Лига Эстония Сезон 7 [2]

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

Hooaeg 32 (55)


ee Balthazor >> Пятница Август 18 - 19:52

Ma nimetaksin seda pigem taktikaliseks ämbriks: eksisid meie underdogi reegli vastu. Eriti arvestades, et vastase formatsioon oli suure tõenäosusega ette arvatav.

ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Суббота Август 19 - 10:12

Nüüd pole suurt midagi teha. Kui veel tänane mäng ka ära raisatakse mis poleks ime sest botile ju kodus suudeti kaotada, siis pole homsel mängul mingit tähtsust.

ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Суббота Август 19 - 18:24

Kõik on veel su enda teha: võida kodus vastane, kellest tahad eespool lõpetada. Edu sulle!

ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Суббота Август 19 - 21:23

Edu homseks , äkki näeb sind MLis :)

ee Taavi
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> Суббота Август 19 - 22:18

Loomulikult peab mõni oluline vend hankima selliseks mänguks kaartid yell tuleb ta panna kah fakti ette et järgmine hooaeg mängib ta kas Meistrikas või mitte kuskil. 

ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Воскресенье Август 20 - 17:00

Ära hakka jälle oma meeskonda lõhkuma enne, kui ta oma tipuni jõudnud, nii jäädki pendeldama teise liigasse.

ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Воскресенье Август 20 - 17:43

Las motiveerib nüüd meeskonda et tal järgmine aasta oleks ka koht klubis olemas. Põrandal vedelevad hambad peaks motti tõstma ja näitama et mul tõsi taga.

ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Воскресенье Август 20 - 18:34

Ei vääri see meeskond ikka vaeva et sellega tegelda. Ründajad osutuvad sitemaks kui Gnul või Narval kes taovad Fourget puuri pidevalt täis ning kaltsunäoline põder keerab alati mingi sita kokku otsustavatel hetkedel.

ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee tonis >> Воскресенье Август 20 - 18:51

Ära nüüd üle dramatiseeri. Lõpetasid niigi kõrgel kohal selle tiimiga ja peaksid pigem rahul olema. 

ee tonis
Продвинутый
Зарегистрировано2015-02-22
ee Balthazor >> Воскресенье Август 20 - 20:11, Отредактирован Воскресенье Август 20 - 21:15

Rahune nüüd heaga maha. Sul on esimesed oma YC10 noored alles 18-19 ning läheb mitu hooaega veel, kuni nad täisküpsust näidata saavad, seni on su staarideks need, kes mujal välja prakeeritud. Oma parematest noortest on veel paremad vaid supertalendid, kelle peale ei hakka turul minugi rahakott. Pea kõigil Meistrika ja pooltel teise liiga klubidel on juba oma kasvandikud põhisse murdnud. Ma kulutasin kah sadu miljoneid omast arust heade noorte ostmiseks, aga ei jõudnud nad isegi vanemas eas Pärnasalu tasemele, kel pole isegi maksimumtalenti ja ainus kaasasündinud spec oli Fit. Pealegi tegu veel suht tavalise YC10 noorega. Nii et oota oma aasta jagu ja vaatame siis.

Ning su meeskond on praegu üsnagi kondine ehk kõhn: piisab ühe mehe väljakukkumisest nagu praegu ning sul pole taktikalisi käike enam kuskilt võtta. Ise heitsid mulle ju kah õhukest keskvälja ette :D Kui igasse liini üks noor talent juurde tuua ning need üles kasvatada, on su meeskond ka stabiilsem. 

Põhjus, miks sul Haapsaluga probleemid, on vahest selles, et mõlemad olete tugevalt noorteboonusele lootvad klubid ja tal on talendikamate noorte pink pikk. Nii on temal sama liiki trump mis sul, aga tugevam. Vahel see boonus ei rakendu ja siis tulevadki teil mõlemal sisse kaotused sabaosa tiimidelt.

P.S. Ma ei taha oma üht lemmiktiimi sugugi maha teha, aga näiteks tärnide põhjal jääd sa igas liinis alla igale Meistrika klubile. Mingigi tugevus peaks olema varuks, kuigi sa oled alati olnud veidi tärnideülene nähtus :)

ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> Понедельник Август 21 - 04:02

Jah,ega selles ongi õigus,et tuleb oma kasvandikele pealekasvu osas suuresti lootma hakata.Korraliku turule sattuva materjali jaoks jätkub ressurssi vaid Meistrika tippudel.Ise alles hakkan peale saama oma poisse,esimene oli J.Jaansoo,see hooaeg saavad küpseks Delreal ja Orijel.Enne seda oli pilt suht masendav,nojah vast saab selle hooaja algul oma TC potensiaali ka maksimumile.

 Ise tean milles minu miinus,ma ei viitsi analüüsida mänge ja taktikaid,lihtsalt laiskusest lahmin rivid suvalt paika ja pole haruldlased juhused,kui need panematagi jäävad.

 Seega pole mul eriti põhjust meeskonna soorituse üle viriseda.

ee anarch37
Продвинутый
Зарегистрировано2013-05-26
ee onuelver >> Понедельник Август 21 - 22:44

 Vahet pole mismoodi ma nad paigutan maha mängivad nad igatpidi. Kui vastas oleks ka Blue Lioni raugad leiaks nad ikka võimaluse esimeses ringis kaotada. Võimaluse endid tõestada võin ju anda kuid kas on mõtet. Vaatasin just et pooled satsid on keskmiselt juba nooremad siin liigas ehk kui asja teist pole siis get nahhuj ning uus põlvkond sisse.

ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Вторник Август 22 - 14:51

Jälle sa rapsid. Tänavuses Meistrikas on hetkel pea kõik meeskonnad keskmise vanusega 26+ ja 27+, ma ainus 24-ne ja Chargersil 25 millegagi. Soetad kaks noort nii 19-21-aastast ning oled järgmisel aastal taas liigas noorim, sest Mähe ja Haapsalu liiguvad ju ära. Teistel 24-stel tuleb see pikema pingi arvelt kui sul, oma 2 "vanurist" loobumisel poleks sul enam mingit kaitset ega rünnet, lõpetanuksid kuskil 7.-9. koha kandis. Lase oma meeskonnal ometi täis potentsiaal saavutada, mitte kohitse seda pidevalt.

ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Вторник Август 22 - 18:47

Sorri aga NEED ei ole 2 hooaja pärast meistrika küpsed mingil juhul. Näed ju et ma tean täpselt ette et ma jäängi igaveseks playofi esimese ringi satsiks nendega. 

ee onuelver
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Вторник Август 22 - 19:34

Oota nüüd. Kui väidad, et nad pole ka 2 hooaja pärast Meistriliigasse tõusuks küpsed, siis ma ei saa hästi aru, mida sa neilt ootadki. Oled ju jõudnud nendega maksimumini, mida üks Meistrikaks mitteküps seltskond võiks saavutada. Rohkem oleks juba paras ports rändomiga kobistamist ning kui see juhtuks ja rändom mingil hetkel sulle selja keeraks, oleks kõrgelt kukkumine päris ränk. Ju puhusin omal ajal ka ise su ootused liiga kõrgeks esimese edukama hooaja järel. Vahepeal on aga liigas konkurents märgatavalt tihenenud: tollal ei mõelnudki mõni nüüdseks Meistrikas käinud meeskond ehk Meistriliigasse jõudmisest ega olnud Haapsalu talendikogumit (mis pole teda ikkagi takistanud korduvalt Meistriliiga ukse taha jäämast).

ee Balthazor
Продвинутый
Зарегистрировано2013-12-01
ee Dünamo Tallinn