Liga ţării Polonia sezonul 9 [4.4]

Forum: Forumul Ligii rss-feed

Discută despre liga ta, cine este favorită la câştigarea titlului? Cine va promova/retrograda? Cum te descurci în cupă?

Întoarce-te la forum

Sezon 55 (96)


pl Mirmił >> vineri noiembrie 27 - 17:07

No widzisz Atluck, przez te Twoje gadanie to nawet pełnego stadionu nie miałem ;D Ale przynajmniej 2 miliony więcej będzie za transmisje. Decydują się losy mistrzostwa ... Widzew czy San Antonio?

pl Mirmił
Utilizator
Înregistrat2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> vineri noiembrie 27 - 19:11

Kurs na Widzew silny. Najpewniej najmłoszy skład w lidze zawędruje na trzeci poziom rozgrywek.

Ja jestem względnie zadowolony. Przed sezonem nie zakładałem, że będę w pierwszej piątce, a tu proszę, w końcu seria szóstych miejsc przełamana.

Niepokoją mnie jednak moje wyniki z silniejszymi drużynami. Biorąc pod uwagę pierwszą siódemkę drużyn, na wyjeździe zdobyłem z wami tylko 1 punkt (i był to mecz z Zniczem, więc byłem dość zdecydowanym faworytem). U siebie oczywiście wygląda to trochę lepiej, ale nadal nie potrafiłem wygrać np. z Kielcami (którym w tym sezonie nie wyrwałem nawet punktu!) i ledwie udało mi się dowieźć remis z San Antonio.

Postanowiłem zatem, że wprowadzę pewne zmiany, jeśli chodzi o drużynę. Od kilku sezonów wiadomo, że moja obrona jest jedną z lepszych w lidze, ale gorzej z bramkami, dlatego teraz zamierzam postawić na ofensywniejszą formację 4-3-3. Do tego raczej w najbliższym czasie nie zobaczycie u mnie wzmocnień - postaram się stawiać znacznie bardziej na wychowanków. Będę jednak musiał jeszcze poczekać z pół sezonu, żeby moja juniorska pomoc (Ziarek, Kopacz, Zgoda, Stepaniuk) dojrzała do gry w pierwszym składzie na tym poziomie. Gdybym wpuścił ich już teraz, obawiam się, że zamiast gonić Zordona, walczyłbym z Kielcami i Zniczem.

pl Mario
Utilizator
Înregistrat2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> vineri noiembrie 27 - 20:19

Gratulacje dla mistrza Widzewa! A raczej mistrzów, bo są egzekwo dwie drużyny na pierwszym miejscu. To ja z Kotem w sumie jesteśmy drudzy :D

pl Mirmił
Utilizator
Înregistrat2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Atluck >> luni noiembrie 30 - 14:05

Na baraże zostawiłem drużynę samopas, świetny wyznacznik mojej obecnej siły, 2:1 i 0:1 z drużyną z ogona z 3ligi - decyzja o odpuszczeniu awansu jak najbardziej słuszna moim zdaniem. Kolejny sezon to przebudowa drużyny i włączenie się po raz kolejny do walki o awans :)

pl Atluck
Utilizator
Înregistrat2013-05-29
pl Kot Harold
pl Mirmił >> marţi decembrie 1 - 06:45

No w barażach, żeście się nie popisali ... ciekawe czy zostaniecie z Nami czy jednak system zmieni Wam ligę.

pl Mirmił
Utilizator
Înregistrat2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Atluck >> marţi decembrie 1 - 07:34

Ale to pokazuje różnice, jakieś placki z 3ligi biją czołówkę 4ligi, przykre ale edukacyjne. Ja mam możliwość i finanse, żeby się wzmocnić, więc działam :)

pl Atluck
Utilizator
Înregistrat2013-05-29
pl Kot Harold