Лига Израиль Сезон 15

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

הישראליות באירופה עונה 9 (114)

il Dave >> Пятница Май 9 - 08:01
וואו איזה משחק, הצגה היסטורית, מזל טוב!
il Dave
Продвинутый
Зарегистрировано2013-07-22
il FC Wanaka
il AP >> Пятница Май 9 - 09:22
משחק בלתי נתפס: 7-0!!! לא היה דבר כזה לדעתי בכל ההיסטוריה של המשחק!!!
שתי הקבוצה באות עם ההרכב הכי חזק שלהן, אבל הפועל חיפה שוחטת את אסטורגה באחד המשחקים הכי גדולים שראינו.
il AP
Новичок
Зарегистрировано2013-06-19
il ofer cohen >> Пятница Май 9 - 10:27
הישג מעולה בתצוגה ותוצאה מעולה - כל הכבוד !!!
עכשיו גם יש לך אליפות העולם...
מי יודע, גם שם אתה מועמד מצויין !
il ofer cohen
Новичок
Зарегистрировано2013-02-05
il ALEXIS >> Пятница Май 9 - 11:24
מצטרף לברכות. כל הכבוד!!!
il ALEXIS
Новичок
Зарегистрировано2013-08-16
il basta >> Пятница Май 9 - 19:48
באמת כל הכבוד!!!
הקבוצה הטובה באירופה - כבוד גדול
il basta
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il joest5 >> Пятница Май 9 - 19:50
תודות למברכים ואכן עכשיו יש גם את הגביע הבניבשתי. זה ממש לא יהיה פשוט מול אלופות היבשות השונות במיוחד הסינית שתזכה בליגת האלופות האסייתית בגמר שייערך הלילה (אם כי גם אלופות היבשות האחרות לא פראייריות). אבל גם לי יש קבוצה טובה וכן, ננסה לעשות שם את הטוב ביותר.
il joest5
Переводчик
il AP >> Суббота Май 10 - 09:00, Отредактирован Суббота Май 10 - 13:43
סיקור העולות לאליפות העולם:

Hapoel Haifa: הישראלית שלנו, זוכת אליפות אירופה, קבוצה מצוינת עם קשרים טובים, מגנים גם לא חסרים לה, שוער מצוין, וגם חלוץ לא רע. נראה לי שהיא תיתן פייט.

Rough FC: זוכת אליפות דרום אמריקה, מגן טוב אחד, לא יותר, לא נראה שהיא יכולה לתת משהו בטורניר. ראיתי שוערים בליגה שלי שהם יותר טובים משלהם.

The Super Eagles NPL: זוכת אליפות אפריקה, קבוצה טובה, קשר ענק, שני חלוצים מעל ערך שש, ומגן בערך שבע. יודעים לעשות צרות, אבל בטורניר הזה יש טובות ממנה.

麒麟: זוכת אליפות אסיה, הקבוצה הכי טובה בטורניר. אלופת העולם הנוכחית, עם שחקנים ברמות הכי גבוהות בכל העמדות. היא תהיה בגמר. זה בטוח.

Der Rosenkavalier: אלופת אוקיאניה בשלוש עונות האחרונות, והכי ותיקה באליפות העולם עם הסינית. קבוצה יחסית טובה, שהעמדה המרכזית שלה היא הקשרים. נתנה פייט באליפות העולם הקודמת, תיתן גם בזאת.

Ala-Arriba Benfica: אלופת פורטוגל המארחת, מגנים וקשרים טובים, אך לא יותר מזה. היא לא תעלה לדעתי יותר מהסיבוב השני. חלוצים עם עתיד שלא יעשו רע לאף אחת וגם שוער לא הכי טוב שיש.

שיהיה בהצלחה, ושהקבוצה הטובה ביותר תנצח.
il AP
Новичок
il joest5 >> Суббота Май 10 - 13:06
פחות או יותר מסכים עם הניתוח שלך פרט לאלופת אפריקה. תסתכל על הסגל המלא שלה ולא על הנוכחי (הוא הוציא את רוב הכוכבים שלו מהסגל כי הוא בעצם גמר את העונה ומעדיף לתת נקודות נסיון לצעירים). אם תסתכל על הסגל המלא תראה שזו קבוצה חזקה, ממש לא נמושה.

דבר נוסף מעניין לגבי אלופת אוקיאניה הוא שהקשר הכי טוב שלה (וכנראה גם השחקן הכי טוב שלה) הוא בעצם שחקן שהוא קנה ממני. גם את החלוץ הכי טוב שלו הוא קנה ממכבי.
il joest5
Переводчик
il AP >> Суббота Май 10 - 13:41, Отредактирован Суббота Май 10 - 13:43
צודק, טעות שלי, יתוקן.
il AP
Новичок