Лига Израиль Сезон 15

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

ישראליות בעולם - עונה 19 (115)

il joest5 >> Понедельник Октябрь 5 - 19:26
כמובן שהעובדה שמכבי כנראה שתהפך לקבוצת צמרת אירופאית בעונות הקרובות אמורה לעזור אבל יש גם אותנו. הוכחנו בעבר שאנחנו יכולים להגיע רחוק ואני חושב שאנחנו עדיין יכולים.
il joest5
Переводчик
Зарегистрировано2013-02-07
eng Sir Farad >> Понедельник Октябрь 5 - 21:48
This league is becoming tough like english league
I like it so much
eng Sir Farad
Новичок
Зарегистрировано2014-01-05
kn Nehemiah >> Понедельник Октябрь 5 - 22:57, Отредактирован Вторник Октябрь 6 - 00:01
Never knew we could read other league forums, interesting. It seems like our league forums are the most active in the world.
kn Nehemiah
Новичок
Зарегистрировано2013-04-14
il Jordy Cruijff >> Вторник Октябрь 6 - 09:24
מכבי עדיין לא יהיו חלק מהגדולות לדעתי ב2-3 עונות הקרובות. העונה הייתה האופטימלית מבחינתם מבחינת בונוס צעירים אבל בעונה-2 הקרובות הבונוס נעלם (או יורד דרסטית) לרוב השחקנים וזה יאזן את ההתפתחות הטבעית שלהם. ובמקביל האחרות משתפרות.

רק עוד 3 שנים הם יהיו ממש בולטים לדעתי, שב2 עונות הקרובות הישגים כמו עכשיו יהיו הממוצע.
il Jordy Cruijff
Новичок
Зарегистрировано2013-04-08
il joest5 >> Вторник Октябрь 6 - 15:19
לא בטוח שאני מסכים. בונוס הנוער זה דבר די טריקי, ככל ששחקן צעיר יותר כך הבונוס גבוה יותר אך מצד שני הוא שחקן חלש יותר (מבחינת תכונות). קצת קשה לאמר מהי בדיוק הנקודה האידיאלית לשילוב שבין בונוס הצעירים לבין התכונות שלו. העונה לדוגמא השוער עמד בערך על 0.35 בונוס בתחילת העונה וכרגע עומד על 0.1, מדובר בירידה יותר משמעותית בבונוס מזו שעוד נשאר לו (מצב די דומה גם קיים אצל פוסיול) ובכל זאת העונה ככל שהיא התקדמה כך ספג פחות והיה יותר טוב.

עדיין בעונה הנוכחית מכבי לא רק שהייתה טובה יותר מכל שאר קבוצות הליגה (כולל 3 קבוצות ששייכות לטופ האירופי) אלא שבהרבה. גם אם הירידה בבונוס הצעירים תשפיע בצורה מסויימת עדיין קבוצה שטחנה ליגה מהטובות באירופה אני מניח שתהיה מספיק טובה בכדי להיות מסוגלת להתמודד בטופ. אחרי הכל יש לו את הקשר הטוב בעולם (שלמרות שיאבד את בונוס הצעירים עדיין יעמוד על יותר מ5.8 מסירה)+ קשר ברמה גבוהה מאוד ועם בונוס צעירים, שני חלוצים ברמה עולמית (שאחד מהם עדיין יקבל בונוס צעירים מסויים) והגנה שאולי על הנייר נראית קצת פחות טובה (כרגע) אבל כבר הוכיחה השנה שהיא מצויינת (ושם אין ירידה משמעותית בבונוס הצעירים).

כמובן שאין בטחונות ואין ערבויות, גם הקבוצות הטובות באירופה לא תמיד מגיעות לשלבים הסופיים במפעלים האירופאיים, אבל אני בהחלט חושב שמכבי כבר בעונה הבאה בהחלט שיכולה להגיע רחוק.
il joest5
Переводчик
Зарегистрировано2013-02-07
il ofer cohen >> Пятница Октябрь 16 - 07:47
במהלך העונה הרבה מאתנו הרגישו אכזבה בקשר לעונה האירופית.
היטיב לבטא את האווירה ג'ורדי: "עונה שהתחילה טוב ונגמרה רע. מבחינת דירוג די ממוצע"

אבל זה לא נכון !!!

העונה (מבחינת ניקוד) היתה השלישית הכי טובה ב 6 העונות האחרונות
מבין כל הקבוצות באירופה סיימנו מקום 3 מבחינת הדרוג הכולל של העונה
הפער בינינו לבין המקום הרביעי (שיוריד לנו נציגה באלופות) אפילו גדל !

אז נכון, אני מניח שהפועל וחיפה קצת מאוכזבות אבל השורה התחתונה בסדר גמור ומקומנו 2-3 באירופה (כרגע 2) יציב בטווח הנראה לעין.
il ofer cohen
Новичок
Зарегистрировано2013-02-05
il Jordy Cruijff >> Пятница Октябрь 16 - 08:29
אכן השתפרנו לעומת עונות קודמות יחסית (העונה היינו עם 7 נציגות, לרוב שאנחנו עם 7 הדירוג יורד וזה לא קרה וסוג של הישג). מצד שני, עם השיפור ברמת הקבוצות (בעיקר מכבי אבל לא רק), עלו הציפיות קצת...

השיפור הקל בדירוג מתקזז עם זה לדעתי... בכל זאת, מסכים שלא היה אסון העונה (בכלל לא) אבל לא משהו טוב מידי. ס"ך לא הייתה קבוצה שממש הרשימה ביחס לציפיות (הכי "מפתיעות" הם מכבי (לפחות הציפיה מהם בתחילת העונה, אחרי הזכיה בליגה רבע גמר באירופית נראה הממוצע לפחות), ודייב (לא ציפיתי שיעברו את הבתים), אבל הם לא הביאו הרבה יותר ניקוד מהמצופה מצד שני גם לא הייתה קבוצה שאכזבה יותר מידי. בסטה עם 18 לא מדהים אבל לא אסון, סתיו עם 8 כנ"ל, קורה לפעמים...
il Jordy Cruijff
Новичок
Зарегистрировано2013-04-08
il Dave >> Воскресенье Октябрь 18 - 20:11
עונה שבה 6 מתוך 7 הנציגות שלנו עוברות את שלב הבתים לא יכולה להיות רעה, למרות שמעבר לשלב הבתים אף אחד לא הגיע רחוק. ברמת הניקוד אנחנו עם פור סביר על מקום 3-4. בעונה הבאה סיכוי טוב ל-4 נציגות בבתים של האלופות, נקווה שמידפילד וטל יצטרפו אליי לבתים של הליגה האירופית
il Dave
Продвинутый
Зарегистрировано2013-07-22
il FC Wanaka
il guylamed >> Понедельник Октябрь 19 - 19:49
ההגרלה של הסיבוב הראשון היא כזו שאני חייב לעבור, אבל לא יהיה פשוט
il guylamed
Продвинутый
Зарегистрировано2013-04-04
il guylamed >> Воскресенье Октябрь 25 - 14:16
שני נצחונות 2-1 בחוץ ו1-0 בבית עשו את העבודה, עכשיו צריך לקוות להגרלה טובה, ולא נראה לי שאני מדורג
il guylamed
Продвинутый
Зарегистрировано2013-04-04