Лига Болгария Сезон 53 [2]

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

2019 (57)


bg Никола Пашов >> Воскресенье Февраль 24 - 09:44

Школата на Харабиите е класа cool

bg Никола Пашов
Продвинутый
Зарегистрировано2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> Вторник Март 5 - 12:43

Как сте момчета? Гледах мача на националния ни отбор - по-добре да не го бях гледал. Изобщо не ни върви играта.

Добрата новина е че след 3 дни ще имам 9-то ниво офис. Нема такова чакане просто. Сега смятам да кача няколко нива Музей. Поне ще качвам ниво на всеки 4-5 дни и няма да е толкова отекчаващо. Смятам да направя и някои размествания в хората на сградите за да оптимизирам позициите им. Но преди това трябва да пенсионирам още 1-2 по-възрастни играча да видя какви умения ще имат. Това означава че трябва да се включа по-активно в предстоящия транферен прозорец, че вече не остана кой да играе на терена и трябва да включвам младежи в основния отбор. Пък съм планувал и да продам 1-2-ма, които няма да вдигнат повече пазарната си цена. Изобщо смятам че следващите няколко седмици ще ми бъдат по-интересни от последните няколко. Вие как сте? Какви са плановете ви за края на този и началото на следващия сезон?

bg dvanaise
Продвинутый
Зарегистрировано2016-12-16
bg Никола Пашов >> Вторник Март 12 - 21:01

Ами, аз засега очаквам сериозни финансови постъпления. 

bg Никола Пашов
Продвинутый
Зарегистрировано2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> Среда Март 13 - 11:18

Ооо, това е добре. Откъде смяташ да дойдат?

bg dvanaise
Продвинутый
Зарегистрировано2016-12-16
bg Никола Пашов >> Среда Март 13 - 16:04

Те вече дойдоха - стадион, кетъринг и сега тв права очаквам. Миналия трансферен прозорец направих може би най-добрия си изходен трансфер - продадох едно вратарче от школата за близо 15 млн. Ако направя още един-два изходящи трансфера, бюджетът ще е супер. Оттам вече мога да направя солидна селекция и да ъпгрейтна школата. Чудя се дали все пак ще мога да купя достатъчно класни играчи, с които да атакувам място в Първа лига. 

bg Никола Пашов
Продвинутый
Зарегистрировано2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> Среда Март 13 - 21:41

Вечния въпрос - играчи ли да купя или да вдигна сградите. Всеки път се питам и всеки път избирам второто. По примера на Локомотив обаче първото също е оправдано и с времето ми се вижда все по-привлекателно

bg dvanaise
Продвинутый
Зарегистрировано2016-12-16
bg dvanaise >> Суббота Март 23 - 10:45

Никола Пашов сериозна селекция направи. Този сезон няма да имам шанс срещу теб, а следващия може да не си в тази група

bg dvanaise
Продвинутый
Зарегистрировано2016-12-16
bg Никола Пашов >> Суббота Март 23 - 13:43

И сега ако взема още трима под наем, отборът ще е перфе. Обаче няма кой да конкурира Рендетата за първото място. 

bg Никола Пашов
Продвинутый
Зарегистрировано2017-05-03
bg Lions
bg Никола Пашов >> Суббота Март 23 - 21:21

Нещо да ми кажете за приятелските купи? Ще ми повлияе върху представянето в първенството, ако се регистрирам в допълнителен турнир? 

bg Никола Пашов
Продвинутый
Зарегистрировано2017-05-03
bg Lions
bg Dragomir >> Воскресенье Март 24 - 07:27

не това са приятелски мачове :) :) Аз играя редовно и направих добър сезон в А група :D 

bg Dragomir
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-26
bg Lokomotiv
bg dvanaise >> Воскресенье Март 24 - 14:54

Какъв е смисъла от приятелските купи при положение че отбора може да играе отделни приятелски мачове? Някакво друго предимство има ли?

bg dvanaise
Продвинутый
Зарегистрировано2016-12-16
bg Dragomir >> Воскресенье Март 24 - 15:58

Няма :) 

bg Dragomir
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Никола Пашов >> Воскресенье Март 24 - 16:46

Е... все пак има състезателен характер. 

bg Никола Пашов
Продвинутый
Зарегистрировано2017-05-03
bg Lions
bg Mika >> Воскресенье Март 24 - 20:49

Има вероятност да спечелиш кредити ... но обикновено е много малка :) 

bg Mika
Администратор сообщества
Зарегистрировано2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Никола Пашов >> Вторник Апрель 2 - 10:17

Можеше и по-добро начало на сезона, но и така става. cool

bg Никола Пашов
Продвинутый
Зарегистрировано2017-05-03
bg Lions