Лига Эстония Сезон 59

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

Duublid (171)


ee onuelver >> Суббота Май 6 - 13:31
Labinoti võtab Albaanias ilmselt 5. koha. Neljas koht kustuva Permetiga oleks teoreetiliselt võetav kuid täna mäng võõrsil liigavõitja vastu kus mul vaid 3 kaitsjat rivis sest 2 vigased ja 1 kaartidega väljas ning JRB Forces on ka ainus sats kellelt pole veel punkti saanud kuigi eelmine mäng temaga oli 10 minti enne lõppu võitki käeulatuses. Flamurtarilt on üks punkt võetud ja kõiki teisi olen võitnud vähemalt korra. Kui Permet kustubki eest ära oma 32-34 aastaste hordiga siis võib järgmine hooaeg tuua koha Euroopa liigasse isegi sest karika võtab tõenäoliselt kas JRB, Flamurtari või Epidamnos või kui on sittakanti õnne kodumängude tõmbamisega siis ehk isegi mul mingi variant.
Täna sain esimese õige YC8 noore. Arvestades et olen varsti teine meeskond kel saab olema TC10 siis tulevik paistab ilus.
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Суббота Май 6 - 16:15
Eesti liigas poleks ma praegu kindlasti 9. kohaga rahul, lootsin salamisi püsida eurokonkurentsis. Aga meeskonnas on põhis veel arenemisvõimelisi noori ning Pärnasalu pole kindlasti viimane hea noor.
Simmeringiga on 9. koht väga hea, kuna kõigi satsidega on vähemalt 1,5 tärni vahet. Ma ei plaaninud üldse, et mullu 2. liiga ära võita, kuid sealsed satsid pole kuigi järjekindlad seeskäijad. Nii et tõus Austria kõrgemasse liigasse tuli üldse liiga vara ning selle järel on mul olemas võimalus, et jään oma 1,5-4 tärni nõrgema meeskonnaga veel püsima ja olen saanud punkti kätte kahelt Top 4 meeskonnalt- ma arvan, et olen väga hea hooaja selle peale teinud. Pigem on noortest koosnev Kumberg olnud taktikaliselt kehvapoolne, nad justkui ei areneks edasi.
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> Воскресенье Май 7 - 18:47
Simmering on playoffidel, kuna võit Libery üle taastas 4-punktise vahe Kumbergiga.
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> Воскресенье Май 14 - 18:49
Playoffid osutusid edukaks ning ka uuel hooajal mängib Simmering kõrgemas liigas. Eks tuleb nüüd uustulnuk Voi Gasiga heidelda püsimajämise eest, kui võimalus antakse, eelmisel korral olid nad teises liigas täitsa võidetav vastane. Kõrgemate kohtade jaoks peaks keegi viima läbi totaalse noorenduskuuri.
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Понедельник Май 29 - 21:30
Hooaja algus on super- Flamurtarit õnnestus kodus võita ning seni ainus kaotus on võõrsil 2-3 JRB Forces käest. Hakka või medalist mõtlema. Ning siis selle praeguse esiklubi väljavahetamisest kuna sellega vist ongi saavutatud kõik mis võimalik.
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Вторник Май 30 - 04:44
Vaata enne meeskondade kvaliteedivahet- seesama su JRB Forces oleks meie teises liigas tõenäoliselt üks relegatsioonikandidaate. Samuti on sealses liigas raske jõuda 50K või suuremate staadioniteni. Siin ehitad sa juba 70K, aga Albaanias pole ka need vanad staažikad klubid sinnamaale jõudnud, sest kogu aeg on liigas mõned botid.
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> Вторник Май 30 - 05:30
Ma andsin oma teise tiimi ära, keskendun best11-le :D
nz Luke Broadcast
Новичок
Зарегистрировано2013-09-18
ee Balthazor >> Пятница Июнь 9 - 04:55
Simmering jagab veel momendiks 7.-8. kohta, aga ka 2 viimast ei jää kaugele. Vähemalt pinget peaks lõpuni jaguma, sest need kaks ei peaks nagu olema kahel viimasel kohal oma mängijate tasemelt.
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> Суббота Июнь 10 - 04:34
Annab juba meenutada, kui kaua mul kulus põhimeeskonnaga, et osta esimene 10+M hinnaga mängija, nüüd ostab alla poole aasta vanune sats kaks sellist järjest samas aknas :D
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Суббота Июнь 10 - 19:14
Kui ma kunagi alustasin oli vist 7* meestega klubi meistrikas tegija. Nood polnud vast niipaljut väärt ja klubidel polnud ka käes sellist raha. Siis oli ka YC10 mängijaid vähe ning level 8 noortega võis äss olla.
Täiendust oli vaja sest kui jälle mu keskväljalaen audis on ja keegi veel, siis kukub mäng kokku ja kaotan neile kellele ei peaks. Tänu sellele olen kaotanud vähemalt 2 mängu mis tulnuks ära võtta. Veel paar komistamist ja teine koht on saanud seitsmendaks. Täna võiks ju JRB Forces olla ka lõpuks võidetav või vähemalt punktgi tulla. Euroopa jaoks on 4. koht seekord piisav sest karikafinaalis on JRB ja Flamutari kes ongi 2 tugevaimat ja kindlasti esikolmikus.
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Вторник Июнь 27 - 17:46
Kolm vooru enne lõppu hoiab Simmering 7. kohta ning 10 punkti kaugusel playoffidest, omades liiga nõrgimat rivistust. Samas justkui konkurentsivõimelisem põhimeeskond peab lootma teistele, et püsima jääda.
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Вторник Июнь 27 - 20:46
Ma järgmine hooaeg Labinotiga Euroopas :D kas tuleb ära mõni kahekohaline skoor? Just kindlustatud ka kolmas koht. Flamutariga lõpetan vist võrdsetel punktidel aga kehvemate väravatega kui just bot neid viimane voor ei üllata.
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> Среда Июнь 28 - 05:51
Mul duubliga nii igavaks läinud , ei viitsi üldse , pigem nagu kohustus juba , äkki oleks pidand ka mingi makedoonia laadse võtma
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> Среда Июнь 28 - 14:28
Jõuad Costa Ricas veel enne esimese trofeeni?
ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Среда Июнь 28 - 23:40
Selline tunne küll :D
ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa