Лига Израиль Сезон 35

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

עונה 15 (123)

il Jordy Cruijff >> Среда Март 4 - 10:39
יום בהחלט רע לי, גם הספיקו להפצע המגן לגרס ויותר חמור, החלוץ הצעיר שגמר את העונה (ואז ריפיתי אותו קצת), ויפסיד המון נקודות ניסיון בגלל זה...

http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-805568

כל הכבוד טל!
il Jordy Cruijff
Новичок
Зарегистрировано2013-04-08
il matanb >> Четверг Март 5 - 07:30
בשורה רעה מהליגה השניה
המובילה מכבי אופקור פשטה רגל והמנג'ר מועף
כנראה ששוב תעלה קבוצת רובוט לליגת העל

מקווה שבעונה הבאה אני אעלה ואצטרף לאקשן פה
il matanb
Новичок
Зарегистрировано2014-08-08
il ofer cohen >> Четверг Март 5 - 08:11
מתן,
אם הייתי אתה - גם אם הייתי יכול הייתי דואג לא לעלות
תתחזק בליגה השניה, תבנה נוער ואז תעלה
אבל זו רק דעתי...
il ofer cohen
Новичок
Зарегистрировано2013-02-05
il matanb >> Четверг Март 5 - 12:04
עופר אתה מפתיע אותי
כל הזמן אמרו לי לעלות כי יש יותר כסף מקהל בליגת העל

בכל מקרה, כבר עכשיו יש לי קבוצה צעירה בגילאי 17-18 שמתבססת במרכז הטבלה
בעונה הבאה אני בטוח שכולם כבר יהיו ברמה שתגבר על שאר קבוצות הליגה
il matanb
Новичок
il Jordy Cruijff >> Четверг Март 5 - 12:15, Отредактирован Четверг Март 5 - 12:15
לדעתי כדאי לעלות, ככה תוכל בעונה לאחר מכן להשקיע המון כסף באיצטדיון וחנות אוהדים (כל הזמן תמלא אותו ותוכל לשדרג את השלבים הבאים), ותוכל לא לדאוג לתוצאות (גם ככה תרד), ולשתף רק צעירים שישתפרו יותר מהר... אם אבל אין לך כסף לאיצטדיון ואין צעירים חשובים לשתף, לא בטוח באמת שכדאי.

מה שחשוב בכל מקרה זה להשתפר במבנים ולהצהיר את הסגל.
il Jordy Cruijff
Новичок
il טל >> Четверг Март 5 - 13:55
אני חושב שלא כדאי לך משום ש.. אני למשל, התחלתי בליגה הרביעית והייתי בה שתי עונות. ומאז עליתי בפלייאוף וסתיו(מהליגה) עלה אוטומטית.
בעונה הראשונה שנכנסתי ליגת העל, אני לא זוכר אם הייתי טוב יותר מהיריבות שלי אבל לקחתי מקום חמישי ועליתי לשלב הבתים באירופה( מסורת של 6 עונות באירופה- פעם אחת מקום שישי, פעם אחת רביעי וארבע פעמים חמישי עונה שעברה לא הגעתי לאירופה).
עם הזמן התחלתי אפילו לעקוף את המתחרות שלי( לקח הרבה זמן) אבל זה כי באתי עם סגל צעיר ומוכן לליגת העל.
אתה בדרך הנכונה אבל אני חושב שאתה צריך עוד עונה.
il טל
Новичок
Зарегистрировано2013-07-20
il טל >> Четверг Март 5 - 13:58
נ.ב

דבר כזה עוד לא ראיתי!!!
במחצית אחת ובודדה הענקתי לחיפה מתנה בגמר גביע הנוער!!!
3 פנדלים!!!!!!
איך זה יכול להיות? שמתי על תיקול רגיל...

אבל ברכות, ושאפו!
il טל
Новичок
il Jordy Cruijff >> Четверг Март 5 - 19:17
שיחקת עם 4 מגנים, פחות מפתיע בנסיבות האלו...

אצלי ניצחון בית ענק על תל אביב, במשחק רב שערים (כמו ה4-2 להם בסיבוב הקודם), שלשנינו היו כמה חיסוריים משמעותיים (אצלי המגן הכי טוב והחלוץ השלישי, אצלו הקשר הכי טוב), אבל שמח שנגמר בניצחון שלי...

עכשיו שאין אירופה מקווה לחזור לעיניינים בליגה.
il Jordy Cruijff
Новичок
il joest5 >> Четверг Март 5 - 19:30
זה לא אתה זה השופט. במחצית הוא חזה בהילוכים החוזרים והבין שטעה כשהרחיק לי שחקן. במחצית השנייה החליט שהוא מחזיר לי ויהי מה.

בתכלס, כבר נתקלתי במשחקים עם 3 פנדלים אבל לא זוכר אי פעם שראיתי ששלושתם הגיעו לזכותה של אותה קבוצה. אכן מוזר ומאוד יוצא דופן.

בכל מקרה המזל בהחלט היה לצידי והגביע אצלי ובעונה הבאה הולכת להיות לי קבוצת נוער ללא ספק חזקה, ננסה ללכת על הגביע הבינלאומי.
il joest5
Переводчик
Зарегистрировано2013-02-07
il matanb >> Четверг Март 5 - 19:57
טל ומכבי, כרגע אני ממילא לא בתמונת העלייה
השאלה היחידה היתה אם ללכת על עלייה בעונה הבאה
il matanb
Новичок
il joest5 >> Четверг Март 5 - 20:28
ולשאלתך מתן, אני חלוק.

מצד אחד מכבי צודק ושידרוג איצטדיון חשוב מבחינה כלכלית אבל מצד שני הכנסות הטלויזיה בליגה השנייה סביר שיהיו הרבה יותר גבוהות מאלו שתקבל בליגה הראשונה. עוד דבר שאתה צריך לקחת בחשבון זה שבליגה הראשונה סביר שתצבור מעט מאוד נקודות ואני משער שזה לא כל כך כייף (ואפילו קצת מייאש)להפסיד מחזור אחרי מחזור. בכל זאת אני מאמין שאתה רוצה גם להנות מהמשחקים של הקבוצה שלך.

בקיצור, יש חסרונות ויתרונות לכאן ולכאן ולכל אחד יש את הדיעה שלו כאשר אני לא בטוח שיש צודק או טועה. ההמלצה שלי עבורך היא ללכת עם תחושות הבטן שלך ומה שאתה מרגיש כנכון.

ואגב, גם אם תרצה אני ממש לא בטוח שתצליח לעלות בעונה הבאה. לשמעיה (אם לא יעלה איכשהוא כבר העונה או יחליט לוותר על עלייה בעונה הבאה) לדעתי כרגע קבוצה חזקה יותר משלך וגם בנוייה טוב יותר (מבחינת רמת מתקנים וסגל צעיר) כך שמקום ראשון ממש לא יהיה פשוט להשיג ואם תגיע לפלייאוף אתה בטח לא תהיה פייבוריט מול קבוצה כמו מכבי חיפה (או מי שלא תסיים במקום ה13 בליגת העל בעונה הבאה).
il joest5
Переводчик
Зарегистрировано2013-02-07
il guylamed >> Четверг Март 5 - 22:26
יא אללה הוצאתי נקודה מהפועל
il guylamed
Продвинутый
Зарегистрировано2013-04-04
il טל >> Пятница Март 6 - 05:28
פששש כל הכבוד!
il טל
Новичок
il Jordy Cruijff >> Пятница Март 6 - 10:02
יפה...

בינתיים אצלי ניצחון חוץ במשחק לא פשוט נגד ירושלים בחוץ, כבר הובלתי 2-0 דקה 50 אבל אדום של המגן הימני שלי (מורחק ל2 משחקים) בצירוף של גול שלהם 2 דקות אח"כ הפך את המשחק למעניין, שמח שעדיין יצאתי עם 3 הנקודות...
il Jordy Cruijff
Новичок
il Dave >> Воскресенье Март 8 - 10:33
סיבוב שני פושר מאוד מבחינתנו, הקבוצה לא מצליחה להתרומם ותקועה במרכז הטבלה ללא תקווה לאירופה העונה, ניסיתי להתחזק בחלוץ רציני בחלון האחרון ללא הצלחה, גם כשלתי במכירת שני השחקנים המרכזיים שרציתי למכור

החלוצים שלי אמנם די צעירים אבל לא כאלה גרועים על הנייר, עם זאת אנחנו הקבוצה השלישית הכי גרועה בליגה מבחינה התקפית, רק 19 שערים העונה, המון משחקים שמסתיימים ללא שער מצידנו ו5 תוצאות תיקו מאופסות, רחמים על האוהדים
il Dave
Продвинутый
Зарегистрировано2013-07-22
il FC Wanaka