Liga ţării Estonia sezonul 59

Forum: Forumul Ligii rss-feed

Discută despre liga ta, cine este favorită la câştigarea titlului? Cine va promova/retrograda? Cum te descurci în cupă?

Întoarce-te la forum

H22 (101)


ee Balthazor >> vineri aprilie 15 - 17:33
Krt, Chargers ei suutnud omal ajal ise seda 29 viigi unistust täita ning rikkus ka minu võimaluse :D
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> sâmbătă aprilie 16 - 07:00
kosmos vist karikale ei keskendunud :D
nz Luke Broadcast
Nou venit
Înregistrat2013-09-18
fi Kiilikas >> sâmbătă aprilie 16 - 10:36
Mängupilt ja skoor ei ole vastavuses.
fi Kiilikas
Nou venit
Înregistrat2013-06-21
ee onuelver >> sâmbătă aprilie 16 - 13:38
Eino mine munni. 3 meistrikaklubi kaotas karikas teise liiga klubidele keda kõiki olen ka võita suutnud kunagi. Oleks tore ju isegi seda teha ja lõpuks veerandfinaali jõuda aga vist ei anta võimalust.
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sâmbătă aprilie 16 - 17:27
Sõbrake, selliseid võimalusi jagatakse madalama liiga klubidele üheks korraks 10 hooaja jooksul ja sina kulutasid oma võimaluse ära juba 18. hooajal:) Ma jätsin oma võimaluse just 16. hooaega ja võtsin sealt siis maksimumi ehk finaalikoha.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> sâmbătă aprilie 16 - 18:08
12 liigamängu võiduta oli siis selle seeria pikkus :D pean homme vist ka klubi ajalukku süvenema.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sâmbătă aprilie 16 - 20:14
Ah söö vähem seeni oma kulutatud võimalustega. Ma kuulsin et kui esimese kuue hooajaga ei suuda esimesse poolde murda siis kukudki välja ning jääd kahe liiga vahet pendeldama.
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> duminică aprilie 17 - 08:12
Poja, heida korra pilk Chargersi muuseumi. Ning mis seentel viga? :D
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> luni aprilie 18 - 18:01
Huvitav, millega ma oma meeskonna põhja lasingi? Musnitsky ja Nedobrov, kelle müüsin hooajavahetusel, ei saanud põhitiimi eest vist platsilegi. Juudipoiss skoorib mul poole harvemini kui Iisraeli liigas, kus ometigi kõvemad vastased. Vaevalt saab asi olla AINULT esimese veerandi taktikalistes katsetustes 4-3-3-ga. Pole ju traditsioonilise 5-3-2 taastamine ka väravaid juurde toonud. Keskväljal ju samad mehed, kes mullugi, siis olid nad veel ebaküpsemad. Kaitse hõrenemist saab seletada Teet Loo lõpetamisega, kuid see ei tohiks nüüd olla nii suur pauk, mis rünnaku ära võtaks. Eeskätt olen tänavu kaotanud palju punkte teiste lõpuosa meeskondade vastu. Justkui klassivahe juba 6.-7. kohaga oleks tekkinud.
Paari päeva eest jäi eelvaatest silma, et mu algkoosseisu palgafond oli sama suur kui ühel suurtest, vist Kosmosel. Kolm meest saavad iga päev/nädal üle 8000 euro. Longe, Wolk ja Salama on aga meeskonna ühed olulisemad mängijad ning nendeta kukuks meeskond kolinal teise liigasse. Samas koguneb raha nii visalt, et hetke 15 milliga ei saa ma ühtki piisaval tasemel lisandit meeskonda. Kuidagi on meeskond balansist välja kukkunud täiesti. Või on see ahnuse palk, et ei jäänud oma 6.-8. koha turvatsooniga rahule ja hakkasin rohkemat himustama? :D
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> luni aprilie 18 - 19:56
Sul viga selles et sa ei juhi koondist mille kaudu said mängijaid mõjutada :D mul pole jälle omas liigas koondise tasemel meha et sest kasu lõigata.
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> marţi aprilie 19 - 16:00
Ikka väga jube näeb praegu meeskond välja, vaevu pääsesin karikas pennudega vastase käest, kes võitleb hetkel teises liigas püsimajäämise eest ning kes pole veel vormi tõusnud. Ei saa ka rääkida mingist ebaõnnest stiilis "vastaste värkult elu mäng ja nende ründajad kobistasid oma ainsad võimalused ära", vaid oligi võrdne heitlus, kord juhtis üks, kord teine. Ime veel, et suudan liigas üldse kedagi edestada sedasi.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> miercuri aprilie 20 - 15:48
oi mis CL-is tehakse surmagrupis....
nz Luke Broadcast
Nou venit
Înregistrat2013-09-18
ee Balthazor >> miercuri aprilie 20 - 16:42, Editat miercuri aprilie 20 - 16:58
Huvi pärast kaevasin välja 14. hooaja seisu ja oh imet- mul oli siis 17 mänguga kogutud samuti 12 punkti. Ainult et siis oldi 18 punktiga puhtal 9. kohal ning seda vahet ei õnnestunud isegi suht korraliku teise poolega kinni võtta, nüüd aga võib sellise ligadi-logadi mänguga veel isegi puhta nahaga pääseda. Tollal oli tunne, et oli mul vaja siia üles üldse peksa saama ronida. :D Kui tänavu samasugune tilkumine lõpuni kestab, võib tulla rekord selles, kui väheste punktidega saab veel 8. jääda.
Otsime rekordit...
...ning üks äärmus oli seesamune 14. hooaeg loomulikult, mil 43 punktiga jäädi 9. kohale. Teine äärmus oli aga 8. hooaeg, mil 8. koht võeti kõigest 27 ning 9. koht 25 punktiga(viimast korrati 16. hooajal).
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
jm Haile Selassie I >> miercuri aprilie 20 - 20:12, Editat miercuri aprilie 20 - 20:13
Väga kurb on pärast tänast mängu tabeli viimasel real taas olla. Kohe üldse ei väärinud seda kaotust viimase minuti väravast.
jm Haile Selassie I
Utilizator
Înregistrat2013-03-17
ee Kaarel >> joi aprilie 21 - 17:15
Tundsin sinu vastu võõrsil mängides ning Chargersiga kodus, et tulemus oli samuti päris ebaõiglane. Närvi lausa ajas. :D
ee Kaarel
Utilizator
Înregistrat2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud