Liga ţării Estonia sezonul 56 [2]

Forum: Forumul Ligii rss-feed

Discută despre liga ta, cine este favorită la câştigarea titlului? Cine va promova/retrograda? Cum te descurci în cupă?

Întoarce-te la forum

Hooaeg 9 (189)


ee Balthazor >> miercuri mai 7 - 17:46
Kauaoodatud 40 punkti piir käes, mis peaks ka miljoni ära tooma. Ning statistika leht näeb korraks nii ilus välja :)
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Andy >> miercuri mai 7 - 18:43
Kõige ebaõnnestunum mäng see hooaeg minu satsi poolt. Penalti koos punasega. Kena värk. Aga igati väärt võit Paluperale :)
ee Andy
Nou venit
Înregistrat2013-07-25
ee Balthazor >> miercuri mai 7 - 19:44
Nujah, eelmine kodumäng Kassidega läks mul 1:4 :D Ilmselt väärin tänavu liiga ühe kõige ebastabiilsema meeskonna tiitlit, kui just Anarch seda mult ära ei pätsa:) tal oli ikka päris hull nulliseeria vahepeal, millist mul pole vastu panna. Vähemalt võit on õnnestunud saada kätte kõigilt peale Chelsea ning kaotanud olen vist ka kõigile peale Kupikarude, vb Viljandile ka mitte, nendega on mitu viiki olnud kindlasti. Väravaid vähemasti tuleb, nüüd tundub koomiline, et esimesel poolel oli Hsueh hädas sellega, et üldse top10-s püsida.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> joi mai 8 - 04:37
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-546318


Minu esimene kuldtähega mängija :P
ee Taavi
Admin comunitate
Înregistrat2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> joi mai 8 - 15:40
Kuldtähtedeni mul pikk maa veel, mul ühel kuldne pall hiljuti kätte saadud alles. Tähtedest on parim 4,25 ales aga tema juba 28ne ning hakkab vaikselt hääbuma pigem. Loodetavasti kasvab paari hooajaga mõni noor vähemalt neljatärniseks ikka juurde, saab vanema põlvkonna järjest välja vahetada. Parygini pean paraku ära müüma, kuna hulkur on löönud hooajaga vähem(2) kui mu äärekaitsjad(5 ja 3). Talle tulevad vähemasti noored järgi kindlalt. Hetkel mul veel 7 algul olnud mängijat, kellest ühe vallandan kindlalt ja teise võib-olla, paari üritan ka müüa.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> joi mai 8 - 18:06
Täna oli küll Haapsalu kaitse tõeline katastroof ning nende värku töötas vahepeal juba Urmet "Vacuum Cleaner" Vaigla stiilis. Pealegi kasutasin mitut mängijat, kes mul põhis üliharva platsile saavad, üks neist sai lausa väravaga maha. Nüüd tuleb vaid Viljandi enda taha jätta ning lombakas hooaeg olekski õnnelikult pärale tüüritud.
Hetkel ei ole kindel, kuidas 3 järgmist päeva lähevad- varahommikul 3 päevaks Peterburi-reisile, läpaka võtan igaks juhuks kaasa, äkki pääseb netti seal. Öösel püüan siiski 3 päeva rivistused välja mõelda.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> joi mai 8 - 18:52
Alla langen siis müün hunniku mehi maha , jätan väiksema meeskonna ja ostan noori :P
ee Taavi
Admin comunitate
Înregistrat2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> joi mai 8 - 20:49
ma hakkan ka rämedat müüki korraldama, niiet pange rahakotid valmis :D
nz Luke Broadcast
Nou venit
Înregistrat2013-09-18
ee Balthazor >> sâmbătă mai 10 - 18:10
No kurat, vägisi tahetakse liigast välja süüa. Kõigepealt saab mu parim keskpoolkaitsja 2 kollast ning teise poolaja algupoolel saavad viga mu parim ründaja ning kohe ka värku. Ning kui lõpuks 3-mehelises(!) vähemuses suudetakse viigivärav lüüa, peab viimane rünnak ikkagi tooma võidu vastastele, kes niikuinii otse välja kukuvad.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> sâmbătă mai 10 - 19:28
Jää ikka pysima...tahaks sult punkte järgmine hooaeg :D
ee Taavi
Admin comunitate
Înregistrat2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> sâmbătă mai 10 - 20:30
Selleks peab keegi Viljandilt punkte võtma, minu viimane reaalne lootus pidigi täna Karude vastu olema, ent kõik läks nii valesti kui veel minna sai. Tänuks selle eest, et neid mullu aitasin boti vastu :D
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> duminică mai 11 - 20:21
Nuh lõpuks näen ikkagi ära, kuidas on hooajalõpp ilma playoffideta. Kas need sõprusmängud loositakse või tuleb ise otsida? Kuskilt jäi mulje, nagu loositaks, mõni sai isegi boti vastaseks, mida muidu ei juhtu. Mingeid tõsiseid muutusi on aga vaja, sest 7. koht on enamasti toonud kaasa varsti väljalangemise. YC-7 jaoks on veel raha puudu, staadionit ei saa veel laiendada, kui vaid 3 vastast toovad maja täis. Tervisekeskus ehk järgmine, kuna tolle kõrvalt jääks raha ka uutele laenumeestele. Mõni mees läheb kohe kindlasti müüki.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> luni mai 12 - 14:44
Huviga ootan järgmist hooaega et kellega ma jagelema hakkan :D Loodan top3 saada , aga mitte midagi erilist , pink jääb lühikeseks arvatavasti ja võib mõjutada
ee Taavi
Admin comunitate
Înregistrat2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> luni mai 12 - 16:18
Päris tubli tükk tuli just:
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-607464
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> luni mai 12 - 17:46
Päris karm onu :) Fixed skille nats aint andma :P
ee Taavi
Admin comunitate
Înregistrat2014-01-17
ee FC Pusa