Лига Эстония Сезон 24 [2]

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

Hooaeg 28 (124)


ee Balthazor >> Вторник Декабрь 27 - 17:12
Hea, et siin pole lepingute pikendamisi jms. Ta laseks esimesel võimalusel vist jalga ning keelduks lepingut pikendamast.
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Вторник Декабрь 27 - 22:22
Nutab ja allkirjastab kui räägin et ega peale kodumaa teda kuskil taheta ning et seal ütlevad kõik klubid talle et pankrot ja pole raha palga maksmiseks. Siin saab regulaarselt nii palka kui malka ning mingi hull lubab teda platsilegi.
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> Среда Декабрь 28 - 14:52, Отредактирован Среда Декабрь 28 - 14:52
Haha mul oleks piim ninast välja lennand kui nägin et elveri teine meeskond kreeklasi täis :D
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> Среда Декабрь 28 - 16:39
Eks hakkab neid sealt järjest minema rookima sitaviglaga nii kui aken avaneb :D ega seal Albaanias on jah kreeklaste uputus nii nagu meil on mõni bot lätlasi täis. Kui täna võita õnnestub siis päris viimaseks vast ei jää ning nihverdab ehk püsimagi. Tagumine pool seal suht võrdsed nagu koos.
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Среда Декабрь 28 - 18:47
Kreeklane poleks kreeklane kui ta kahest esimesest löögist isegi 352 vastu üht sisse ei imeks. Ülehomseks tuleb ta prille värskendada.
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Пятница Декабрь 30 - 11:49
Isegi laibad saavad talle iga teise korraga sisse. Tuleb talle see dildo ikka põsele tätoveerida. Iga perssekeeratud mäng paar täpikest hõõguva koniga juurde ning metaxaga siis üle valada.
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Пятница Декабрь 30 - 20:35
Arvad, et see teeb tast parema mängija? Ühel hetkel muutub ta kõige selle suhtes immuunseks ning istub sul 90 minutit väravanurgas lihtsalt.
Ma juba pisut muretsen su pärast, sellise sadistina ma sind küll ei ole teadnud :)
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Суббота Декабрь 31 - 09:46
Bajicil kui karikast langemise peasüüdlasel on järgmiseks 4 nädalaks keelatud seks kreeklasega. Tuleb kogu balkani kamp ehk nii korrale kutsuda.
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Суббота Декабрь 31 - 14:49
Pead oma skaudid üle vaatama, kui nad suudavad suht konservatiivsetest Balkanimaadest need vähesed homod välja sõeluda :)
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> Воскресенье Январь 1 - 06:53
Ma jõtan sadismi välja,aga kuna meeskond on pidevalt pudistanud.Läheb väravavaht läti potti omakarjääri lõpetama...
ee anarch37
Продвинутый
Зарегистрировано2013-05-26
ee onuelver >> Воскресенье Январь 1 - 11:17
Igatahes on kõik kolm kaitseliini -ici talle pidevalt taha keeramas. Šantic pole mulle veel otse vahele jääma juhtunud aga ta on pea alati olnud teistega samas ruumis ning küllap temagi on pundis. No minu pärast pangu nad või kõik üksteist kui see nende mängutaset tõstaks. Aga kui see mõjub halvasti siis saab ära keelatud. Eilse liigamängu eest jääb täna ja homme ka Kaurovic kuivale.
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Понедельник Январь 2 - 18:38
Täna oli vist ungari või vene kohtunik.
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Четверг Январь 5 - 15:07
Eilse eest sai S*** järjekordse täpi põsele. Ning keskkaitse näppis ka vaid ennast või üksteist.
30-40 milliga ei leia ka oluliselt paremat värkut.
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> Четверг Январь 5 - 16:56
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-984017

Peaaegu
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> Четверг Январь 5 - 18:29
Jääks jah puudu. Aga ehk veab selle dildomaniga välja ilma välja kukkumata. Homme ta vist ei saa istuda kuna icid tähistavad pidupäeva.
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back