Форум: Польский rss-feed

Язык для обсуждений на этом форуме: Польский. Когда вы пишете на этом форуме, вы должны использовать данный язык. Сообщения на других языках могут быть удалены без предупреждения. Форум содержит подфорумы с разными темами или предложениями. Убедительная просьба оставлять сообщения именно в том разделе, который соответствует тематике Вашего сообщения. Если вы нашли ошибку напишите о ней в разделе "Сообщить об ошибке" Спасибо за понимание.

Польский >> Вопросы

Pytania na pocz?tek gry (359)


pl Nurek >> Суббота Март 1 - 07:17
Sidney, jak odpalisz mecz przed jego rozpoczęcie, to widzisz ilość kibiców bez bonusu. Teraz mecz się rozpoczyna automatycznie i nie trzeba odświeżać strony, ale ilość kibiców pozostaje, dlatego po odświeżeniu widzisz przyrost. Jednak gdy włączysz mecz już po rozpoczęciu, to masz frekwencję od razu z bonusem (inaczej niż wcześniej gdzie trzeba było odświeżyć stronę, żeby zobaczyć bonus). To wszystko zależy od tego kiedy zacząłeś oglądać swój mecz.
pl Nurek
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-05
pl KS Nurki
pl dejwiidable >> Понедельник Март 3 - 15:17
Jak duży wpływ na mecz i jego wynik mają ustawienia zaawansowane? :)
pl dejwiidable
Новичок
Зарегистрировано2013-08-28
pl gothart >> Понедельник Март 31 - 18:43
Jak mogę ustawić wykonawce karnych, wolnych, rożnych...W instrukcji jest mowa o zaawansowanych taktykach, ale nie mogę ich znaleźć :)
pl gothart
Новичок
Зарегистрировано2013-06-16
pl Nurek >> Понедельник Март 31 - 19:02
Jak awansowałeś do drugiej ligi bez tej wiedzy? ;)

Tam gdzie ustawiasz skład w lewym górnym rogu wybierasz formację, a tuż pod tym masz zaawansowane taktyki.
pl Nurek
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-05
pl KS Nurki
pl gothart >> Вторник Апрель 1 - 15:45
@Nurek
Dzięki
Nawet nie wiedziałem, że takie coś w tej grze funkcjonuje :)

Przy okazji jeszcze jedno pytanie: 45 minut gry w meczu pozwala na uzyskanie 100% punktów z doświadczenia. Jak to wygląda z doświadczeniem pozycyjnym? Czy tutaj jest różnica między 45 a 90 minut? I czy przyrost doświadczenia pozycyjnego jest liniowy?
pl gothart
Новичок
Зарегистрировано2013-06-16
pl Anomander >> Вторник Апрель 1 - 16:19
Doświadczenie pozycyjne rośnie w zależności od ilości rozegranych minut, więc jak zawodnik zagra cały mecz to dostanie go więcej.

Dlatego też lepiej jest wypożyczać zawodników by u kogoś grali cały mecz, niż tylko połowę u siebie - znacznie szybciej się rozwijają wtedy.
pl Anomander
Продвинутый
Зарегистрировано2013-03-05
pl EGS >> Вторник Апрель 1 - 20:46
a czy doswiadzczenie pozycyjne jest takie samo w u21 jak w seniorach?
pl EGS
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-05
pl Bartek >> Среда Апрель 9 - 20:24
Pytanie o wpływy z meczów towarzyskich.
Czy istnieje coś takiego?
pl Bartek
Новичок
Зарегистрировано2014-01-04
pl zmarek >> Среда Апрель 9 - 20:42
Nie.
pl zmarek
Новичок
Зарегистрировано2013-02-09
pl Nurek >> Среда Апрель 9 - 20:45
@Bartek

Wpływów finansowych (pieniędzy za bilety) za mecze sparingowe nie ma. 6 sparingów dla każdego piłkarza daje doświadczenie (150xp jeżeli zagra co najmniej 45 minut) i doświadczenie gry na danej pozycji.
pl Nurek
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-05
pl KS Nurki
pl zmarek >> Среда Апрель 9 - 21:59
W sumie już kiedyś miałem pytać, ale teraz Nurek mi przypomniał. Doświadczenie gry na danej pozycji rośnie tylko w spotkaniach, w których zawodnik dostaje punkty doświadczenia (xp) ? I czy w przypadku zmiany w 46 minucie zawodnik zdobywa połowę czy maksymalną ilość doświadczenia gry na pozycji ?
pl zmarek
Новичок
Зарегистрировано2013-02-09
pl Bartek >> Четверг Апрель 10 - 04:36
Dzięki @Nurek
pl Bartek
Новичок
Зарегистрировано2014-01-04
pl Nurek >> Четверг Апрель 10 - 10:00
@zmarek

Pierwsze pytanie - w każdym rozegranym meczu, niezależnie czy dostaje exp do treningu czy nie.

Pytanie drugie - nigdy nie sprawdzałem ile jest za cały mecz, połowę, U21, czy rośnie liniowo czy szybciej na niskim poziomie i wolniej na wysokim. Nie wiem i chyba w końcu zacznę to sprawdzać ;)
pl Nurek
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-05
pl KS Nurki
pl zmarek >> Четверг Апрель 10 - 15:19
Co do pierwszej odpowiedzi to nie spodziewałem się, że zawsze rośnie doświadczenie. Czyli trzeba grac sparingi zawsze jak tylko są jakieś kredyty.

A co do drugiego to w sumie nie przywiązywałem nigdy do tego wagi, a jednak jest to dość istotne i nie jest prawdziwe to co pisze w pomocy, że wystarczy 45 minut, żeby zdobyć doświadczenie takie jak inni dostają za 90 minut (wiem, że w pomocy jest mowa o doświadczeniu meczowym, ale jeśli jest tak jak przypuszczam to zawodnik jest stratny doświadczenie pozycji).
pl zmarek
Новичок
Зарегистрировано2013-02-09
pl Nurek >> Четверг Апрель 10 - 19:26, Отредактирован Четверг Апрель 10 - 19:28
Dlatego ja gram zawsze sparingi kiedy tylko mogę. Przed chwilą właśnie grałem jeden. Największy skok (+8) zaliczyli zawodnicy, którzy przed meczem mieli doświadczenie na poziomie 157 i 241. Najmniejszy skok (+1) zawodnik z doświadczeniem 878. Wszyscy grali pełne spotkanie. Czyli zawodnicy z wyższym doświadczeniem wolniej je poprawiają. W sumie tego się spodziewałem i tak mi się cały czas wydawało, ale dopiero teraz to sprawdziłem .

Jutro sprawdzę U21 (tutaj niestety tylko jeden piłkarz zagra cały mecz) i mecze ligowe.
pl Nurek
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-05
pl KS Nurki