Liga ţării România sezonul 38

Forum: Forumul Ligii rss-feed

Discută despre liga ta, cine este favorită la câştigarea titlului? Cine va promova/retrograda? Cum te descurci în cupă?

Întoarce-te la forum

Sezonul 16 (46)


lv DJ_EV >> sâmbătă mai 2 - 07:14
6 draws in a row. Damn, this season is wierd...
lv DJ_EV
Nou venit
Înregistrat2014-07-04
ro Jeicky >> luni mai 4 - 20:38, Editat luni mai 4 - 20:43
Foarte interesant...in acele 6 clasamente de la statistici, liderul clasamentului din acest moment nu are jucatori in top 10 decat in clasamentul portarilor.

-for DJ_EV (Very interesting ... the leader has no players in the rankings statistics, only goalkeepers.)
ro Jeicky
Utilizator
Înregistrat2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro RSM >> miercuri mai 6 - 17:46
Felicitări Jeicky pentru titlu, ai tranşat duelul.
ro RSM
Admin comunitate
Înregistrat2013-03-19
ro RS FC
ro Jeicky >> miercuri mai 6 - 18:03, Editat miercuri mai 6 - 18:04
Multumesc, dar in acest joc nimic nu e castigat dinainte. Cele doua schimbari facute la pauza au inclinat victoria spre echipa mea.
ro Jeicky
Utilizator
Înregistrat2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro bsteaua >> miercuri mai 6 - 18:19
da felicitari ai meritat victoria
ro bsteaua
Utilizator
Înregistrat2013-05-26
ro sanrensei >> miercuri mai 6 - 19:43
Spune-ne Flaviule cine joaca pentru Bebelusa. Ca doar sunteti prieteni de jde' ani.

Si ce parere ai despre meciul asta http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/match-5039545?

Stiu ca maine ploua, poate citesti postul asta azi.
ro sanrensei
Utilizator
Înregistrat2014-01-11
ro Jeicky >> miercuri mai 6 - 21:18, Editat miercuri mai 6 - 21:19
Nu inteleg de ce sunt eu intrebat de cine joaca pe unde joaca ?!
Si in legatura cu acel meci, sincer ploua in aversa ca nu stiu la ce sa ma uit.
Scuze, am intarziat 18 minute.
ro Jeicky
Utilizator
Înregistrat2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro Jeicky >> miercuri mai 6 - 21:23
Apropo, tin sa va anunt de acum ca daca castig campionatul matematic mai devreme cu cateva etape o sa folosesc in interesul propriei mele echipe jucatorii care mai au meciuri de jucat pentru a castiga xp...Daca adminii considera acest lucru lipsa de fair play atunci sa schimbe regulile respective pentru ca se bat cap in cap PUNCT.
ro Jeicky
Utilizator
Înregistrat2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro sanrensei >> joi mai 7 - 04:39
Vine omul pe la tine toata ziua la cafea, ati jucat RS un an impreuna, el nu a parasit echipa, ci a facut-o cadou. Si tu nu ai nicio idee...

In meciul ala, Otelul a jucat cu multe rezerve. Doar in ala din ultimele 6-7. In meci cu o contracandidata la retrogradare la momentul respectiv :(

Pot sa inteleg ca ai terminat experienta la seniori si nu ai nicio treaba, dar atunci schimbi pana la final. Cum se vede asta:

Prim 11 cu Bucovina, Craiova, rezerve cu Petrosani, din nou prim 11 cu Steaua, Recas, Moroshenii si ProRock.
ro sanrensei
Utilizator
Înregistrat2014-01-11
ro Luiza Campioana >> joi mai 7 - 07:24
blabla vad ca tu ai ceva personal cu mine, nu inteleg de unde ! si cn e flaviu asta sa stie despre mine? o fi cumva mama omida atunci sa imi ghiceasca si mie daca o sa ma salvez de la retrogradare :)) nici bn nu intru in managerul asta si deja sunt luat la ,,11 metri'' daca ti se pare ceva suspect raporteza-ma sau ce alte chestii se mai pot face in jocul asta dar nu mai fa pe ,,jokerul'' pe forum si daca esti atat de interesat de mine puteai sa ma contactezi cu un mesaj ca sigur iti raspundeam !
ro Luiza Campioana
Utilizator
Înregistrat2013-02-09
ro Minerul Lupeni
ro sanrensei >> joi mai 7 - 10:10
Name Tutankhamon
Team Stiinta Petrosani
Registered on 2 year, 2 months ago

april 15 2015 - 15:55 The club was renamed to "Stiinta Petrosani".
This team was originally called "FC Suceava"

Bine ai venit in RS! Ma bucur ca esti activ, pe ce site ai descoperit parola bebelusei?

Sa te lamuresc ca sa nu pierdem vremea si sa inteleaga toata lumea care a deschis televizorul mai tarziu, bebelusa a fost managerul echipei pe care ai preluat-o tu. Care e prieten cu Jeicky (Flaviu). FC Univ Craiova. Stiinta. Si beau cafea impreuna.

Acum, fara ghilimele si mesaje personale, cum ai preluat echipa?
ro sanrensei
Utilizator
Înregistrat2014-01-11
ro Jeicky >> joi mai 7 - 13:55
Nu beau cafea, nu consum bauturi alcoolice, nu fumez si cu toate astea nu sunt nici pocait :)))), ba dimpotriva.

Acum referitor la RS, stiu totul dar nu vreau sa vorbesc....
ro Jeicky
Utilizator
Înregistrat2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro RSM >> sâmbătă mai 9 - 20:16
@DJ_EV
You were lucky this time :)
ro RSM
Admin comunitate
Înregistrat2013-03-19
ro RS FC
lv DJ_EV >> duminică mai 10 - 05:49
@Marius Tough game it was, definetly I wasn't as lucky as in our first game even trough result was the same.
lv DJ_EV
Nou venit
Înregistrat2014-07-04
lv DJ_EV >> luni mai 11 - 16:43
Well, this was amazing season. Before it I wrote on this topic: "My goal of course is to stay in this league, will be tough, but I'll try to do this."

And I finish third! Well, I'm suprised myself as I was in top 3 almost all season, fell out of it at the end, thought I have no chance before this round to finish in top 3, but some luck (competitor lost his game, 18 year old scored winning goal..., but not only it troughout the season) and result of my game, which was quite suprising even for me, made me to do it!

Congrats to Jeicky for the title! And to valentin, if he ever reads this - it was amazing battle at the end, you were just a little bit unlucky. :)
lv DJ_EV
Nou venit
Înregistrat2014-07-04