Liga ţării Polonia sezonul 27 [4.4]

Forum: Forumul Ligii rss-feed

Discută despre liga ta, cine este favorită la câştigarea titlului? Cine va promova/retrograda? Cum te descurci în cupă?

Întoarce-te la forum

Sezon 57 (41)


pl Mirmił >> vineri martie 12 - 05:52

Gratulacje Mich!!! :) A Warszawie i Szprotawie życzę powodzenia w barażach. Mam nadzieje, że Was już nie zobaczę w nowym sezonie :D

pl Mirmił
Utilizator
Înregistrat2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> vineri martie 12 - 08:44

Gratulacje tegorocznym triumfatorom!

Mirmił, już 3 sezon z rzędu 4 miejsce w lidze 4.4. Chyba za bardzo się zadomowiłeś :P

Ja u siebie ze spodziewanym spadkiem. Pamiętam, że z ligi 4.4 zawsze awansowało się do 3.1. Myślę, że i w drugą stronę to może działać, więc być może w przyszłym sezonie będę mógł się ponownie zetrzeć z FC Zordon.

pl Mario
Utilizator
Înregistrat2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> vineri martie 12 - 09:54

Mario obyś do mnie nie trafił, bo nigdy nie wylezę z tej ligi ;D

pl Mirmił
Utilizator
Înregistrat2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mich >> vineri martie 12 - 11:46

Ja za radą Mario idę do 3 ligi na sezon przejściowy, wyprzedam starych zawodników, kupię młodych obiecujących, wytrenuje ich i wracam do 4 ligi, ciekawe jaki będzie bilans sezonu,

A Mirmił zmień strategię bo ewidentnie nie przynosi efektu ;)

pl Mich
Utilizator
Înregistrat2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> sâmbătă martie 13 - 06:44

Mirmił, tak mnie fascynuje przypadek twojego Zordonu, że przejrzałem z ciekawości umki twoich zawodników i co zauważyłem? Wielu z nich nie ma mocno rozwiniętej głównej umiejętności (obrońca-pojedynki, bramkarz-blokowanie, napastnik-strzały, pomocnik-podania). Widać, że inwestowałeś często sporo w taktykę piłkarzy lub umiejętności pomocnicze (np. twój najlepszy obrońca Roszyk ma aż 3,66 blokowania, czyli umki bardziej pod bramkarzy i 4,3 taktyki a tylko 4,8 pojedynków, nawet mój junior Daniel Domka ma więcej). Z tego, co mi wiadomo silnik promuje potworów specjalizujących się tylko w jednym aspekcie (oczywiście taktyka się zawsze przyda, ale ja np. kończę zazwyczaj jej rozwój po osiągnięciu 1,5).

Oczywiście nie mogę z całą pewnością stwierdzić, że to o to chodzi, bo nie grzebałem w żadnych plikach, ale możliwe, że to jest przyczyną.

pl Mario
Utilizator
Înregistrat2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> sâmbătă martie 13 - 08:31

Kiedyś liczyły się i poboczne umki, teraz byc może tylko główna ... nie wiem nie wnikałem w to ostatnio. Każdy ma swoją wizję drużyny i gra tak jak uważa :)

pl Mirmił
Utilizator
Înregistrat2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mirmił >> luni martie 15 - 14:44

Wygląda na to, że zarobię 100 milionów albo i więcej :D

pl Mirmił
Utilizator
Înregistrat2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mirmił >> marţi martie 16 - 07:58

I za wcześnie się pochwaliłem ... zarobiłem tylko 60 milionów, biednemu zawsze wiatr w oczy :(

pl Mirmił
Utilizator
Înregistrat2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> miercuri martie 17 - 10:52

No widziałem. Wysoki miał talent. Zakładam, że to ten twój supertalent.

U mnie na razie dobrze jeśli chodzi o finanse. Mam około połowę funduszy na ulepszenie bazy treningowej na 11 poziom, co jest aktualnie moim celem.

pl Mario
Utilizator
Înregistrat2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> miercuri martie 17 - 15:18

Supertalent za 60, a zwykły junior o rok starszy poszedł za 20 ... coś kiepskie te proporcje :(

11 poziom!!! Chyba nie masz na co kasy wydawać :D

pl Mirmił
Utilizator
Înregistrat2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> miercuri martie 17 - 17:52, Editat miercuri martie 17 - 17:53

Planuję długofalowo. Chcę być bardziej samowystarczalny. Wypadałoby za 10 sezonów być już jakimś średniakiem na 3 poziomie ligowym. No ale żeby uzbierać drugą połowę kasy to jeszcze trochę minie, no chyba że wyprzedam najlepszych grajków, ale na razie tego nie planuję. Trzeba zawsze mieć też w zapasie kilkanaście milionów, bo jednak z 11 poziomem koszty mocno wzrosną.

pl Mario
Utilizator
Înregistrat2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań