Лига Эстония Сезон 58 [2]

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

Hooaeg 10 (140)


ee Taavi >> Вторник Май 27 - 12:50
Karvane tunne et bot hakkab jälle hullu panema :D
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> Вторник Май 27 - 14:09
Kuskil olen millegagi oma meeskonnas väga rängalt ämbrisse põrutanud. Oleks allpool mingi korralike facilitytega tiim olemas, koliks isegi ümber ja püüaks uuesti tollega, ent päris nullist kõike alustades ei jõuaks ma kuhugi. Juba ainuüksi see, et hakata saama vähegi normaalseid noori, nõuab oma level 6 YC, mille ehitamine võtab üle 2 hooaja, kui tahad ka muid objekte arendada. Aga nihu on miskit läinud, et tiim järjest hullemini mülkasse vajub. Kuskil mingi vale ost tehtud või püüdsin algul liiga hurraaga ehitisi arendada ja jätsin rivistuse liialt tahaplaanile ja tegelesin sellega alles siis kui miskid ohumärgid olid? Muidu oleks nagu korras, et noored murravad järjest põhisse ja lükkavad vanu tahaplaanile. Rahaliselt aga ei ole seda suurt juurdevoolu veel märgata, järgmisi käike annab oodata, vajan kodumängu piletiraha, et TC-7 alustada, YC-7 peab vist veel terve hooaja ootama. Või olekski mõttekam hooaja keskel kõik kallimad mängijad rahaks teha ning kolmandasse langeda ja sealt uuemate noorte toel end taas üles tuua?
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Вторник Май 27 - 14:47
Transfere peab tegema , ma ostan ja müün koguaeg , päris korralikult on peale pritsinud , ehitan TC8 praegu isegi ja meeskond suht talente täis (samas väiksem)
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> Вторник Май 27 - 18:24, Отредактирован Вторник Май 27 - 18:27
Pole olnud müüagi nii suurt väärtust :D paremad olid ju kõik pigem vanurid, kelle eest heal juhul saad botilt pool hinda. Kui ma oleks mullu maha müünud Vasyayevi, Briisi(kelle hind polnud enam midagi erilist siis), Adamsoni ja Kassi, oleksin praegu kindlasti kolmandas liigas juba. Vähemalt murdsin eelkäijate kolme-hooaja-traditsiooni, et samas liigas püsitakse 3 hooaega ja siis vahetatakse.
Näiteks oma 4* Vasyayevi eest saanuks umbes 300K. Umbes niipalju maksab mu kaitsjatest alla 3* mees Valk. Tänavuses aknas oli suht tüüpiline heast YC-st pärit noorte eest rohkem kui kahekordset hinda maksta, minu omadest on viimased YC6 omad, mis pole maailma mastaabis mingi näitaja, see kes mul on supertalent, paneks tipptiimid oigama et issand, kui halb noor. Minu noored turul ei läheks, ainult botid ostavad või mõni algaja käiks nende eest minimaalse küsitu heal juhul välja. Näiteks mu noortest värkudest käis keegi juba mullu turul, ei tahtnud keegi, kuna nii nõrgad, viimati sain ühe botile äritud- ei jätkunud mänguaega kõigile. Kui värskemad noored põhikoosseisu murravad ning esimesi noori välja tõrjuvad, on mõtet noid müüa, kui ma ei taha kivina põhja raksatada.
Ning kui saadki müüdud, pole mingit kindlust, et selle raha eest saad asemele soovitud tasemel mehe- võta või mu uus värku, kelle tasemel meest ma turul nägin vaid paari veel, keda kätte ei saanud. Pärast tema ostu oli selle positsiooni arvestuses vaid prügikala või umbes minu teiste noorte tasemel nagad.
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Вторник Май 27 - 21:58
Ma müüsin ka ju kohe alguses noobid maha ja ostsin noori , noorte eest sain kõigilt paarsada tuhat kasumit ja sealt aretasin edasi...kasvõi kui raha on , osta sitt tüüp hooaja alguses et hooaja keskel maha müüa
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> Среда Май 28 - 05:19
eks see VIP loeb palju, ma ostsin alguses 1x 380,000euri ja 1x 150,000eur sealt advertisidest, see juba aitas palju, kui klubi oli rookie....peale seda hakkasin alles koguma 250credit mängijate jaoks...nüüd on neid 2 tehtud ja 2x 350cr mängijat ka. kuu aja pärast tuleb 500credit ründaja :D peab tulema 15a1w :)
nz Luke Broadcast
Новичок
Зарегистрировано2013-09-18
ee Balthazor >> Среда Май 28 - 14:49
Tänane noor selline:
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-622480
Kindlasti parem materjal kui teised noored värkud mul. Kahtlen küll, kas ta 3-4 hooajaga Semprini tasemeni jõuab, aga üritame.
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Andy >> Четверг Май 29 - 08:52
Täna mul siis selline noor.
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-622861
Peab meeldima :)!
ee Andy
Новичок
Зарегистрировано2013-07-25
ee Taavi >> Четверг Май 29 - 11:19
Kuradi kurat kus sul tuli noor alles :D


Ma sain sellise:

http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-622461
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> Четверг Май 29 - 18:51
Tulebki vist järgmises üleminekuaknas vana põlvkond kõik müüki lüüa, mingi noor talendikoll osta ja kolmandas paar hooaega noori üles kasvatada. Pean eelmise hooaja teemast ka otsima välja selle osa, kus uurisin stardirekordeid, ilmselt uus halva stardi rekord on tulekul.
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> Четверг Май 29 - 19:16
Nii...mullu õnnestus võiduarve avada 7. voorus, enne oli 2 viiki ka saadud ning 9 vooru järel oli 6 punkti koos, varem on olnud ka 5 punkti ning rekordiks 3 punkti 9 vooru järel.
Nullil püsimise rekordit olen nüüdseks korranud- Randvere alustas teist hooaega relegatsiooni järel ka 4 kaotusega(tol hetkel küll botina), kuid viiendas voorus sai võidu kirja. Rohkem aga pole isegi 3 vooru järel nulliga oldud. Võimalused homme liigaajalugu teha :D
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Четверг Май 29 - 22:59
Keskele jääd nagunii ma arvan...ma imestan et ma üleval olen sest ostsin sitaks noori meeskonda ja laenu vendi ei võtnud :D

Peaga mõeldse saab 3 laenuvenna raha eest korraliku tuleviku noore kelle saad miljonitega maha müüa :D
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> Пятница Май 30 - 03:37
Kui mul oli eelmisel hooajal laenul olnud ründaja lähedal liiga parima väravaküti tiitlile ning ikka jäi miski 3 punkti relegatsioonist puudu, siis pole see nii väga keskel olek :) selge siis, et ilma tolle laenuta oleks ma raudselt kukkunud juba kolmandasse. Kusjuures mullu ma eeldasin ka, et peaks ikka keskele kuuluma, nii 4.-6. aga päris keskmike gruppi ei suutnudki murda. Nädalavahetusel analüüsin põhjalikumalt liigat ja koosseise.
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> Пятница Май 30 - 09:33
no sa mängid 3 ründajaga. see on enesetapp, kui poolkaitsjad ei ole väga-väga head. ja kui ise märkad et ei toimi, siis proovi midagi muud...
nz Luke Broadcast
Новичок
Зарегистрировано2013-09-18
ee Balthazor >> Пятница Май 30 - 13:40
Kas AM-ile on mingid erinõudmised võrreldes tavalise poolikuga? Kuskilt on meelde jäänud, et poolikule scoringu lisamine on täiesti mõttetu. Pole AM-i naljalt eriti kasutanud ning täna proovisin seal Kassi, kes tundis end seal ilmselgelt ebakindlalt, kaotades hulga palle. Vaatan, et olen pmtl vist ainus meeskond ilma AM-ita :D
Duellingu lisa peaks eelkõige olema DM-idele oluline, kuid ega sedagi positsiooni ma pole eriti kasutanud ning seal täna mänginud Paat sai reitinguks vaid 4, kuna tal ilmselt duellingut liiga vähe, olen vaid passingut talle andnud seni ja ehk pisut taktikat.
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn