Liga ţării Estonia sezonul 56 [2]

Forum: Forumul Ligii rss-feed

Discută despre liga ta, cine este favorită la câştigarea titlului? Cine va promova/retrograda? Cum te descurci în cupă?

Întoarce-te la forum

Hooaeg 30 (93)


ee Balthazor >> luni mai 15 - 03:55
Teisest küljest on mõlemad Meistrikasse tõusnud playoffidel küllalt haavatavad. Ning Chargers pole playoffidest vaimustatud. Seega võiks olla just õige aeg playoffide kaudu üles murda.
Iseasi muidugi, kui head võimalused su "keskväljamanöövrid" sulle jätavad. 27 söödu mehe asemele sama raha eest 9 söödu mees, kes ei oska vabalöökegi anda, pole just kuigi hea käik. Pigem jääbki su Meistriliigasse tõus vist selliste emotsiooni pealt lajatatud otsuste taha, mis ei lase klubil küllalt tugevaks saada. Ära müü põhimehi enne, kui oled saanud asemele veel parema.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> luni mai 15 - 10:32
Mull käib jälle tema pidev hädaldamine närvidele, et kui sitasti tal kõik on. Kohe, kui ühe mängu kaotab, on kisa lahti. Tegelt on tal meeskonnda arvestades jumalast hästi ju läinud.
ee djdurex
Utilizator
Înregistrat2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> luni mai 15 - 13:57
No sul siis sama kehvad närvid kui mul :D
Kui ma poleks Väyryneni müünud siis polnuks mul raha et kedagi üldse osta. Hooaja lõpuks kui uus mees on trennid saanud võiks ta olla parem. Praegu ootab Geihaus standartitrenni kuna keegi neeger kasvatab tiibu.
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back