Liga ţării Polonia sezonul 51 [2]

Forum: Forumul Ligii rss-feed

Discută despre liga ta, cine este favorită la câştigarea titlului? Cine va promova/retrograda? Cum te descurci în cupă?

Întoarce-te la forum

Sezon 71 (23)


pl Mario >> luni martie 6 - 20:23

Nie wiem, czy ta akademia da aż takie efekty. U mnie ze wszystkich zawodników, co się przewinęli tylko Aftyka faktycznie coś gra i trzyma poziom, ale jest supertalentem i zazwyczaj staram się trzymać go na ławce. Z 10 akademią i 10 bazą juniorzy dobiją do 11 gwiazdek pewnie koło 23-25 lat. Dobre uzupełnienie składu, ale jakby oprzeć skład głównie na nich to co sezon walka o utrzymanie w 2 lidze.

Udało mi się uciec spod topora. Rezerwowy bramkarz zachował jakimś cudem czyste konto w meczu z Sadami i udało się wywieść 3 punkty. Na 3 mecze przed końcem sezonu, 2 mam z rywalami z podobnej półki, więc liczę na chociaż jedno zwycięstwo i utrzymanie 11-12 pozycji. Nie mam zamiaru decydować o swoim utrzymaniu w barażach w trakcie serii jedenastek, jak to było sezon temu XD

pl Mario
Utilizator
Înregistrat2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Sidney68 >> marţi martie 7 - 21:28

Jednak narzekać na ten sezon nie możecie.  Było ciekawie do końca  !

pl Sidney68
Utilizator
Înregistrat2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Mario >> miercuri martie 8 - 17:49

No to prawda. Liga może podzielona na 3 osobne podligi, ale w każdej coś się działo. Ciekawie wygląda też to w 1 lidze. Liczę na pierwszy tytuł Twierdzy.

pl Mario
Utilizator
Înregistrat2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Feekohur >> vineri martie 10 - 12:30

Gratuluję grubemu, życzę powodzenia w 1 lidze.

Szkoda, że nie udało mi się doczłapać do baraży, zabrakło naprawdę niewiele, ale z drugiej strony zaliczyłem w moim zdaniu naprawdę dobry sezon. Ze swoim składem zakładałem, że 10 punktów będzie sukcesem, a tymczasem tych punktów jest 22, a mogło być ich więcej, gdyby nie kontuzja Kubańczyka i czasami moje zapominalstwo przy ustawianiu składu, to mogłoby być ich więcej. Mam nadzieję, że wrócę za niedługo i wrócę silniejszy :p

Życzę wszystkim powodzenia w następnym sezonie

pl Feekohur
Utilizator
Înregistrat2021-07-04
pl Korona
pl Śliwka >> vineri martie 10 - 18:57

Ja wpadam na sezon i spadam do 3 :D

pl Śliwka
Utilizator
Înregistrat2013-07-28
pl Blue Team
pl Mario >> sâmbătă martie 11 - 11:52

Jak bot się utrzyma, to on najpewniej spadnie w następnym sezonie, więc jedno miejsce by tylko do bezpośredniego spadku zostało.

pl Mario
Utilizator
Înregistrat2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl PolishPower >> luni martie 13 - 17:18

znajac moje szczescie to pewnie z nim przegram ;)

pl PolishPower
Utilizator
Înregistrat2013-03-24
pl Miedź Legnica
pl Mario >> luni martie 13 - 21:21

Prędzej bot nie utrzyma się w barażach :D

pl Mario
Utilizator
Înregistrat2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań