Liga ţării Estonia sezonul 56 [2]

Forum: Forumul Ligii rss-feed

Discută despre liga ta, cine este favorită la câştigarea titlului? Cine va promova/retrograda? Cum te descurci în cupă?

Întoarce-te la forum

Hooaeg 9 (189)


ee Balthazor >> sâmbătă mai 3 - 14:43
Eh, ei antud seda väravat. Liiga palju tuli täna täiesti mööda lööke, kuigi täpseid postide vahele lööke saadi isegi võrdselt. Aga miskipärast tegi jälle muidu pealtnäha kehvem värku parema tõrjetöö. Miks see küll eurosarjas teistel meie klubidel nii ei ole...
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> duminică mai 4 - 05:02
Esimene mängija, kel on üks kuldne pall, ka olemas :)Nüüd nädalpäevad oodata ja siis saab Minlibajevile ka 2 palli kiirust juurde treida, edasi siis näeb, kes ette võtta.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> duminică mai 4 - 10:15
usu mind, see et sa plaanid minlibajevile 2 palli speedi anda, tundub praegu hea mõte, aga selle kuu aja jooksub muutub su arvamus mitu korda. ma ka siin planeerin ette, aga lõpuks on ikka mingi parem variant :D
nz Luke Broadcast
Nou venit
Înregistrat2013-09-18
ee Taavi >> duminică mai 4 - 11:06
Tal see vennike ju nii kõva talent et peaks ikka kohe ära andma :P
ee Taavi
Admin comunitate
Înregistrat2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> duminică mai 4 - 12:39
Plaanide muutmiseks oleks vaja uut ja veel kõvemat supertalenti :D vaevalt seda lähiajal tulemas on. Ning ehk olekski parem, kui ta tuleks kunagi hiljem, mil on tekkinud parem YC :) Nädal sp, et siis saab mul TC valmis ja saan üldse speedile ligi, ma veel nii madala arengutasemega :D.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Andy >> duminică mai 4 - 15:17
Ise olen suht samas seisun Balthazoriga, endalgi on valmimas TC 6. Eks näis, mis või kuis edasi? Uus YC on juba päris krõbeda hinnaga.
ee Andy
Nou venit
Înregistrat2013-07-25
ee Taavi >> duminică mai 4 - 15:44
Mul paar päeva Tc7meni :D siis saan sipyaginile playmakerit hoopis anda :D
ee Taavi
Admin comunitate
Înregistrat2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> duminică mai 4 - 17:28
mingi usa kutt globalis oli 4 supertalenti järjest saanud :)
nz Luke Broadcast
Nou venit
Înregistrat2013-09-18
ee Taavi >> duminică mai 4 - 17:53
Ma sain ka 2tk suht väikse vahega :P poole hooaja jooksul vist , kahjuks üks oli suht saast :D
ee Taavi
Admin comunitate
Înregistrat2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> luni mai 5 - 17:47
Kui üleeelmisel hooajal paistsin silma kui pigem kaitsva jalgpalliga tiim, kes lõi suht vähe väravaid, siis nüüd olen väravate arvult liigas teisel kohal ja sisselastute poolest kolmandal :D Ning täna teenisin vist hooaja esimese penalti, mulle on neid küll paar tükki löödud sisse ja keegi ka mööda.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> marţi mai 6 - 15:02
Augur on rämedas hoos ML-is! 4 võitu järjest...
nz Luke Broadcast
Nou venit
Înregistrat2013-09-18
ee Balthazor >> marţi mai 6 - 18:48
Vahepeal tundus, et nagu hakkab asi minema, 3 võitu tuli järjest, ent seejärel pole nüüd 4 mängust tulnud rohkemat kui 2 punkti kokku mängudest, kust vähemalt ühe võidu pidanuks ikka võtma. Tundub, et ei pääse vist tänavugi playoffidest, kui asi samas vaimus jätkub. Ning taas võib seal kohtuda vana tuttava Ferduel&Co-ga, kes hoidmas botiliigas teist kohta. Peab midagi uut jälle välja mõtlema, et mehi äratada.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Tannu >> miercuri mai 7 - 13:02
Ei teagi mida temast arvata. Kõige parem vist ei ole?

http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-604890
ee Tannu
Utilizator
Înregistrat2014-01-10
ee Balthazor >> miercuri mai 7 - 14:23
Mulle eksis täna selline poiss klubi juurde ära:
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-604918
Tundub sihuke keskpärane olevat, ei usu hästi et tast kunagi põhirivistuse mees mul saaks, aga eks treenime teda. Noortetiim ongi just kaitsjate poolest vaene, vahel olen lasknud kaitses mõnel värkul mängida, et vähemalt oma 450 xp kätte saaks.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> miercuri mai 7 - 16:14
Tannu mängijal pole viga, natuke oleks võinud noorem tulla....minu 350cr mängijad on r.veskimäe ja m.jordan, võid võrrelda :D

ja balthazor, sinu oma ka jumala ok tüüp...
nz Luke Broadcast
Nou venit
Înregistrat2013-09-18