus loll keda Torni võidab üldse ja pidevalt.
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> marţi noiembrie 10 - 19:01
On see mingi rekord et kõik 4 lööki sisse lastakse ja ühtainsatki kätte ei saada? Peab ründajaid ümber vist vahetama kui need enam väravale lüüa ei suuda.
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee tonis >> marţi noiembrie 10 - 21:38
Ei tea jh, tagusin täna näiteks 14lööki raami ja 1värav tuli.
ee tonis
Utilizator
Înregistrat2015-02-22
ee tonis >> miercuri noiembrie 11 - 18:15
Tra mingi botijunn kobistab cupis veel ühe roundi. Liigas saadud kaotus oli igati õige ja isegi vajalik kuna ülesse küll plaanis saada pole.
ee tonis
Utilizator
Înregistrat2015-02-22
ee onuelver >> joi noiembrie 12 - 19:00
Eino midavittu? Ma ei võida isegi seda ainsat vastast keda ma tärnide poolest võin noorteboonuse tõttu isegi edestada? Ning kes ei taha väga võitagi kuna ülesminekut ei soovi. Tahetakse mind vist üldse võiduta jätta üheainsa vananeva kaitsja müümise pärast. Kõige hullem et esimene mäng kui stata täis polnud ja isegi 80% mitte kuigi vaatasin laivis ja müüsin kõik piletid uutele. Kui nüüd Gogo vastu ka ei tule on kõik putsis.
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> joi noiembrie 12 - 19:48
GoGoGo vastu peaks küll ära tulema täismaja, neil kõige kõrgem popularity siin liigas.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> vineri noiembrie 13 - 12:54
Jälle laseb Witt KÕIK löögid sisse. Oleks vist Kala aeg kuigi ta noorteliigas saab ka vaid üksikud löögid kätte ja enamuse löövad scoring 4 vennadgi talle sisse.
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> vineri noiembrie 13 - 13:27
Ta on ju vana. Mul oli kunagi Kartoamm värku, kes võinuks tollal isegi mõnes Meistrika klubis oma skillidega mängida, olles teises üks parimaid, kuid vahel lasi kah kõik löögid sisse. Vanureid ma nende seinast seina kõikuva vormi tõttu ei tahagi.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sâmbătă noiembrie 14 - 16:06
Täna vist viimane võimalus võit kätte saada esimeses pooles. Hakkan mullusest graafikust maha jääma juba kuigi enne edestasin. Veel hullem pauk kui ei saagi statat täis. Siis on suur perse majas. Lendab stata ka vasta taevast. Müüki panin "superman" Juhmansoni. Seda 2 milli oleks hirmsasti vaja. Kellegi ostuks ei jää nkn midagi järgi ning tuleb nendega hooaeg lõpuni minna et siis ehk suurem puhastus ja noorendus teha. Kui satun nõrgemasse gruppi võin seal suht noori põhis kasutada ja ehk isegi Kala. Ei pea siis kohe 1 hooajaga ülesse jõudma.
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> sâmbătă noiembrie 14 - 19:00
Tulid ikka mõlemad ära :) nüüd vaja veel raha saada kätte.
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> duminică noiembrie 15 - 10:51
Irw! Kala tõrjub võõrsil Aashole vastu 4st 3 ära ja mul oli mõni põhimees veel puudugi! Ning lööke tuli mul rohkemgi 5 4 vastu. Mis siis kui olnuks põhikoosseis?
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> duminică noiembrie 15 - 13:23
Siis võinuks põhimees teenida sul punase koos pennuga ning 3-4 mängulise keelu. Või olnuks Witte taas Kaka-mängu tasemel. Aga üllata nüüd karikas :D
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn