Лига Хорватия Сезон 47 [4.2]

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

Liga 4 (83)


hr dr.mr.bonito >> Пятница Август 1 - 15:20
Ernest... Ako sta trebas na PM se javi brze cu odg...
hr dr.mr.bonito
Продвинутый
Зарегистрировано2014-01-10
hr Jura >> Пятница Август 1 - 21:13
Ma nije nis hitno pitam samo :)

Htio sam se samo pohvalit da sam po prvi puta u ovoj sezoni prešo u vodstvo nad svima za 2 boda, nije neko veliko al do sad najbolje, nadam se da ću tako nastavit :)
hr Jura
Новичок
Зарегистрировано2013-05-29
hr dr.mr.bonito >> Пятница Август 1 - 21:59
Ja sam izgubio doma 0:2 i cijeli dan mozgam KAKO SE TO DESILO jer na papiru sam ih trebo zgazit... Sutra ce biti svega prema simulacijama pola pola sanse prema meni 80-20 u njegovu korist remi bi bio donekle uspjeh ali onda u nedelju nesmije nista osim pobjede
hr dr.mr.bonito
Продвинутый
Зарегистрировано2014-01-10
hr Jura >> Суббота Август 2 - 17:45
Još jedna pobjeda Klare Croatie, nisam baš zadovoljan rezultatom sa 0-1, očekivao sam minimalno 3,4-0 jel samo imali sasvim slabe protivnike kojoj se momčad procjenjuje na skoro 3.000.000 kn, dok je nama skoro 30.000.000 ali nema veze, sve u svemu bitna je pobjeda i 3 osvojena boda i također nastavak vodstva u ligi.
hr Jura
Новичок
Зарегистрировано2013-05-29
hr Tile >> Суббота Август 2 - 19:02
Napokon jedna bitna pobjeda pala je Trešnjevka i vraćen je onaj poraz u gostima. Teško no kao i svaka tekma mora imati heroja tako je moj bio golman Grachola koji je danas prvo u juniorskoj a kasnije i u seniorskoj bio igrač utakmice.
hr Tile
Новичок
Зарегистрировано2013-04-26
hr NK Slavonski Brod
hr dr.mr.bonito >> Суббота Август 2 - 21:11
Kolega svaka cast medjutim ostaje mi strasno gorak okus u uszima, udarci 7-13 ja sam imao u okvir 7 koliko ti ukupno ne brojim ove presjecene jer to se nebi trebalo brojat, moji napadaci dosta cak dobre ocjene dobili ne zalim ja toliko zbog mojih prosutih bodova nego jer si se ti priblizio a mogo sam ti pobjec i prikljucit se borbi za vrh ja sam pogubio 3 boda doma jucer a po svim parametrima sam trebo dobit tu ja zalim medjutim ovdje svaka cast desava se jbg.. Sutra jedna domaca utakmica idemo po 3 boda 1.5m kn u djepu od ulaznica i nadanje u remi klare posto mi ne pase niti pobjeda klare ali niti pobjeda armade... Ima jos puno utakmica mozda cak osvjezimo momcad nekim obrambenim ttrenutno imamo problem jer je 7 napadaca na lageru od cega 4 17 god. I jos 2 juniora te jedan od 22 god mozda se proda colic koji brijedi 15-20m pa se za tu cifru dovede neki obrambeni.. Sretno svima dalje :)
hr dr.mr.bonito
Продвинутый
Зарегистрировано2014-01-10
hr dr.mr.bonito >> Понедельник Август 4 - 10:04
Nk Osijek doveo bucu opaica za 17m kuna taj ima cca 5.5 zvjezdica i 24 godine na prvi pogled odlican veznjak najbolji u ligi za zadnjeg veznog kao stvoren izgleda da ce se prvenstvo bitno zakomplicirat...
hr dr.mr.bonito
Продвинутый
Зарегистрировано2014-01-10
hr Jura >> Понедельник Август 4 - 22:20, Отредактирован Понедельник Август 4 - 22:21
Jučerašnji gubitak mi fkt nije bio potreban. 3 Dana nisam bio aktivan i ovu zadnju utakmicu nisam napravio postavu i izgubio, najrade bi se ubio sad haha al šta je tu je, danas me spasila nerješena utakmica NK Armade inače bi preuzeo vodstvo za jedan bod, ovako ja vodim za jedan. NK Armadu sutra čeka teška utakmica protiv HNK TREŠNJEVKA dok mene čeka malo lakša utakmica protiv NK Rijeke #24 koja je na 8 mjestu sa 17 bodova. Nebih htio da Armada il TREŠNJEVKA izgubi, htio bi da odigraju nerješeno da svako pokupi po bod. Sretno, a ja se nadam pobjedi koja je vrlo lako moguća no neću coprat :)
hr Jura
Новичок
Зарегистрировано2013-05-29
hr Tile >> Понедельник Август 4 - 22:24
Nakon sta sam mislio da ce ovo biti sezona za možddaa 4 poziciju i to žestoka borba, sreća mi se napokon osmjehnula zadnjih par kola i krenulo je nabolje tu sam držim se koliko dugo vidjet ćemo. Sad su se digli standardi i volio bih biti među top 3.
hr Tile
Новичок
Зарегистрировано2013-04-26
hr NK Slavonski Brod
hr Jura >> Понедельник Август 4 - 22:35
Ma ima još vremena, uvijek se okrene igra, možda i Mimi završi prvi hahahahha :P
hr Jura
Новичок
Зарегистрировано2013-05-29
hr dr.mr.bonito >> Вторник Август 5 - 10:21
Pobjeda protiv armade je donijela veliku stvar 1. Mjesto...

