Лига Эстония Сезон 62

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

H35 (80)


ee Balthazor >> Суббота Январь 6 - 08:03

Hetkel saab powerit Jacobson, kes on tänavu väga varju jäänud, mullu hakkasin juba Khakpoori maha kandma, aga tänavu ta uue nooruse leidnud. Hetkel järjekorras Peegli correct, sest ta jätab mul liiga palju mänge vahele. 

Salawule võiks ehk katse korras wingerit proovida, aga kui see jälle mul kogu meeskonna mängu untsu keerab, tuleb teha jälle suuri muutusi ning Kubu-Kanu sisse tuua, kes võtavad taas mitu hooaega enne kui päris valmis. Nii jääbki Peegel mul "kaotajate põlvkonna" kandjaks- tol legendaarsel 25. hooajal oli ta liiga poisike, et põhis midagi asjalikku olla, noortekarikas võideti ka pärast teda. 

Ründajaid ma kasvatada vist enam ei oska, sest Raja on mul 14,30 sündinu ning jääb Nalatust juba kaugele, kuna ei riskinud tollal nii paljusid välja laenata varakult, eks sealt tubli XP koguse puudujääk. Ning Nalatu mul ei toimi ka nii nagu võiks, ei suuda vanamehi välja süüa. Teistel skoorivad 22-23sed ründajad just kõige rohkem, mul Khakpoor vedas siis kuidagi ning Mayat oli juba siis tegija. Vahest temal toimib UP alati miinusega?

ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Суббота Январь 6 - 13:57

Kas sa mitte just enne toda wingerite hooaega ei müünud mitut põhimeest maha et stata raha kokku saada?

monday june 12 - 07:03, Edited monday june 12 - 08:30   Täna saab lõpuks hakata staadionit laiendama, kui viimased müügid kinnitatakse. Momendil miski 6 milli veel puudu. Oli 31. hooaja keskel https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-938358 oli su põhimehi https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-1121539  Ning su ärapõlatud wingerid: https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-1128073/employment tegija Läti 2. liigas  https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-1159768/employment kah omal maal kindel põhivend  Enne toda hooaega müüsid veel selle kes hakkas Inglise teises liigas kohe tegutsema https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-1226089 Müües maha pool oma keskvälja imestad et rünnak ära kaob ja leiad wingerid süüdi?? Alles hooaeg enne seda andis see esimene poolik rohkem assiste kui Peegel. Nii et vutt-vutt Hillele red bulli tooma! 
ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Суббота Январь 6 - 18:01

Matautia oli siis (4 hooaega tagasi) juba 29 lõpus ehk vanem kui ükski su mängija kunagi olnud. Ilmselgelt langev suurus, pool hooaega hiljem oleks ta veel 10M vähem väärt olnud. 

Meurice ei mahtunud kuidagi põhisse, nagu ka Laanemaa. Hooaja esimene pool koos Matautiaga oli olnud juba küllalt jube, võimalik, et just tema varasema panuse jagu oligi see erinevus, mis määras. Peegel just hakkas end leidma. Siis oli ka Zetina ning Anti Liiv (DM). Üsna kohutav seltskond tõesti. 

Aga nagu öeldud, on trennijärjekord praegu hõivatud. Kui kolmapäeval Jacobsonil power käes, võib üks kandidaate olla Salawu winger, kuid on ka teisi variante, mille vahel kaalun.

ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Воскресенье Январь 7 - 07:58, Отредактирован Воскресенье Январь 7 - 12:56

Päris kehva loos tuli CLis 

Vaatasin huvi pärast et liiga punkti rekord on 99 :D seda annab järgi teha ju :D

(hooaeg 5 , kõiki hooaegu ei vaadanud aga meeles küll pole et keegi rohkem oleks teinud)

ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee kivipea >> Воскресенье Январь 7 - 15:37
Head aega, Torres.
ee kivipea
Новичок
Зарегистрировано2014-05-10
ee Taavi >> Воскресенье Январь 7 - 17:01

Njaa...

ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee tonis >> Воскресенье Январь 7 - 21:06

Krdi huinamuina ta enda klubi kallale lasi... :S

ee tonis
Продвинутый
Зарегистрировано2015-02-22
ee Taavi >> Воскресенье Январь 7 - 21:17

Ah, kaua ta ikka kestab :D

ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> Воскресенье Январь 7 - 22:46

Kui ta mängib samamoodi edasi nagu täna siis kukub ta järgmine hooaeg üldse välja. Võimalik et tahab noori rohkem tulevikuks pushida ja võtab see hooaeg kergemalt aga kahtlane tüüp on. 

Hullem on see et kui mõtleb terve hooaja kesta enne kui läheb siis laseb ta klubi põhja omadega. Kukuvad facilityd veel ühe leveli ning siis ei taha seda üksgi tõsisem tegija enam. Nii need kõik põhja lähevad. 

Ju on käes see punkt kus Eesti liiga ongi oma tipphetke ära näinud ja hakkab jälle sinna teise kümnesse tagasi vajuma. Järgmine hooaeg läheb meil 1-2 kogemusteta satsi Euroopasse ning Alkohoolikud hakkavad ka vaikselt vanaks jääma. Nende kunagine imevärku ei pea enam. 13 asemele tuleb miski 5-6-7 ning sinnakanti hakkab taas reiting jääma. 

ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> Воскресенье Январь 7 - 23:17

Ei teagi...CL grupi eest peaks automaatsed 4 punkti olema :D ELis Q1 alustada peaks suht kerge olema esimesed ringid...

ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> Понедельник Январь 8 - 06:06

Kui klubil reitingut pole, saab ta nõrgema asetuse ja võib saada vastu näiteks CD Europa, Seaburn Beachi, Invincible Delfti, Strood City suguse vastase. 

ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Понедельник Январь 8 - 08:08

Selleks peabki järjepidevalt euros käima :D

ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> Понедельник Январь 8 - 16:08

Ta lihtsalt ei julge- kardab seda esimest duelli pähe saada ning seepärast jääbgi kogu aeg tahapoole kus ohtu pole. Karikaga sai otse gruppi ning seal juba iga punkt asjaks.

ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Понедельник Январь 8 - 18:41

Sa kardad järelikult Meistrikasse tulekut siis nii hirmsasti: müüd pidevalt maha põhimehi, et meeskond küllalt tugevaks ei saaks. Ma ei müü põhimehi naljalt, eriti veel enne 25 aastaseks saamist, kui nad pole veel täies jõus olnudki. Või arvad, et ega teised Meistrika klubid Euroopasse taha? Preemiarahad iga ringi eest kus osaled, mõningane publikutulu, täiendav xp mängijatele- need üldse ei huvita? Siis peaksid Albaania asemel ehk mõne kõvema riigi otsima, kus nende mõttetusteni poleks ohtu jõuda?

ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Понедельник Январь 8 - 21:39

Mina ju ei karda euromänge järelikult :D eriti kui käin seal satsiga kes võib hea õnne korral vast umbes 10 klubiga võrdselt mängida ja edasipääsu loota. Sul võiks olla seal küllalt jõukohaseid vastaseid vb esimene kord saad mingi kõvema kui ei vea. Aga klubireiting ju toetub ka riigi omale ja sealt peaks edasiseks tulema küllalt boonust et siis saada parem asetus avaringis.

ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back