Лига Эстония Сезон 46

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

H21 (131)


ee onuelver >> Вторник Январь 26 - 15:12
Ründajatel tuleb sein kohe nii noorelt ette? Järgmise hooajaga võiks ta ju nagu 8 peale enamvähem jõuda või ongi mulle siin omistatud "kõik 25selt müüki" kogemata õige liigutus kui nad nigunii ei arene peale seda praktiliselt edasi? Seni asi olnud selles et sinnamaale jõudnutest lähevad nooremad ja paremad mööda lihtsalt. 25st ründajat pole mul veel olla jõudnudki ja ei teadnud et nad nii ruttu tippu jõuavad.
Nüüd vaatan jah et Edwin Aru pole ka 10 tärni täis saanud kuigi supertalent ja TC10 kasvandik. Loll mõte tõesti. Peab nüüd rabelema et teises püsida mõni hooaeg ja raha koguda TC10 jaoks sest sinna kulub rohkem kui mul kunagi korraga olnud on. Ning siis ükskord mõned noored Mandingued osta :D
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
nz Luke Broadcast >> Вторник Январь 26 - 16:38
mul juba Barents ja Mandingue on põhimõtteliselt oma lae saavutanud. võib-olla paar hooaega veel mingi edasiminek on, 26-27a hakkab juba tagasi arenema...
nz Luke Broadcast
Новичок
Зарегистрировано2013-09-18
ee Taavi >> Вторник Январь 26 - 17:37
Barents peaks küll nats veel arenema paar hooaega
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> Вторник Январь 26 - 19:42
Mõtled penaltilöömisoskust? Seal saab kindlasti veel areneda:).
Nüüd vaatan selle kogu jutu valguses oma ründeliini õudusega: Sagna tipphetk oli tunamullu ning vaikselt vajub allapoole, Virgo-poisi luigelaul jäi mullusesse, Elbilia on üldse raiskaja- kogu lootus on järgmisel hooajal Antonini peal :D Kaitse vananeb koos Anisega, poolkaitset pole ollagi. Järgmisel hooajal tuleb siis niipalju raha koguda kui võimalik, et enne kui välja kukun, saaks järelkasvugi soetatud, kes üles tagasi suudaks tõusta.
Tegelikult on see ju jama, kui 25a ründaja on põhimõtteliselt maha kantud ja sama vana värkut ei julge veel platsile lasta, pole küps...
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Среда Январь 27 - 12:40
Anomaalia,Chargers või Aashole siis Meistriliigas , tahaks Anomaaliat üles sest uus liha :D
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> Пятница Январь 29 - 08:38
mürgise poisi sain turult!
nz Luke Broadcast
Новичок
Зарегистрировано2013-09-18
ee Taavi >> Пятница Январь 29 - 15:54
Ma oma 35 milliga ei leia midagi huvitavat ... vast müün mõned otsa lihtsalt ja kogun :D
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> Суббота Январь 30 - 06:41
teise ka, kahe venna peale 100m aga asi on seda väärt

kaalusin tükk aega kas osta sama raha eest 2 super sub kaitsjat, aga otsustasin lõpuks nende kasuks.


bring on season 22
nz Luke Broadcast
Новичок
Зарегистрировано2013-09-18
ee Balthazor >> Суббота Январь 30 - 18:19
Ma olen kah viimaste akende üks suurimaid raiskajaid olnud. Tuleks selle pealt ka tulemuste tõusu :D pigem võib järgmisel hooajal olla relegatsioon lähemal kui ühelgi eelmisel hooajal pärast mu tagasitulekut, aga mine tea. Ega mu selle akna üleminekud veel läbi ole.
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Суббота Январь 30 - 20:56
Ma võibolla uurin peale laene marketit alles :P
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> Воскресенье Январь 31 - 11:58
Mängujuhid on ikka kuramuse kallid. Kogu oma eelarvega, mis Taavi oma kanti, ei suuda ma soetada Meistriliiga tasemel poolikut :D Surnuaialt ei taha ka kedagi välja kaevata, nood kõdunevad kiiresti.
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn