Лига Эстония Сезон 58 [2]

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

Hooaeg 10 (140)


nz Luke Broadcast >> Четверг Июнь 5 - 18:58
täna oli küll õnne, et viik ära tuli. Kosmosega 2-2, mõlemad raami löögid sisse :)

10 vooruga 5 võitu, 4 viiki, 1 kaotus ML-is. Tänane oli vist esimene mäng, kus tõesti võin öelda, et ei väärinud midagi, ülejäänud on olnud väga OK
nz Luke Broadcast
Новичок
Зарегистрировано2013-09-18
ee Taavi >> Четверг Июнь 5 - 20:48
Ega ma ka nõrgemate satside sees polnud aga 4-5 mängu ilma võiduta tuli ära , täna õnneks tuli üks koju :P
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
fi Kiilikas >> Пятница Июнь 6 - 12:34
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-626981

sihuke mees tuli siis mulle
fi Kiilikas
Новичок
Зарегистрировано2013-06-21
ee Balthazor >> Пятница Июнь 6 - 18:12
Täna läks midagi vahetustega väga pekki. Poolajal pidi Minlibajev Tiitsu asemele tulema, kaitsevahetuse tingimus oli, et ei olda kaotamas(nu poldud kah) ning värkuvahetus, kui juba olen kaotusseisus. Miskit läks ründajatega aga nihu ning nii tekkis mõttetu vahtidevahetus. Ning muidugi oli tiim hambutu, loksutas palli ja kinkis vastasele kui trahvikasti ligi jõuti. 8. järjestikune kaotus Chelsealt ning hambutu eriti siis, kui just tundub, et iga tiim neil puuri täis taob. Reaalne jõudude vahekord on ehk tõesti niisugune, et 10 mängust võin 1 võita, kuid on teised ka kõik minust niipalju tugevamad või lihtsalt mu rivistus on Chelseale mugav?
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> Пятница Июнь 6 - 18:35
Su meeskond tundub kindlalt nõrgem olevat, eriti keskväljal - 14,4(15,8) vs 17,75(19,2).
Lisaks arvan, et sa peaksid kasutama mõnda teist formatsiooni ta vastu, kuna antud mängus oli teil sama taktika ning sa jäid absoluutselt igas liinis tema meestele alla.
Scouts office olemas, katseta ja proovi kuni tulema hakkab ;)
ee Kaarel
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> Суббота Июнь 7 - 03:32
Eks keskväli on mul pigem nooruslik ning plaan veel Adamson ka ära müüa. Siis 3 noort pluss Kass jääks. Ning mis mu keskväli veel mullu oli 433 puhul :D Tegelikult tahaks ikka rohkemaid ründajaid kasutada, lihtsalt nonde formatsioonidega ei tule resultaati.
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee d4rkm4l4k >> Суббота Июнь 7 - 11:17
YC lvl 6 noor http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-627367
ee d4rkm4l4k
Продвинутый
Зарегистрировано2014-01-02
ee Fc Anomaalia
nz Luke Broadcast >> Воскресенье Июнь 8 - 10:00
hea poiss. hardworking annab piltlikult umbes 0.7-0.8 palli talenti juurde, niiet said väga korraliku mängija
nz Luke Broadcast
Новичок
Зарегистрировано2013-09-18
ee Balthazor >> Воскресенье Июнь 8 - 18:23
Neetud, Foy jätab homme juba kolmanda liigamängu vahele(pluss noortemängud?)ning nüüd said kaardinormi täis ka Brasauril ja Kassil, kes mul 2 kõvemat mängijat. Pärast homset sauna ma tänavu enam positiivset väravate vahet vist ei näe :P
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Воскресенье Июнь 8 - 22:58
Vaatan et mulle naljalt väravaid ei lööd :D teiseks kõige rohkem on sisse lasknud 14(2x rohkem kui mul) ja tema üldse tabeli lõpus O_O
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee Andy >> Понедельник Июнь 9 - 05:28
Kirjutan ka vahelduseks siis midagi. Meeskonna mäng on väga ebastabiilne. Kindlalt formatsioon ja meeste rotatsiooni ei ole veel leidnud.Kindlasti erineb see vastastest aga üldjuhul on keskväljal selline kohati segaus, kes kus võiks oma taseme kõige paremini välja mängida. Suur probleem on ikkagist kaitse, ja väravaht ei ole ka olnud siiani oma taseme vääriline. Paljudes mängudes on otsutavaks saanud vastase kauglöögid, tundub, et somm on tulnud siia kui turist ja kahtlustan juba, et ta vägatihti kainepeaga mängule ei tule :/. Loodan, et saan mängu käima ja tahaks tõusta tabeli keskel. Konkurents on on kõva ja võrdne, keegi midagi lihtsalt ei saa, see on hea ! Ehk tuleb kedagi hooajakeskel müüa ja keegi sisse tuua.
Edu !
ee Andy
Новичок
Зарегистрировано2013-07-25
ee Balthazor >> Понедельник Июнь 9 - 14:13, Отредактирован Понедельник Июнь 9 - 14:13
Värske poisu, vanust veits paljuvõitu, aga muidu ilus vaadata- talenti maksimumilähedaselt ning alati hinnatud speciality ka.

http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-628929
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
fi Kiilikas >> Понедельник Июнь 9 - 14:49
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-628956

Kust nad neid eestlaste nimesid küll võtavad ?
fi Kiilikas
Новичок
Зарегистрировано2013-06-21
ee Taavi >> Понедельник Июнь 9 - 15:13
Lõpuks üks suure skooriline võit :O

Palu ära mängi muidu 3 kaitsjaga ainult...ja corner stopper võiks ka olla , selle nõrgema ründaja kolmest paneks üldse müüki :P
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa