Лига Израиль Сезон 15

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

הישראליות באירופה עונה 7 (116)

il basta >> Вторник Январь 21 - 06:38
לא לקחתי בחשבון שהשוער היריב יקבל ציון 10 ...
il basta
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il basta >> Вторник Январь 21 - 07:33
לא ציפיתי לתבוסה כזו... 5-0 .
כנראה שאני ממש עוד לא ברמות האלה - המשחק הבא לפרוטוקול בלבד...
il basta
Продвинутый
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> Вторник Январь 21 - 13:05
5-0 לא משקף את מה שהיה, הגעת ליותר מצבים, אבל השוער שלך היה חלש ושלו היה טוב.

גם עופר עם 2-2 בבית שזאת לא התוצאה הכי טובה, אבל אם הוא יכבוש 3 בחוץ הוא יכול לעלות.
אבל בשורה התחתונה, יום רע מאוד לישראליות, שכל אחת פייבוריט לעוף בגומלין. נקווה להפתעות.
il Jordy Cruijff
Новичок
Зарегистрировано2013-04-08
il joest5 >> Вторник Январь 21 - 13:14
אחרי שנתיים שאנחנו מסקרים את משחקי הישראליות באירופה היום זו הפעם הראשונה שאפשר לאמר שהיה יום מאכזב לישראליות.

הפועל חוטף בראש 5-0 בבית וכמובן שגומר את הסיפור שלו העונה בליגה האירופית. זה קורה וזה קרה גם לקבוצות טובות מהפועל, עדיין אני לא חושב שזה הפער בין הקבוצות כמו שבסטה חושש. אחרי הכל מספר הבעיטות לשער היה דומה (ואפילו יתרון קל להפועל) רק שבזמן שהשוער של הפועל היה ביום רע והחלוצים לא פגעו השוער של ההולנדים היה טוב מאוד והחלוצים תפסו יום מעולה.

בליגת האלופות שתי הקבוצות הישראליות עדיין לא הודחו אבל יהיה להן מאוד קשה לעלות על סמך תוצאת המשחק.
אני מפסיד להולנדים 1-0 בחוץ. עדיין בחוץ, הפסד מינימלי, נראה לא כל כך נורא. אבל בגלל שלא כבשתי אהיה חייב לנצח בהפרש של שני שערים בגומלין בכדי לעלות וזה ממש לא יהיה פשוט. עדיין אפשרי וכמובן שאעשה את כל המאמצים.
עופר למרות שחוזר מפיגור 2-0 ל 2-2 עדיין במצב לא פשוט לגומלין. עם תוצאת תיקו בבית ועוד עם שערים (אם כי ביחס למשחק לא כל כך הרבה) ומול קבוצה כמו סובוטיקה לא יהיה פשוט בכלל לעופר לעלות. היא צריכה לנצח בחוץ או להשיג תיקו 3-3 ומעלה. סובוטיקה להערכתי פייבוריטים וזה ללא ספק לא יהיה קל אבל ברמות האלה עם הקבוצות הללו זה לפחות אפשרי.

לסיכום: נכון לעכשיו להערכתי אף אחת מהישראליות לא פייבוריטית לעלות לשלב הבא אבל אני או עופר מסוגלים לעשות את זה, נקווה שלפחות אחת מאיתנו תצליח.
בכל זאת, אם רק בשלב חצי הגמר של ליגת האלופות ורבע גמר הליגה האירופית של העונה השנייה בה אנחנו מסקרים את אירופה אנחנו חווים לראשונה יום לא מוצלח לישראליות אז מצבנו טוב.
il joest5
Переводчик
il Jordy Cruijff >> Вторник Январь 21 - 13:34, Отредактирован Вторник Январь 21 - 14:52
ימים רעים היו מידי פעם (אם כי לרוב לא הודחו בהם קבוצות, לכן אנחנו לא זוכרים את זה כמו היום), למשל היום הראשון של העונה הזאת, אבל צריך לציין שעד עכשיו העונה הזאת פשוט הייתה לנו אדירה, חוץ מהמעידה ביום הראשון (השגנו ביחד תיקו מ4 משחקים), אח"כ בשלב הבתים השגנו 15 ניצחונות ו3 תיקו ב20 משחקים, בסיבוב אחרי זה, 6 ניצחונות ותיקו ב8 משחקים, ובסיבוב אחרי זה שוב 6 ניצחונות ותיקו ב8 משחקים.
כמעט 75% לניצחון, וגם שלא מנצחים ב50% מהמקרים זה תיקו.

אבל היום אכן אכזבנו, תיקו בשלושה משחקים, לא נורא, ס"ך עונה אירופית טובה עד כה, שנקווה שלא תגמר לנו ומישהו בכל זאת יפתיע.
il Jordy Cruijff
Новичок
il Jordy Cruijff >> Четверг Январь 23 - 12:34, Отредактирован Четверг Январь 23 - 12:38
ולצערנו, העונה האירופית של כולנו נגמרה היום.

הפועל מחליפים הפסידו לפרוטוקול 6-0

חיפה, שהיה עם הכי הרבה סיכויים לעלות, היה ברגע מסויים גם בעמדת עליה, אבל לצערנו לא הצליח לשמור עליה, וגול אחד בדקות המאוחרות של המשחק שינה את המצב, ונגמר רק ניצחון 4-3

עופר היה בעמדה קשה, כבר פיגר 3-0 אבל חזר לשחק וסיים עם 5-3 שגם לא הספיק.

לא נורא, עונה טובה ס"ך.

וגם עונה הבאה יהיו לנו 4 באלופות.
il Jordy Cruijff
Новичок
il joest5 >> Четверг Январь 23 - 15:09
כן, כולנו בחוץ.

על הפועל אין יותר מדי מה לפרט, אחרי ההפסד במשחק הראשון המשחק שלו היום היה לפרוטוקול בלבד.
עופר התחיל לא טוב את המשחק ונקלע לפיגור גדול ומאותו רגע היה צריך כל הזמן לרדוף. מול קבוצה כמו סובוטיקה קשה מאוד לעשות את זה.

הקבוצה שלי הודחה רק על שערי חוץ. עד הדקה ה73 עוד הובלתי 4-2, מה שהיה מעלה אותי, אבל אז ההולנדים הבקיעו ומאותו רגע הצליחו לשמור על השער ולהבטיח את העפלתם.

סך הכל אני מאוכזב להיות מודח אחרי קרב כל כך שקול ורק בגלל שערי חוץ אבל אם בתחילת העונה היו נותנים לי חצי גמר הייתי קונה את זה. זה לא פשוט בכלל להגיע לחצי גמר ליגת האלופות. על אחת כמה וכמה לעשות זאת שנתיים ברצף (מה שגם עופר עשה).
il joest5
Переводчик
il basta >> Четверг Январь 23 - 16:36
באמת שניכם שיחקתם אותה! אני גם מרוצה מהעונה האירופית שלי.
גם מכבי עשה את שלו.
אבל עדיין תחושת פספוס קלה-היה שקול...
il basta
Продвинутый
il Hapoel Tel Aviv
il ofer cohen >> Четверг Январь 23 - 16:57
לצערי, אני מעריך שסובוטיקה קבוצה טובה ממני וב 7-8 מ 10 התמודדויות בינינו - הם יקחו.
לא היה לי את המזל שיתן לי להצליח.
בכל מקרה - למדתי הרבה מהבחור (אני חושב שיש לו את הקבוצה הטובה באירופה באופן ברור מעל כל האחרים) ועכשיו אני חותם על זה שעונה הבאהאני יודח באותו שלב.

חיפה היו קרובים אבל גם הם היו מול יריב איכותי ועיקש, וכשזה מוכרע על שערי חוץ - לפעמים זה לטובתו ולפעמים לרעתו - הפעם לרעתו. גם הוא אני מניח מוכן לחתום על תוצאה דומה עונה הבאה מה עוד שהוא העונה גם יקח אליפות וגביע מה שיהפוך את העונה למאוד מוצלחת עבורו ובצדק.

הפועל - לא התקדמו מהעונה שעברה אבל ממשיכים לבנות קבוצה שעוד תשתפר (אני היחיד שהם מפרפרים קבוע...)

מכבי עשו התקדמות נהדרת עם סיכוי גבוה להופיע בליגת האלופות בעונה הבאה (אני לא יודע, נראה שבסיום היום מי שיהיה במקום הרביעי זה... אני) ושם הוא ילמד שהחוקים עובדים אחרת לגמרי...

עונה טובה לכולנו
וכל שנותר לאחל בחלק האירופי זה בהצלחה לכולנו בעונה הבאה
il ofer cohen
Новичок
Зарегистрировано2013-02-05
il Jordy Cruijff >> Четверг Январь 23 - 20:13
כן, סובוטיקה בהחלט קבוצה מצויינת, לפי דעתי עם המנהל הכי טוב במשחק (גם באירופה, גם בעולם).

הקריבו את הכמה עונות הראשונות שלהם בשביל הרבה צעירים, ועכשיו הם הכי מתקדמים בביניינים+בעלי מחסן צעירים אדיר, שכל אחד ימכר בקלות ב15 מיליון בשלב מסוים, אם לא הרבה יותר.

ובנוסף, נראה שכל חלון יש להם מספיק כסף לקנות כל חלון איזה תותח ב50+ מיליון.
ובנוסף לכל זה הם גם עשו לעצמם שם, כל פעם שהם כותבים הודעה בפורום ההעברות, כמעט כולם (לפחות פשוטי העם), מתסכלים (אני מניח), כי יודעים שכל שחקן שבה מהם בהכרח יהיה איכותי מאוד.

לעומת הודעות שאחרים (אפילו עופר וחיפה), כותבים.

ולגבי הליגה, לא יודע מי יסיים רביעי, אבל כנראה שלא עופר, ה3 סיבובים הבאים יכריעו.
il Jordy Cruijff
Новичок
il AP >> Вторник Январь 28 - 14:30
אגב, אני רוצה שבעונה הבאה תפתחו נושא חדש שנקרא הישראליות בעולם עונה 8, כי גם שולח קבוצה למוקדמות אבל אני בדרום אמריקה.
il AP
Новичок
Зарегистрировано2013-06-19