Лига Израиль Сезон 43

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

עונה 23 (64)

il urico >> Понедельник Май 2 - 20:37
My GK responsible for all my points this season with some heroic games and i have to give the credit to Dave for the excellent recommendation!!
il urico
Продвинутый
Зарегистрировано2015-12-29
il guylamed >> Вторник Май 3 - 11:13
מי היה מאמין שהיום אני מארח את הפועל לקרב ישיר על המקום הרביעי ועוד כשאני מוביל!
il guylamed
Продвинутый
Зарегистрировано2013-04-04
il basta >> Вторник Май 3 - 17:52
למה לא?
עשיתי שינויים שמאוד החלישו את הקבוצה, ואתה לעומת זאת עם שחקנים מצויינים ובשלים.
il basta
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il Dave >> Четверг Май 5 - 21:19
ובינתיים כשכולם עסוקים באלופות, עופר עושה את הבלתי יאמן ופותח פער 4 נקודות ממכבי אחרי ניצחון מרשים עליה היום
il Dave
Продвинутый
Зарегистрировано2013-07-22
il FC Wanaka
il basta >> Четверг Май 5 - 21:21
עופר, כל הכבוד!
עונה מדהימה שחייבת להסתיים באליפות שלך!
il basta
Продвинутый
il Hapoel Tel Aviv
il guylamed >> Суббота Май 7 - 19:47
יכול להיות שלקחתי אליפות בשביל הפועל חיפה היום
il guylamed
Продвинутый
il matanb >> Суббота Май 7 - 21:01
מטורף
ניצחתי את הפועל ת"א
il matanb
Новичок
Зарегистрировано2014-08-08
il basta >> Суббота Май 7 - 21:28
כל הכבוד על הניצחון עליי!
il basta
Продвинутый
il Hapoel Tel Aviv
il matanb >> Понедельник Май 9 - 19:12
מה זה?
מתי הפועל חיפה הספיק לגנוב את הבכורה?
il matanb
Новичок
Зарегистрировано2014-08-08
il Dave >> Понедельник Май 9 - 19:24
ממש פוטו פיניש כמו בספרד, אם לא יקרה משהו חריג, חיפה יזכו באליפות אולי ההכי מתוקה שלהם במשחק אחרי שרב העונה היו במקום השלישי.

אני היום מבטיח כמעט סופית כרטיס לאירופה, אם להיות כנים הגיע לסתיו יותר, לא רק בגלל המשחק היום שאותו הפסיד שלא בצדק, אלא בגלל עונה יותר טובה בכללי, הפעם שיחק לי המזל

מחר משחק קריטי להפועל מולי, כאשר היא לא הבטיחה עדיין את המקום הרביעי, יספיק לה תיקו בשביל לסיים מעל מיפילד

בתחתית חיפה ככל הנראה ירדו אוטומטית, אורי יפגוש בכל מקרה קבוצה חזקה ממנו בפלייאוף ויהיה האנדרדוג
il Dave
Продвинутый
il FC Wanaka
il guylamed >> Вторник Май 10 - 19:34
וואווו איזה מהפך דייב תודה!
יש מקום רביעי!!
il guylamed
Продвинутый
il Dave >> Вторник Май 10 - 19:47
מזל טוב לחיפה על אליפות משוגעת, מזל טוב למידפילד על המקום הרביעי ההיסטור ובהצלחה לאורי בפלייאוף

האכזבה הגדולה ביותר העונה בליגה היא כנראה של מכבי, שהיה מועמד ברור לאליפות ונאלץ להסתפק במקום השלישי בלבד. אם זאת הוא זכה בליגת האלופות ואין ספק שזה מחפה על זה

סיכום עונה

למרות הכישלון בגביע וגביע הנוער, הגיע הישג לא צפוי בליגה, והצלחנו להשיג כרטיס לאירופה
מסיבה זו העונה הזו היא מבחינתי מאוד מוצלחת
il Dave
Продвинутый
il FC Wanaka
il joest5 >> Вторник Май 10 - 20:01, Отредактирован Вторник Май 10 - 20:02
ברכות ותודה לך גיא על התיקו מול עופר שהביא לי את האליפות (חיכיתי עד שיהיה רישמי על מנת להודות).

כפי שדייב כתב כנראה האליפות הכי מתוקה שלי למרות שקשה לשפוט מול לא מעט זכיות מאוד צמודות שהיו לי בעבר. אבל בכל זאת, לאורך כמעט כל העונה זה היה נראה מאבק בין עופר למכבי כשעד המחזור ה34 הקבוצה שלי לא עמדה אפילו מחזור אחד במקום גבוה מהשלישי והפעם הראשונה שהוליכה את הטבלה הייתה רק במחזור ה36. ונתון סטטיסטי שנראה לי די מדהים הוא שמאז המחזור ה16 (בו הפסדתי לאותה מידפילד שבסופו של דבר העניקה לי את האליפות) הקבוצה שלי ניצחה 22 משחקים וסיימה רק אחד בתיקו, זה אולי נתון שכבר ניתקלנו בו בעבר אבל מה שיותר מדהים בזה הוא שבמהלך אותם 23 משחקים הקבוצה שלי ספגה שער אחד בלבד.

בסופו של דבר למרות פתיחת העונה הגרועה שלי אי פעם ושכללה הפסדים בכל שלושת המשחקים הראשונים שלי (שניים בליגה ואחד באלוף האלופים) הייתה לי עונה מדהימה עם גמר הגביע וגמר ליגת האלופות, אני חושב שזה היה עוול אם הייתי מסיים אותה ללא תואר.
il joest5
Переводчик
il guylamed >> Вторник Май 10 - 21:18, Отредактирован Вторник Май 10 - 21:18
אחת העונות המעניינות שהיו כאן ללא ספק.

מבחינתי, הצלחה חסרת תקדים בליגה, מקום רביעי וכרטיס לשלב הבתים בליגה האירופית (אני מקבל את הכרטיס מהגביע כן?) ו73 נקודות שמהוות שיא מועדון בליגה הראשונה.

בנוסף התחלתי לשלב צעירים ממרכז הנוער שלי בהרכב הראשון, מגמה שצפויה להימשך בעונות הקרובות

השחקנים ששיתפתי העונה:
Shahar Steinberg מגן, בן 20, 6.95-9.4
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-986992
כעת: 8.05-9.8 וגם קיבל אימון man marker ופותח בהרכב

Tuaivi Kominika קשר, בן 20, 7.6-9.55
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-951692
כעת 8.6-9.3 ופותח בהרכב

Malian Kantawong קשר, בן 19, 6.9-10
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-1011759
כעת 7.6-9.8, עולה מהספסל

Adi Klinger חלוץ, בן 19, 6.45-9.25
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-1018270
כעת 7.3-9.6, קיבל אימון long shots, עולה מהספסל ונכנס לרשימה הקצרה של הנבחרת

לאור התוצאות המפתיעות העונה בליגה צריך להכין את הקבוצה לאירופה, וזה מחייב פעילות בשוק ההעברות, תחום בו אני חלש יחסית
il guylamed
Продвинутый
il LFC >> Среда Май 11 - 03:25
סיכום שלי לעונה
התהליך שהתחלתי לפני מספר עונות של הצערת הסגל הסתיים העונה בגביע נוער היסטורי. לא ציפיתי להגיע למצב של גביע, אך הקבוצה הראתה נחישות ואופי כאשר בדרך הצליחה לעבור קבוצות מעולות ואלופי נוער בעבר כגון הפועל ת"א, הפועל חיפה ובגמר את סתיו. כאמור, השנה קבוצת הנוער נפרדת מהרבה צעירים מעולים ותאלץ לבנות את עצמה שוב עם צעירים מצויינים שמחכה להם עתיד ורוד עם אימון נכון. לגבי הקבוצה הבוגרת, הצלחנו להאבק על מקום באירופה עד המחזורים האחרונים, כך שיש שיפור. העונה הקבוצה ספגה פחות שערים והבקיע יותר, אך עדיין יש מקום לשיפור רב. מקווה להשתפר עוד מקום או שניים בעונה הבאה ולהתחיל להיות מתחרה לגיטימי למקום באירופה, מפעל בו השתתפתי פעם אחת בלבד. בהצלחה לכולם וכל הכבוד על עונה מותחת וספורטיבית לכולנו
il LFC
Продвинутый
Зарегистрировано2013-05-25
il Tel Aviv FC