Liga ţării Estonia sezonul 61 [3.1]

Forum: Forumul Ligii rss-feed

Discută despre liga ta, cine este favorită la câştigarea titlului? Cine va promova/retrograda? Cum te descurci în cupă?

Întoarce-te la forum

Hooaeg 16 (134)


ee onuelver >> marţi mai 12 - 03:14, Editat marţi mai 12 - 03:28
Normaalne hooaeg, lõpp ehk vajus veits ära aga mängisin ilma põhipoolikuta tükk aega. Üks võit veel toonuks 2,5M ära ning kokku saanuks 4 milli. Otsustasin office hakkama panna. Kindlasti tuleb turult mõni talent ära lohistada.
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee kivipea >> marţi mai 12 - 08:17, Editat marţi mai 12 - 08:18
Ilus pilt turniiritabelis, Arsenal ikkagi näitas sisu kui võimalus Aero vastu tekkis ja ühe punniga pääses :-) Ehk tekib mõnel põhjakorealasel veel kiusatus ka endine Royal Flush üle võtte, siis oleks eriti hea järgmine hooaeg. Alt on kaks Pärnu meeskonda tulemas.
ee kivipea
Nou venit
Înregistrat2014-05-10
ee onuelver >> vineri mai 15 - 18:44
Kiiresti uuele mehele correct peale kuna esimeses mängus juba 2 kollast teenis. Või needis Chirot mul DMi koha ära kuna Rouget teenis seal hulgi kollaseid ning Polakovs sai pika vigastuse?
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sâmbătă mai 16 - 03:20
DM eeldab veidi paremate ja mitmekesisemate oskustega, kogenumat mängijat kui mingi äär.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee tonis >> sâmbătă mai 16 - 09:39
Alla 2 duelingu pole DM-ist suurt kasu. Kuskil 2,5 peal hakkab toimima, et mängija võidab palle tagasi, vähemalt oli nii minu mängijaga (Okanovic) div3, eks näeb kuidas ta div2 hakkama saab. Correct-ist on kasu küll, soovitan peale panna. Ise panin eelmiseks hooajaks kahele mängijale correcti ning mõlemad said 2kollast terve hooaja peale, eelneval hooajal 6 ja 10 kollast.
ee tonis
Utilizator
Înregistrat2015-02-22
ee onuelver >> duminică mai 17 - 10:44
Uuel saabki 2 duelli peagi täis. Rouget vajab muidu rohkemat aga ta on seni mul ikka äär olnud ning ma polnud kindel kummale poole ta suunata. Laenud ikka keeper-AM-FW plaanis ning uus värku teine poolaeg sisse. Võimalik et viimastel päevadel lükkan veel kellegi müüki keda seni pole pannud. Homme valmib office, mõtlen kes sinna mul läheb. Kaldun Polakovsi poole sest ta mängijana hakkab pisut ära vajuma. Korukovets ja Eideke peaks see hooaeg veel tegusad olema. Tuleb endiselt siukene viimase piiri peal meeskond mis võiks siin eespool püsida kui just kõik kõvad siia liigasse homme ei satu et alt 2 pärnakat ja ülevalt Haapsalu ja Torni.
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> duminică mai 17 - 15:57
Arvutasin su kolmiku mingi valemiga läbi, mis foorumis oli üleval ning Polakovs oleks neist kolmest ehk nõrgim, kuid äkki näkkab sul talendiga. Mul sai Vogts just nõrgima võimaliku, kuigi xp hulgalt oli ta mul parim. Lähtusin ka sellest, et temal on kõige raskem põhis platsile saada. Parim kogemus on muide leedukal.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee kivipea >> duminică mai 17 - 18:18
Korjatud xp ei ole nii oluline kui varasema info põhjal oleks võinud arvata. Eriti kui kusagile kindlasse kohta tahad meest tööle panna.
ee kivipea
Nou venit
Înregistrat2014-05-10
ee Balthazor >> luni mai 18 - 13:54
Uue hooaja grupid on üllatavalt ühtlased tulnud, mõlemas 4 botti. Ning nii ülevalt kui alt tuli mõlemasse uusi.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> marţi mai 19 - 16:13
Harjumatu olla noortekarikas "asetatud" teise ringi kuigi esimeses vaid üks paar kah. Näeb kuidas laenujaht läheb, esimene püss läks juba uuele ringile ning tuli uus ja lahjem sihikule võtta aga väga alla ei saa latti lasta.
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> miercuri mai 20 - 17:24
Üks laen olemas, teise sanss 50% ja kolmandale saan teha pakkumise alles hommikul kui Citavicius on botile müüdud sest rahad nii läbi :D Huvitav kuidas totaalselt noorenenud keskväli saab töötama kus vanim mees on Rouget.
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> joi mai 21 - 16:29
Värku kah said, üsna korraliku veel :) ma pole veel ühtki saanud ja vist ei saa kah, kuna need kes mulle sobivad, saavad alati 4 raundi ja siis tuleb viimasesse üle 20 tahtja.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> joi mai 21 - 21:26
Ründaja kah olemas. Nüüd oleks juba piinlik allapoole kolmandat jääda. Tänavu tahaks Tornilt ka punkte saada.
Loodame et saad kellegi lõpuks kätte ikka ning jääd Meistrikasse kenasti püsima.
ee onuelver
Utilizator
Înregistrat2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> vineri mai 22 - 14:28
Midagi ma lõpuks sain. Pole just too noor imemees, keda mitu päeva jahtisin, too läks lõpuks mujale, kuid sain täitsa hea värku. Nüüd mõtlen: kas anda Gizaw laenule ja ohverdada võimalik edu u21 karikas? Temale ma nüüd 20 Meistriliiga mängu küll ei suuda pakkuda, kui ei taha vabatahtlikult kohe alla naasta.
ee Balthazor
Utilizator
Înregistrat2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee tonis >> vineri mai 22 - 15:38
Ohverda edu u21 karikas, et meil ka võimalusi oleks :)
ee tonis
Utilizator
Înregistrat2015-02-22