Antonio nebih se slozio da je teska bila utakmica ne zbog rezultata vec zbog toga sto su armadi bila ozlijedjena oba stopera i prvi strijelac u rosadi su obi igrali sa 1 napadacem i 5 veznjaka nebi li zatvorili bokove di sam najjaci, njima su na mjeszo stopera otisli bekovi tako da su pozicije bekova bile suplje, colic je tu zabio a jos 2 gola iz prekida u 1. Poluvremenu su samo dokazali slabosti armade... Ja sam prvi put ove sezone igro sa 2 stopera u 4 3 3 postavi nebih li zatvorio rupu na golu za koju danas dolazi zamjena...

Sretno svima vidim sokol je doveo mladoga napadaca... Osijek se isto naoruzo kvalitetnim pojacanjem, mi trgujemo ciljano, prodan je branic velikoga talenta ali tu sam ja ukenjo sa treniranjem i nece biti nista od njega te jednoga branica koji je nasto u doba male juniorske te nema mjesta u momcadi, prodaju se jos 2 igraca i zime bi trebali ili dovesti nekoga veznjaka za buducnost ili dici TC, doveli smo jeftino dobrog stopera mozda je nekome to cudno al mi smo najslabiji na stoperu i na golu golman stize za sat vremena a stopera smo pokrili, sada treba cekat kikseve protivniku i ici kolo po kolo :)

Imate li vi kakve planove oko dovodjenja igraca ili je besparica?
hr dr.mr.bonito
Продвинутый
Зарегистрировано2014-01-10
hr Gorica >> Вторник Август 5 - 12:56
Svaka čast momci što ste aktivni, samo nastavite tako. Šteta šta idu u treću samo prve 2, uvjeren sam da će drugoplasirani proći u tom playoffu, a oni koji ostanu u trećoj neka ne budu previše razočarani. Sljedeće sezone to promaknuće je onda vaše. Ja sam krenuo kao i vi iz četvrte i uspinjao se polako. Nakon 7 sezona došo sam do prve lige. Razvijajte se polako i budite strpljivi, doći će vaše vrijeme vrlo brzo :D
hr Gorica
Администратор сообщества
Зарегистрировано2013-07-01
hr HNK Square Dubrovnik
hr dr.mr.bonito >> Вторник Август 5 - 14:11
Ja sam prosle sezone osvojio 5.6. Ligu gdje sam se vise sezona mucio ali na kraju fino slozio momcad ;)

Gorica sretno i tebi u borbi za opstanak :)
hr dr.mr.bonito
Продвинутый
Зарегистрировано2014-01-10
hr Jura >> Вторник Август 5 - 23:02, Отредактирован Вторник Август 5 - 23:10
Ponovo na 1. mjestu za samo jedan bod iznad bonita :) Sutra igramo s NK Osijekom gdje sam podosta pesimističan i imam loš osjećaj makar im neće igrat ovaj novi veznjak al nadam se najboljem. A prekosutra borbica između mene i TREŠNJEVKE, Moj Ivan će imat dosta problema s novim vratarom s kojim se bonito naoružo ;)
hr Jura
Новичок
Зарегистрировано2013-05-29
hr dr.mr.bonito >> Вторник Август 5 - 23:10
Ja sutra imam jednu "laku" utakmicu prekustra tebe ali DOMA i u petak osijeka, za mene bi bilo savrseno da ti i osijek odigrate remi a ja dobijem sutra tako da u slucaju da tebe dobijem tebi pobjegnem na 4 boda sto je dobra zaliha jer ocekujem kiks protiv osijeka a u tom slucaju da se osijek ne priblizi previse... Sve je to jako komplicirano mislim da se u sokolu nadaju da sve te tekme budu nerijesene jer to njima otvara velike sanse za prikljucak gore :)
hr dr.mr.bonito
Продвинутый
Зарегистрировано2014-01-10