Liga ţării Estonia sezonul 58

Forum: Forumul Ligii rss-feed

Discută despre liga ta, cine este favorită la câştigarea titlului? Cine va promova/retrograda? Cum te descurci în cupă?

Întoarce-te la forum

Hooaeg 18 (130)


nz Luke Broadcast >> luni august 17 - 18:14
mul pole sel hooajal isegi ühtegi kollast kaarti :D:D
nz Luke Broadcast
Nou venit
Înregistrat2013-09-18
ee onuelver >> luni august 17 - 19:20
Siis pead koondise võtma just Anuse pärast ja leppima kokku taga nii et saab koondises platsile vaid siis kui on klubi eest head vormi näitanud. Tundub selline jonnakas vend olevat kellele peab tema koha kätte lihtsalt näitama. Neeger oleks õige samm kui ta kreeklase tasemeni küüniks. Praegu pekstakse tal vahel noorteliigaski võrk täis.
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> luni august 17 - 20:29
pole anist shortlistiski :D
ee Taavi
Admin comunitate
Înregistrat2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> luni august 17 - 21:21
Loogiline, et tema praeguse vormi juures tal sinna asja pole :D hooaja algul, kui tal oli korralik vorm veel, jõudis ta pärast klubivahetust osaleda ühes valik- ja kolmes Interlandi mängus. Järgmise 2 kuu jooksul tuleb ta oma konkurentidele veel selg ees vastu, kuni mul TC10 valmis saab. Ei saa ka välistada, et tema koondisekarjäär võibki läbi olla juba. Kuigi Torrese järgi on just värkudega meil asi jama. Vanameister Kasak kukub mingil hetkel ilmselt vanusega välja ning tema headusest pole ma nagu õieti aru saanud. Blockingu poolest on ta jah vist meie esinumber, kuid kui mu neegridki(kes ei pääseks vist platsile üheski teises Meistrika klubis peale Aashole) suudavad talle vahel 2-3 kolli ära lüüa. Poom on ka tema eakaaslane ja pidev vari.
Pebre on vast meie lähem tulevik tänu talendile. Ning talle vist pole ka selliseid kingitusi puuri jäetud nagu vahest Anis, Kink ja Poom saavad. Kui aga lähtuda sellest, et värku tähtsaim skill peale blockingut on speed, siis peaks Anis olema ehk vaat et esinumber :D Siis saan vist isegi aru Torrese pessimismist ja perspektiivitusest meie koondise suhtes.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> marţi august 18 - 05:53
pigem on väravavahtidega korras. kaitses ja dm kohal peab mingeid naljakaid mängitama
nz Luke Broadcast
Nou venit
Înregistrat2013-09-18
ee Taavi >> marţi august 18 - 07:54
Käärikule poweri ja passingut annaks siis saaks DMi shortlisti aga seda ei juhtu :D
ee Taavi
Admin comunitate
Înregistrat2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> marţi august 18 - 19:57, Editat marţi august 18 - 20:04
Asi kisub hapuks- Laip jääb väljakule mängu lõpuni või teise kollaseni. Trint pidi ta mul välja vahetama, kui on kaardi saanud...

edit: lõppes siiski asi õnnelikult ning väärt punkt käes. Küll aga tundub, et Speake ja Masvarise on omavahel tülli pööranud ning Speakele ei anta peaaegu üldse palli, kogu aeg toidetakse Sagnat.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> marţi august 18 - 20:39
ma sain punkti ja asi hakkab aina selgemaks saama. võib rahulikult R. Veskimäele minuteid anda, kuigi ta on ikka täiesti kasutu. ainult penaltist on tal vist võimalik koll saada, kui sedagi :D
nz Luke Broadcast
Nou venit
Înregistrat2013-09-18
ee Balthazor >> miercuri august 19 - 18:08
Isegi praeguse äranuditud koosseisuga õnnestub mõni punkt ikka võtta.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee plarts >> miercuri august 19 - 18:33
Õnnitlused Torres !
järjekordse tiitlivõidu puhul ;)
ee plarts
Utilizator
Înregistrat2013-02-21
ee FC Veenus
nz Luke Broadcast >> miercuri august 19 - 18:57
matemaatiliselt pole veel kindel, aga eks see punkt tuleb 4st küll :D
nz Luke Broadcast
Nou venit
Înregistrat2013-09-18
ee Taavi >> miercuri august 19 - 19:02
Nah,kindel on ju , 13 punkti vahet , 12 punkti võimalik


Õnne Torres :D
ee Taavi
Admin comunitate
Înregistrat2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> miercuri august 19 - 19:21
a ma mõtlesin, et kosmose mäng kell 23, ei vaadanudki :)


ühesõnaga, kui keegi järelolevatest mängudest tahab mängida...

RWB LWB
RAM AM AM LAM
RF S S LF

...siis kirjutage mulle, teeme põnevaks jälle :D
nz Luke Broadcast
Nou venit
Înregistrat2013-09-18
nz Luke Broadcast >> miercuri august 19 - 19:39
http://www.ohtuleht.ee/689796/jarelvaadatav-tohutu-draama-rannajalgpalli-eesti-meister-selgus-finaaletapi-kullamatsi-lisaajal 2.23.01

näe nautige seda siis. ise vihkan rannajalgpalli aga 1 kord aastas joppab seal ka :DDDD
nz Luke Broadcast
Nou venit
Înregistrat2013-09-18
ee Balthazor >> joi august 20 - 18:01
Huvitav, kumb reserv end homses mängus(karikafinaalis) kodusemalt tunneb ja teenib õiguse numbrit 2 kanda ning kumb peab leppima kolmanda meeskonna staatusega? :D
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn