Liga ţării Estonia sezonul 61 [3.1]

Forum: Forumul Ligii rss-feed

Discută despre liga ta, cine este favorită la câştigarea titlului? Cine va promova/retrograda? Cum te descurci în cupă?

Întoarce-te la forum

Hooaeg 16 (134)


ee onuelver >> vineri aprilie 10 - 13:11
Tea kas need Panjaati vanurid võisid infarkti saada mu nagadega võidu joostes?
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> vineri aprilie 10 - 15:13
Ega jah staarost ne raadost....Kurja karikas läheb jamaks peab planeediga võidu jooksma...Katsetan mingit noorte kooseisu,aga annan lahingu.
ee anarch37
Utilizator
Înregistrat2013-05-26
ee Balthazor >> vineri aprilie 10 - 18:31
Ning samal ajal on vastamisi kaks botti neljandast liigast. Sul on vastas ainult planeet, mul aga terve langevate tähtede sadu. Ning onuelveril Meistriliiga hooaja alguse komeet. Täna kaotasin veel oma võtmemängija 10 päevaks.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> sâmbătă aprilie 11 - 11:31
Reinhard siinsuht vana rasva peel praadinud,kui ta noorenduse 'ra teeb saame tappa....
ee anarch37
Utilizator
Înregistrat2013-05-26
ee Balthazor >> sâmbătă aprilie 11 - 20:14
No kui mu meeskonnast enam ka ei tulegi mingit asja, saan vähemalt öelda, et 3 eelmise hooaja jooksul olen võitnud vähemalt korra kõiki Eesti tugevamaid satse: 13ndal karikas Kosmost, siis liigas kõiki peale Kosmose ja Auguri ning mullu karikas Augurit ja hooaja lõpul õnnestus murda ka GoGoGo needus. Kui alustasin 6. hooaja lõpul, oli Reinhard suveräänne liider ning mõtlesin, et kui kunagi talt punktigi kätte saaks, oleks vägev, sest ta tundus siis nii teisest maailmast. Nüüdseks on see täidetud 500%-liselt :D Algul oli ka soov murda kunagi Euroopasse ja seal kedagi alistada, nüüd oleks rahul, kui korra Meistriliigas kunagi püsima jääks, rohkemaks ma ilmselt suuteline pole. Kui vaatan end ja meie euroklubisid, kel euroliigasse pääsuga raskused, siis tollest olen juba loobunud. Sellist vahet tasa teha pole mul lootustki, vahemaa liiga suur ning enne kui kunagi TC10+YC10 ja neist aretatud põlvkond käes pole, ei ole ma üleval konkurentsivõimelinegi. TC9 valmib järgmisel nädalal, kui ainult neile keskenduks, võtaks juba ehitamine oma 4 hooaega ära ja 52 miljonit raha ka veel, mida mul pole.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> duminică aprilie 12 - 06:21
Sul suht hea seis ja visioon ka väga õiges sihis paigas,kui tüused see hooaeg meistrikasse jääd ka püsima.
ee anarch37
Utilizator
Înregistrat2013-05-26
ee anarch37 >> duminică aprilie 12 - 06:29
Kurat ma kahtlustan.et mu bulgaarlane on nii pikalt siin mänginud,et eesti keel suht selgeks saanud luges foorumist et kavatsen vanurid maha parseldada ja hakkas kohe sööts jagama,slivovits ka kapis korgi all....
ee anarch37
Utilizator
Înregistrat2013-05-26
ee Balthazor >> duminică aprilie 12 - 08:11
No selleks peaks ma kogu raha panema mingi supermehe alla, kuid hetkel oleks ma meistrikas kõige nõrgem igas liinis peale keskvälja. Kui seal olin, siis polnud ma üheski liinis eraldi nõrgim, kuid ikkagi nägi asi suht trööstitu välja. Praegu oleks asi seega veel lootusetum. Mul on enda meelest küll suht noor koosseis, kuid noorim poleks ma üheski liigas 1.-3. liigani. Augur, Pusa, Tööjõureserv, FC O, Torni, Puka ja sinu omad on kõik nooremad veel :D mul 4 suht eakat meest kisuvad keskmise üles, noist osasid hoian office jaoks.
Mul luges Minlibajev seda, et plaanin ta ära müüa kui üles tõusen, sest Meistrikas ta on juba kõrbenud ning tegi kohe kübaratriki ja püüab nüüd tõestada, et tahab kohaliku supertalendina ikka jääda.
Ning tegelikult olen teises liigas tugevuselt alles nii 3.-4., Aashole ja KaKa on minust kõvema rivistusega ning Blue Lion pea võrdne.Noori jagub neil ka kõigil.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> duminică aprilie 12 - 18:30, Editat duminică aprilie 12 - 19:02
Ah mine sa ka oma jutuga, kujutad liiga palju ette. Tegelikult kukkusid välja vaid tolle mängumootori vea pärast millest Torres kogu aeg rääkis ning kui too parandati hakkasid ju järjest võitma ja lõpuveerandil kas 1 mängu kaotasid või mitte ühtegi. Lõpuks said ju hulga rohkem punkte kui Kickerz. Oleksid pidanud kohe üles tagasi minema.

edit: võrdle minu ja Pärnulona koosseise, millise vahe pealt saab ka võita, sul sellist vahet poleks
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> luni aprilie 13 - 03:29
Nüüd loe uuesti mu eelmise postituse teist lauset, selles ongi vahe, miks ma praegu ei loodagi.Tollal oli mul alust loota, et suudan püsima jääda, praegu korjaks vaid ripakil punkte. Praegu jään igas liinis alla mullusele eelviimaselegi.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> luni aprilie 13 - 05:25
Kuram ma pean liigas teiseks jääma...
ee anarch37
Utilizator
Înregistrat2013-05-26
ee Balthazor >> luni aprilie 13 - 15:55, Editat luni aprilie 13 - 15:59
Siis pead alustama sellest, et mängitad vahepeal teist ja kolmandat värkut(su teine üksi võib veel liiga heaks jääda, eduta noortest üks värku põhisse ning las mõnda aega nemad müttavad, et üks asendab teist. Kuigi mul sai isegi Gregor Kaasik nii ühe nullimängu kirja mullu :D paar tükki rikkus tal veel Nõmmik ära.
Veel kasuta noori, kes põhisse ei mahu, näiteks võtmepositsioonidel nagu AM, DCB, DM. Äärtel on nende mõju suht väike, näiteks Torres mängitas kunagi Euroopas 1-2tärniseid noori talente äärtel ja teenis ikka mõne võidu, mida poleks oodanud ehk isegi parimalt koosseisult.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> luni aprilie 13 - 17:39
ma mängitan kõiki noorteliiga suht trenn ongi,ega ma seal võidule mängigi....
ee anarch37
Utilizator
Înregistrat2013-05-26
ee Balthazor >> luni aprilie 13 - 18:18
Mõtlesin, et annad paarile paremale muidu noorteliigas pallivale vennale ka põhikoosseisu nuhutada pluss 50 lisaXP-d, õnnestub mõnd liigset võitu vältida. Praegu küll muidugi nii ilus seeria ka sul käsil, et kahju katkestada vägisi.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> luni aprilie 13 - 19:06
Eks jah nulolid taga...aga peab kusagil bansai tegema liigat võita ei taha,mul pole teises kottigi teha,seega peksupoisiks ei tule ka...
ee anarch37
Utilizator
Înregistrat2013-05-26