Лига Эстония Сезон 59

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

Duublid (171)


ee onuelver >> Вторник Июль 4 - 09:47
Õnneseeneks sattus sveitsi liiga lätlane. Kõige jamam on et esimene on just kodumäng. Ma ei saa selleks ajaks mingi nipiga 3 head laenu kätte. Muidu võiks olla variant kodumängus ehk midagi üritadagi.
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Вторник Июль 4 - 21:07

 Minu arust ongi nii, et asetusega (tärniga) klubi saab teise mängu kodus pidada. Albaania liiga on üks nõrgemaid üldse ning sealt klubi, kes pole varem Euroopas mänginud, ongi paigas. 

ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Среда Июль 5 - 07:15

Ikka oleks võind minu loosida :D 

ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> Суббота Июль 8 - 16:34

Ja kuidas mul seda kuradi kuuevarbalist oleks kaitses nüüd vaja olnud! Just see asemele jäänu põhjustas lisaminutitel pennu ja kaotasin 1-2 seepärast. 

ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Воскресенье Август 6 - 21:17

Pole viimasel ajal väga põhjust ka duubliga rahul olla- kobistatakse olulised mängud maha ning kõige krooniks pole endiselt võidetud Permeti mis on liiga kõige koledam sats neljatärnisest värkust ja vanurilaipadest.

ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Понедельник Август 7 - 06:46

Kui sa oleks liigas kõige tugevam ning võidaksid kõik mängud, poleks sa ikka rahul, kasvõi mõne võidu suurusega laughing 

Mul Simmeringiga kah selline üleminekuhooaeg, kui suurepärase alguse järel on viimasest 11 mängust kaotatud 10. Hulk mängijaid sai müüdud ning mõned tulevikumehed asemele ostetud. Pole imestada, kui langen mõneks hooajaks teise liigasse, eks saab siis meeskonda veel värskendatud. 

ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Вторник Август 8 - 13:53

Keerasin omale suure pasa kokku- tegin turniiri väljakutse vale tiimiga ja nüüd sai värku nädalase vigastuse. Pean mängima Permeti tasemel vennaga rea mänge.

ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Понедельник Сентябрь 11 - 18:16

Austrias on konkurents liiga piiril ikka nii hõre, et isegi mu nõrgendatud duubel ei suutnud playoffe kaotada. Sel hooajal on pea igas mängus käinud platsil paar 15-17 aastast poisikest ning ikkagi õnnestub kedagi (uustulnukat) edestada. Isegi mu 16-aastane ründelootus(3,15-5,7*) on juba värava löönud. 

ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Понедельник Сентябрь 11 - 19:08

Mu suurim ämber oli u21 Champions cup mis oli peale keskööd ja panin automatselt liigarivistuse ning vastaselt kellega ehk võinuks hea õnne korral võidelda tuli räme pakk. Euroopast polnud selle vastasega midagi loota ning läks veel hästi et värava sain mõlemas mängus. Eks liigas jätkan 3. koha ümber ilmselt. Tahaks kord ometi JRB käest punktigi kätte saada. Flamurtarilt tuli kodus tobe 1:2 kaotus kuigi juhtisin. Muud mängud on juba puur puhas püsinud. Mingi ime läbi on Permet eesosas tagasi kuigi ta noortekas toodab paska ning ostud pole ka nii erilised olnud.

ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Четверг Сентябрь 21 - 21:58

Karikafinaal siis tongue-out kuigi Kaarli poolik sai just enne liigamängus viga aga õnnestus pennudega Flamutari võita võõrsil. Finaalis koduväljak ka lisaks aga vastas JRB Forces kelle vastu pole ma veel viikigi saanud kuigi mitu korda lähedal olnud. 

ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Понедельник Сентябрь 25 - 13:45, Отредактирован Понедельник Сентябрь 25 - 20:38

Ära tuli raisk! Ning jälle pennudega. Nüüd mul mikide kõrval ka päris trofee olemas.

Pluss lõpuks ka liigas punkt neilt saadud. Täiuslik päev.

ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Суббота Сентябрь 30 - 18:33, Отредактирован Суббота Сентябрь 30 - 20:20

 Vaatasin korra Austria liiga statistika lehele ning märkasin üllatusena, et mu mängijad on nii mõneski kategoorias ainsad mitte-Big4 klubide mängijad. Eks oma osa ole meeskonna ebaühtluses: nii poolikus kui ründes on üks mees teistest tugevam ning nopib seetõttu suure osa söötudest-väravatest. Sel hooajal planeerisin pärast "ebaõnnestunud" playoffe tulevat kindlat otserelegatsiooni, ei mõelnud ka laenudele, mängitan igas liinis üht verinoort mängijat ja olen ikka veel 8. koha konkurentsis. Tulnud on mõni punkt isegi Big 4 klubidelt. Muidugi pole välistatud väljakukkumine playoffidega, siis saab meeskonda veel tublisti noorendatud. Püsimajäämise korral saab kedagi laenata ning veel mõni noor tuua juurde.

Värske viik võõrsil 8. koha hoidja vastu annab lootust...

ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Воскресенье Октябрь 1 - 14:39

 Mul 4 poolikut liiga 10 parima söötja hulgas kusjuures ma ei mängi kunagi 4 poolikut korraga platsil. :D aga see mul lihtsam kuna kuulun seal ise n-ö Big 4 hulka juba. 

ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Понедельник Октябрь 9 - 21:05, Отредактирован Вторник Октябрь 10 - 19:53

Kui homme mingi suure käkiga liiga eelviimase boti vastu maha ei saada peaks hõbe paistma. Kaks ohtlikku mängu Permeti ja One Goali vastu õnnestus ära võita. Mõlemad karikad õnnestus kätte saada(miki on juba traditsioon laughing ) ning esimene punkt JRB Forces käest ka ning veel ainsa meeskonnana. Kunagi tuleb ka meistritiitel aga sinnani läheb ilmselt mõnigi hooaeg aega kuni suudan teda vähemalt 2 mängus kolmest võita sest teiste abile väga enam loota ei saa. Sellest hooajast suht maksimum võetud. Peab YC10 raha ka kokku ajama.

edit: ja hõbe ongi käes!

ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Вторник Октябрь 10 - 18:08, Отредактирован Четверг Октябрь 12 - 03:50

Kindel domineerimine 2 tärni kõvema jälitaja vastu ning tulemus 3-1 tähendab, et Simmering on kindlustanud koha 8 püsimajääja hulgas. Hooaja eel sai valmistutud kindlaks relegatsiooniks, sisseostetud vägagi noored said pea igas mängus oma poolaja mängitud ning ühtegi laenumeest ei otsinud kah. Pigem räägib see vist küll sellest, et alates 5. kohast on Austria liiga üsna kesine. Esinelik on küll kaugel ees, kuid neiltki tulid mõned punktid. Loomulikult tuli sellise pohhuismi pealt ka mõnigi korralik saun, mis aga ei saanud olla üllatus.

Ning viimase vooruga veel tõus 6. kohale :D tõsiselt kreisi hooaeg.

ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn