Liga ţării Estonia sezonul 59

Forum: Forumul Ligii rss-feed

Discută despre liga ta, cine este favorită la câştigarea titlului? Cine va promova/retrograda? Cum te descurci în cupă?

Întoarce-te la forum

H19 (166)


ee Taavi >> joi septembrie 17 - 19:43
Millalgi peab hakkama vist hunnik kaotusi tulema :D eriti ei usu et top3s püsin hooaja lõpuni
ee Taavi
Admin comunitate
Înregistrat2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> joi septembrie 17 - 22:12
viimase 86 löögiga 2 väravat. taavi stanculescu lööb ühes mängus kaks:D milleks üldse treenida
nz Luke Broadcast
Nou venit
Înregistrat2013-09-18
ee Taavi >> vineri septembrie 18 - 05:34
Reinhardil oli Veerpalu väravas ja 2 punast :D
ee Taavi
Admin comunitate
Înregistrat2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> vineri septembrie 18 - 08:14
legaalselt Stanculescu ei tohiks lüüa isegi siis 2
nz Luke Broadcast
Nou venit
Înregistrat2013-09-18
ee Taavi >> vineri septembrie 18 - 12:50
See on märk sellest et sa peaksid ta ära ostma, ilmselgelt oskab skoorida,Kala eest sa maksta enam ei suudaks :S
ee Taavi
Admin comunitate
Înregistrat2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> vineri septembrie 18 - 12:54
naudi naudi oma tabeliliidri kohta, üheööliblikas :D
nz Luke Broadcast
Nou venit
Înregistrat2013-09-18
ee Taavi >> vineri septembrie 18 - 13:48
Saan terve päeva veel ülbe olla ja oks laiali ringi lasta :)
ee Taavi
Admin comunitate
Înregistrat2014-01-17
ee FC Pusa
ee Taavi >> duminică septembrie 20 - 14:36
Nõrgemate vastu päris hästi punkte tulnud , õnneks ei mängi torrese ebaõnnega
ee Taavi
Admin comunitate
Înregistrat2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> duminică septembrie 20 - 20:08
7 viimasest mängust tervelt 3 punkti viikide abil korjatud. Peab vist hakkama vaatama, kui pikalt ma 14. hooajal järjest võiduta püsisin. Ning teise liiga põhjahooaegadel.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> luni septembrie 21 - 18:08, Editat luni septembrie 21 - 18:10
Kuidagi tartu ja auguri vastu viigid välja võluma nüüd :D


vaatan et staadionil ka 2x 35k ja siis 8x 25-26k...varsti saab leveldada vist
ee Taavi
Admin comunitate
Înregistrat2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> luni septembrie 21 - 18:41
Mul tuli kolmas 35K täna. Eelmised olid Reinhardi ja Auguri vastu. Teistega on olnud stabiilsed 23-24K teemad. Tahad Augurist ette staadioniga jõuda?
Loomulikult tõestas tänane mäng veelkord meie koondise haput seisu värkudega: kaks eelmisel hooajal koondises olnud meest teenivad kahe peale kokku üheainsa tõrje.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> luni septembrie 21 - 20:30
Mul järjekorras praegu HC2x,office2x siis ei teagi , peab vist staadioni raha koguma , pole krt kedagi maha ka müüa et raha saada <.< sai nii palju müüdud ja yc10 noori ostetud :D

endal yc10 on 3 päevaga valma :P
ee Taavi
Admin comunitate
Înregistrat2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> luni septembrie 21 - 22:00
Mul TC10 valmimiseni veel tervelt 3 nädalat aega. 50K staadionist ei ole mõtet veel mõelda, sellist summat polegi korraga veel käes olnud ning siis peaks mõne parema mängija ka ära müüma, mis tähendaks kindlat väljalangemist ning ehk mitut hooaega üsna tühja staadioniga. Ka ei tule need mängud siis just tol hetkel. YC9 raha on iseendast hetkel koos, aga pigem HC8 ja Office-3 prioriteedid. Noortekaga olen niikuinii järeljooksja, kui panekski nüüd jutti 9 ja 10 ära, siis on juba YC10 noorte hind ka nii palju langenud, et ära ta mul tasuma ei hakkagi.(2 hooaja pärast) Ehitiste hinda ju ei langetata. Põhimõtteliselt kogu sissetulek tuleb staadionist, midagi annavad ka fanshop ja catering, mängijate müügiga enam muinasjutulisi summasid ei teeni, kui just ei juhtu 6+ talenti tõmbama. Aga nüüd kõhkleks sellise müümisel juba rohkem, sest parimad treeningtingimused on endalgi varsti pakutavad. Närbuv turg võimaldab algajail ehk rutem endale paremad mängijad hankida, kuid muidu klubi arendamine on raskem teatud staadiumist edasi, sest selliseid uusi rikkureid praeguste seltsi tulekul pole, kui just uut Puccioli ei tõmba ning juutidele ei müü.
Ma ei fikseeri plaane 7 upgrade'i ette, vaid püüan olla paindlik. Suuri riske olen vältinud ja seetõttu ka ei jõua ilmselt kunagi päris tippu, oma suuremate riskidega olen ka pigem alt läinud (elav süüdistus Gizaw, kelle lootsin pigem rahateenimise eesmärgil mingi hetk maha müüa ei too mulle ealeski osturaha enam tagasi- sai vale hetk ostuks valitud just enne turulangust). Alustades seatud eesmärkidest on veel puudu eurosari ja seal kellestki jagu saamine. Kõrgemaid sihte ei riskinud siis seada, kuna tollane esipool tundus siis liigas nii kaugel püüdmatult ja selge vahega ees olevat, siis tundus olevat lagi kunagi Reinhardilt üks punkt võtta :D nüüdseks aga on kõiki tippmeeskondi vähemalt kahel korral võita õnnestunud.
Huvitav praegu mõelda, kui palju võiks olla liiga koosseis muutunud 2 aasta pärast, nii kümmekond hooaega hiljem? Pakuks, et mitte väga palju, kui just keegi vahepeal ei loobu mängimast. Viimastel hooaegadel pole teisest liigast tulijad esimesse poolde lõplikult murda suutnud, tagumises pooles mõningane rotatsioon küll toimub. Kes võiks olla järgmised Meistrikasse uue vere toojad olla? Black Cats tundub olevat selline, aga kas püsima jäädakse oma ebastabiilsusega? Tööjõureservi veel ei tahaks uskuda, tiheda tabeli tõttu võib üks nõrgem veerand nad juba lõpuossa kukutada. Anarchi ja Torni koosseis oleks nagu lubav, aga ilmselt tehakse taktikalisi vigu, samuti Veeriku. 10 hooaja perspektiivis miks mitte isegi Puka, kui ühel hetkel just lõplikult ära ei viska- ambitsiooni nagu jagub? Ainult et see peaks olema uus põlvkond mängijaid siis.
Aashole võib end suuta ka rotatsioonigruppi süüa, aga kunagise hiilguse taastamine saab olema palju raskem, sest hetke tipud oskavad kõik viia kenasti läbi ka põlvkondade vahetust, mis on Reinhardile saanud saatuslikuks. Või teeb viimane ühel hetkel Chargersit ja tõuseb pidevast struggleri-staatusest kõrgemale? KaKa või Blue Lioni uus tulemine? GoGoGo ma kannaks pigem langevaks täheks suunaga 3. liiga ning tolleks ajaks kahtlustan klubil mingit uut nime olevat. Anomaalia on nagu nimigi ütleb ettearvamatu, ei saa ka välistada, et tuleb üks perfektne hooaeg, mis toob üles.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> marţi septembrie 22 - 03:20
Väga igav olnud või tähistamise tulemus? :D
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> marţi septembrie 22 - 09:21
ossa raisk kus oli teksti :D
ee Taavi
Admin comunitate
Înregistrat2014-01-17
ee FC Pusa