Лига Эстония Сезон 15

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

Hooaeg 14 (277)


nz Luke Broadcast >> Пятница Январь 23 - 15:25, Отредактирован Пятница Январь 23 - 15:26
seal saavad need satsid punkte, kes pole enda parimaid noori ära laenanud...

mul on 8 kutti laenatud välja, tulevik on helge :D

http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-671255 tema ehk on kõige toredam poiss
nz Luke Broadcast
Новичок
Зарегистрировано2013-09-18
ee Kaarel >> Пятница Январь 23 - 15:44
No sind ma ei arvesta. Sa paned siia mängu raha ning selles kategoorias pole mõtet võisteldagi, liiga palju eeliseid. ;)
ee Kaarel
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> Пятница Январь 23 - 22:02
Nüüd vist kustutati minu säraküünlake lõplikult. Teoreetiliste võimaluste säilitamiseks peaks kedagi nagu võitma, kodumängud on aga kahe liidri vastu ning võõrsilgi vastas vähemasti keskmikud. Aga eks minu stsenaariumi järgi on päriseluski paljud uustulnukad oma hooaega läbinud, et algul kohe jääb maha, siis mingi hetk just-just jõuab järgi ning otsustaval hetkel saab staažikam relegatsioonirivaal üllatusvõidu mõne tugevama üle. Vähemasti on umbes pooli vastaseid õnnestunud korra võitagi ning päris punktita ei jäänud kellegi vastu. Julgeb ehk kunagi tagasigi tulla veel, mingi hetk oli küll tunne, et ei iial enam, piinlik oli.
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> Суббота Январь 24 - 05:57
Viigimängude osa liiga kopsakas,mul sama,täna jälle pealelöögid 21-2 ja seis 1:1 Pekkis süsteem.
ee anarch37
Продвинутый
Зарегистрировано2013-05-26
ee Kaarel >> Суббота Январь 24 - 10:52
Vastaste väravavaht tegi mängus 7 tõrjet, mis ei ole teab mis imelik kui võrrelda reaalse mänguga.
Kuigi vaatasin su viimaseid tulemusi, siis jookseb välja selline muster et su vastaste GK teeb päris palju tõrjeid. Äkki peaksid vaatama enda satsi poole ning mõtlema, miks pall sisse ei lähe. Kuna ühes mängus lõid 4, siis äkki kasutad 'high risk shooting' taktikat, mis alati ei õnnestu.

Isiklikult arvan, et sul oleks vähemalt ühte korralikku ründajat ja poolikut vaja, vähemalt 4.6 põhiskill. Küll siis ka väravad tulevad.
ee Kaarel
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee anarch37 >> Суббота Январь 24 - 13:23
Riski bisnessit enamasti ei kasuta,meeskond läheb suuresti noorenduskuuri läbima. Millegi pärast jah vastaste puurivahid minu satsi vastu teevad liiga häid sooritusi.Dodd oskas ikka veel eelmisel hooajal suht hästi realiseerida omi võimalusi,aga eks III-s olid kaitseliinid ka nõrgemad....
ee anarch37
Продвинутый
Зарегистрировано2013-05-26
ee Taavi >> Суббота Январь 24 - 15:09
Teeme mõlemad mega noorendused ja võitleme omavahel? :D
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> Суббота Январь 24 - 17:52
Grrr...ei pidanud nüüd enam toda paari minutit vastu, oleks hooaja üks suurimaid pomme olnud ning säilinuks realistlikum teoreetiline võimalus 9. koha eest veel võidelda. Neid hooaegu, kui viimase vooru eel veel pole väljalangeja kindel, on väga harva olnud. Jäi Kosmos veel vallutamata tänavu, kuid 2 viiki pole koosseise võrreldes vist halb tulemus :D
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> Суббота Январь 24 - 21:13
õnnetu. ma lootsin su peale onju. läksin kindla plaaniga 0-0 mängima. pussy olen:D
nz Luke Broadcast
Новичок
Зарегистрировано2013-09-18
ee Taavi >> Воскресенье Январь 25 - 00:05
Ma võtsin Chargersilt punkte et sul kergem oleks torres :D

kosmoselt võtan ka
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> Воскресенье Январь 25 - 08:24
viimane voor kosmosega kodus. suure tõenäosusega tuleb see mäng 59-59 punktide pealt :D
nz Luke Broadcast
Новичок
Зарегистрировано2013-09-18
nz Luke Broadcast >> Воскресенье Январь 25 - 14:43
tubli loyola, taburet:D
nz Luke Broadcast
Новичок
Зарегистрировано2013-09-18
ee Balthazor >> Воскресенье Январь 25 - 16:25
Ning mis see nüüd oli? Pusale oli mingi hetk peaaegu kõige vähem löödud liigas.
Chelsealt on nüüd rekord ka üle löödud. Nüüd on järgmine küsimus selles, kas jääb võitmata siin üks või kaks vastast.
Järjest rohkem näeb asi sedamoodi välja, et otsustavaks kujunesidki need 4 esimese vooruga saadud kodukaotused. Kui hooaeg läbi, oleks päris koomiline vaadata, kuidas loksuks tabel paika, kui voorud lõpust algusse kerida :D Poole hooaja peal võiksin vist veel suht kõrgel olla ning siis tuleks pikk-pikk kukkumine :D
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Воскресенье Январь 25 - 18:49
Mis asi see oli :D
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> Понедельник Январь 26 - 17:43, Отредактирован Понедельник Январь 26 - 17:46
Ei saa sauna ka rahulikult nautida, mingi "Unfortunately the match cannot be displayed at the moment due to high load on the server. Please try again in half an hour. This is a temporary problem that will be resolved automatically. Your results will not be affected. You will receive the attendance bonus if you watched this page at the time the match was scheduled to be played." on jälle ees.

edit: nüüd näitab
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn