Лига Израиль Сезон 35

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

עונה 15 (123)

il Jordy Cruijff >> Воскресенье Февраль 22 - 09:11
כן, אני גם לרוב שמוותר על משחק אפילו לא מנסה קצת לנצח אלה כבר מוציא את כולם ומשאיר רק צעירים גרועים כדי לקבל ניסיון ואז בכלל אין סיכוי לנצח.
גם עד עכשיו לא לקחתי סיכונים אפילו קטנים באירופה ולכל משחק כולם הגיעו כשירים לחלוטין.
il Jordy Cruijff
Новичок
Зарегистрировано2013-04-08
il LFC >> Понедельник Февраль 23 - 06:01
עופר, לא שהקבוצה שלי עדיפה עלייך, אבל היום יצאתי הכי פראייר!! הובלתי 2-0 עליך במחצית, בהתחלת השנייה נשרק פנדל לזכותי ואני בועט לשמיים, אתה משווה, ונשרק עוד פנדל לזכותי (בנוסף לכרטיס אדום לבלם שלך) וגם אותו השוער שלך עודף. אם את המשחק הזה לא ניצחתי, אז המצב חמור מאד. וכאמור, הקבוצה שלך עדיין עדיפה על שלי בהרבה. בהצלחה
il LFC
Продвинутый
Зарегистрировано2013-05-25
il Tel Aviv FC
il Jordy Cruijff >> Понедельник Февраль 23 - 19:08
היום תיקו עם דייב (תוצאה לא רעה יחסית להרכב שהעלתי), וס"ך רק 6 נקודות ב9 המשחקים אחרי שהתחיל הקמפיין האירופי שלי.. מקווה מאוד מחר להתאושש מל מכבי חיפה בבית, הבעיה- 3 שעות אחרי משחק גביע ויום אחרי יש לי אירופה כך ששחקנים לא יוכלו לשחק בשניהם...

בהחלט תכנון לא טוב שלי לעונה הזאת שגרם לכך שאני פשוט קורס בליגה, מקווה קצת להסתדר בחלון אמצע, אולי איזה קשר תותח על ואולי לקנות כמה שחקנים טובים עם כושר טוב, ובחלון סוף לטפל בבעיה לעונה הבאה (אם אגיע לאירופה)...
il Jordy Cruijff
Новичок
il Jordy Cruijff >> Вторник Февраль 24 - 19:01
היום סוף סוף היה יום טוב, עליית שלב בגביע וניצחון ליגה (לא חוכמה גדולה בהתחשב ביריבות אבל עדיין), ולמחר כולם יגיעו כשירים לחלוטין...

מקווה להגרלה נוחה סיבוב הבא בגביע, עלו 8 קבוצות מהליגות הנמוכות אז אני מקווה לפגוש אחת מהם, או אולי אחת שלא מ5 הגדולות מליגת העל בבית (ריאל ירושלים לדוגמא (למרות הסנסציה שלהם היום))... נראה.
il Jordy Cruijff
Новичок
il Dave >> Вторник Февраль 24 - 19:56
תיקו אפס שלישי בארבעה משחקים האחרונים, פשוט לא יאומן
נקודת האור היחידה היא שלא ספגנו כבר 4 מחזורים ברצף, אבל אין התקפה
il Dave
Продвинутый
Зарегистрировано2013-07-22
il FC Wanaka
il LFC >> Среда Февраль 25 - 05:51
נראה שדייב ואני נפגשים פעמיים בהפרש של שעתיים...הגרלת הגביע סידרה לנו משחק בבית של דייב, שעתיים לאחר שהקבוצות נפגשות בבית שלי בליגה...יהיה מעניין
il LFC
Продвинутый
il Tel Aviv FC
il Jordy Cruijff >> Среда Февраль 25 - 07:40
אצלי הגרלה קשה.. הפועל בחוץ. נחזור להתרכז באירופה.
il Jordy Cruijff
Новичок
il Dave >> Среда Февраль 25 - 09:03
שיניתי את שעת הגביע ל2 אחרה"צ, אכן מפגש כפול באותו יום, אני לא יודע איזה מהם הייתי מעדיף לנצח...
il Dave
Продвинутый
Зарегистрировано2013-07-22
il FC Wanaka
il LFC >> Четверг Февраль 26 - 05:40
השגעון ממשיך...מניצחון חוץ אתמול, ובלתי צפוי, על סתיו, תיקו ביתי מול ירושלים, שכולל עוד החמצת פנדל של הקבוצה...זה פנדל שלישי רצוץ..אפשר להגיד שהקבוצה לא יודעת לבעוט פנדלים
il LFC
Продвинутый
il Tel Aviv FC
il Jordy Cruijff >> Четверг Февраль 26 - 07:05
אצלי אחד המשחקים הטובים העונה בניצחון 6-1 על מידפילד הפצועים מאוד... נקווה להמשיך עם היכולת מחר במשחק קריטי באירופה, שכל הסגל שלי כמובן כשיר לגמרי.
il Jordy Cruijff
Новичок
il טל >> Четверг Февраль 26 - 19:51
ניצחון 2-0 אדיר שלי על חיפה.
הפער ממני לעופר וסתיו עומד על 8 נקודות.
פתיחת עונה מפלצתית של סתיו עשתה פער אדיר, יהיה קשה מאוד- בלתי אפשרי להדביק אותו.
עד עכשיו ניצחון אחד על חיפה ואחד על עופר ושני הפסדים להפועל שכרגע מוביל בצמרת.
אני מתייצב חזק מאוד במקום החמישי.
il טל
Новичок
Зарегистрировано2013-07-20
il Jordy Cruijff >> Пятница Февраль 27 - 07:50
כל הכבוד לסתיו ולטל על העונה המרשימה שלהם עד עכשיו!!!
בהחלט שיפור לעומת העונות הקודמות, ולמרות השיפור הם מצליחים לשמור על סגל צעיר, יפה!

הקבוצה שלי לעומת זאת תתחיל בירידה בעונות הקרובות, עונה הבאה עוד יהיה בסדר אבל עונה אחרי זה אני ימנה המון שחקנים חשובים להיות חברי צוות מה שעלול ליצור מספר בעיות, לא נורא, אני מתכנן להוריד משמעותית את הגיל הממוצע של הסגל (לבערך 20-21),בתחילת עונה 17, בתקווה שהאיכות לא תפגע יותר מידי, ולהתקדם משם הלאה...
il Jordy Cruijff
Новичок
il Jordy Cruijff >> Воскресенье Март 1 - 07:33
פער 5 גם להפועל בצמרת, יפה מאוד!!!

בגביע כבר רבע הגמר, מעניין מי יזכה בו, הפועל עם יתרון הביתיות, עופר החזקים מאוד, או סתיו/טל המשתפרים שהוכיחו העונה מספר פעמים שהם יכולים לגבור על הגדולות...
il Jordy Cruijff
Новичок
il Jordy Cruijff >> Среда Март 4 - 06:02
בינתיים 2 הפתעות גדולות, הפועל שומט למכבי חיפה החלשים, וגם, אני עם תיקו חוץ בלבד מול תל אביב 2!

פשוט בושה, עד עכשיו הם השיגו נקודות רק במשחק בית מול מכבי חיפה...
il Jordy Cruijff
Новичок
il טל >> Среда Март 4 - 08:10
אני סתם הסתכלתי, וראיתי שאני בחצי גמר הגביע ובגמר גביע הנוער בפעם השנייה ברציפות, הפעם מול חיפה.
אם לא אקח את המקום הרביעי, שיהיה לפחות תואר אחד...
il טל
Новичок
Зарегистрировано2013-07-20