Лига Эстония Сезон 13 [2]

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

Hooaeg 20 (96)


ee onuelver >> Суббота Ноябрь 21 - 05:21
Eilne mäng läks ikka nii kuradi persse. Nüüd pole mul tükk aega kaitset ollagi ja ees just olulised mängud kust oleks vaja punkte võtta.
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Суббота Ноябрь 21 - 14:04
Ning löödigi ära just nõrgema kaitsja pealt mõlemad.
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Воскресенье Ноябрь 22 - 12:38
Peaksid ehk oma Health Centerit parandama- 3 taset vahet loetakse pisut paljuks (kuigi mul endal sama lugu :D, pealegi panin hiljut YC9 kasvama ning ei saa rohkem kui poole hooaja vältel midagi muud uuendada)
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Воскресенье Ноябрь 22 - 13:50
3 vahet ei tundu väga hull
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> Воскресенье Ноябрь 22 - 14:58
Kui meeskonna pink lühike ja 2 põhimängijal samas liinis korraga pikem vigastus, siis ongi asi hull. Eriti, kui terve hooaja üritab 5 tasemel kaitsjaga hakkama saada. Mul on ju kah Loo tänu sellele juba terve veerandi vahele jätma pidanud, kuigi muid vigastusi pole veel pikemaid sattunud. Varumehi mul ka õnneks veidi rohkem olemas, aga Pukal läks vist kogu raha staadioni jaoks ning kellegi tasemel mängija ostuks poleks arvatavasti jätkunudki. Muidu on ta olnud turul aktiivsem ikka.
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Понедельник Ноябрь 23 - 14:39
Olengi kellegist lõpuks mööda saanud. Eks näeb mis edasi saab aga praegu pole isegi 7. koht väga kaugel. Kõik veel siin osas võimalik.
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Понедельник Ноябрь 23 - 17:31
Sulle tundub see GoGoGo kohe väga hästi sobivat :D mullugi said temalt hulga punkte. Mul oli temaga vastupidi, üks häda teise otsa omal ajal. Muidugi võib lugeda ka omaniku süvenev passiivsus meeskonna suhtes, vahepeal kaob täpp nime tagant ära ehk pole üle nädala sees käinud, viimasest transferist saab kohe 3 kuud. Blue Lion kannatab samalaadse stagnatsiooni käes: teist hooaega püütakse sama vananeva ja õhukese koosseisuga läbi vedada, vaid eelmise hooaja keskel müüs 2 mängijat ning on kõrgeima keskmise vanusega 2 kõvema liiga peale kokku.
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Понедельник Ноябрь 23 - 20:27
Puka meistriliigasse!
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> Вторник Ноябрь 24 - 17:28
Kusjuures ma usun, et ta 10 hooaja jooksul sinna jõuab kah. Tal on olemas oskus kesisest rivistusest rohkem välja pigistada kui enamus meist, võrdle tema mängijaid näiteks FC Torni või Anarchiga. Ning Torni on ju ka kunagi Meistrikas käinud ja seal püsimagi korra jäänud.
Tal on TC level 9 ehk täiesti teise liiga tasemel, saab järgmisel hooajal Meistrika tasemel staadioni, mis tõstab sissetulekuid ning saab soetada veel paremaid noori, mingi hetk TC10 ja noortekas järjele ning kõik eeldused olemas. Tööjõureserv on tulnud veel vähema baasilt üles.
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Вторник Ноябрь 24 - 18:14
Kindlasti millalgi jõuab :p arvan et ennem kui mina tiitli saan isegi :D
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> Вторник Ноябрь 24 - 18:39
Fakk. Millal saan ma Aasholele kord värava löödud? Skaut näitas just et võib tulla palju väravaid ning isegi mingit võiduvõimalust kuigi ma oleks viigiga ka täitsa rahul.
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Вторник Ноябрь 24 - 22:53
Su skaut oli vist purjus. Liigas kõige vähem väravaid löönud meeskond vs kõige vähem sisse lasknud meeskond (koondise värkuga veel) pole kuigi tõenäoline, et taoksid tal puuri täis. Vahest sai tolles simulatsioonis näiteks DM või kaitsja varakult punase? Muidu olnuks 0-0 täiesti normaalne tulemus, kuid Aasholel on ka lisaks värkule kõvemad ründajad kui sul. Aga vähemasti pole ka liidril sinuga kerge, kõik võidud tänavu 1-0 vaid. Muide, värava lõid Aasholele kunagi suvel karikas, 2-4 kaotusmängus, ise veel 3. liigas olles.
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Четверг Ноябрь 26 - 18:54
FUCK!!! Täiesti ebaõiglane!
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Суббота Ноябрь 28 - 06:54
Pean vist pool meeskonda minema peksma eesotsas bosnia idikatega. Torni pakkus neile vist tasuta kaamlit üheks ööks kui aitavad meil kaotada. Ning miks jälle mu ründajad kastist kohe nahhui tõmbavad kui poolik palliga kastile läheneb? Ning siis lajatab vastase kõigest 3,5 palli poweriga AM keskväljalt värava. Ma veel mõtlesin et minu poolikutel powerit liiga vähe et longshotsi treenida neile. See hooaeg on nüüd täiesti putsis.
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Понедельник Ноябрь 30 - 20:04
Veel üks putsis mäng. Võrdse poolaja ainsa värava tekitab asendusmängija penaltist ning siis saab viga üks parim kaitsja kelle asemele pole võtta paremat kui kolmetärnine. Järjekordne saun mängust kust võinuks viik vähemalt tulla. Nii pole lootust isegi 9. kohta saada.
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back