Лига Израиль Сезон 5

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

עונה 8 (432)

il Dave >> Среда Март 26 - 18:56
הוא משודרג בימים אלה ל-8000 אבל קשה לי להאמין שאני אמצא אותו בהתחלה
il Dave
Продвинутый
Зарегистрировано2013-07-22
il FC Wanaka
il AP >> Среда Март 26 - 21:01
השוק מלא בתותחים להשאלה גם.
קחו לדוגמה את אן ני מבנין.
45 הצעות!!! להשאלה!!
הבן אדם שמאמן אותו מגיע להישגים גם עם האיש מבנים הראשון שנקרא על שם הקבוצה.
שחקן להשאלה עם ערך ארבע ויכול להגיע לשבע עוד לא ראיתי.
il AP
Новичок
Зарегистрировано2013-06-19
il ofer cohen >> Четверг Март 27 - 21:56
זמן טוב, לפני תחילת העונה החדשה לעשות גם כן סיכום לעונה הקודמת:

גביע
----
טוב, לקחנו את הגביע, כך שלא יכול להיות טוב מזה וזאת תוך נצחונות על חיפה בבית בחצי הגמר ומול הפועל בחוץ בגמר. כמובן ששמח לסיים עם תואר למרות שזה, כאמור, התואר הכי פחות מועדף ורווחי.

ליגה
----
הליגה, מתחלקת באופן מוזר ל 2 חלקים לא שווים.
החלק הראשון הוא 4 המחזורים הראשונים שהיו זוועה: הפסד בית להפועל תל אביב, חוץ להפועל חיפה והכי גרוע הפסד חוץ לחולון (WTF ?!?!). זה הציב אותי אחרי 4 מחזורים עם 3 הפדים ופער של 9 מחזורים בחיפה.
שאר העונה היתה נהדרת: למעט תיקו מול הפועל תל אביב בחוץ, ניצחתי את כל המשחקים כולל 3 המשחקים מול מכבי, 2 משחקים מול חיפה וגם נגד הפועל תוך אי שמיטת נקודות מול החלשות.
לסיכום: 4 המחזורים הראשונים: זוועה, ה 35 אחריהם: מצויינים והסיכום: טוב עד טוב מאוד.

ליגת האלופות
------------
בטורניר החשוב ביותר הודחתי ברבע הגמר שזו תוצאה שעונה על הציפיות - לא יותר ולא פחות. העובדה שעד רבע הגמר ניצחתי את כל המשחקים, שהייתי כ 15 דקות (שער אחד) מעלייה והודחתי למי שהיא לדעתי הקבוצה הטובה באירופה (ולא רק בגלל שזכתה בפועל). והסיכום: טוב.

לאור כל הנ"ל, העונה היתה טובה ברוב הפרמטרים - לא משהוא מבריק אבל גם רחוק מגרוע.
il ofer cohen
Новичок
Зарегистрировано2013-02-05
il Dave >> Пятница Март 28 - 11:51
תמונת ליגת העל הושלמה היום כאשר ברצלונה גוברת על קרית ים בשני מפגשים צמודים מאוד, מזל טוב!
il Dave
Продвинутый
Зарегистрировано2013-07-22
il FC Wanaka
il Jordy Cruijff >> Пятница Март 28 - 11:58
אכן עונה טובה לעופר, חוץ מהפספוס הקל בליגה (וגם תואר לא היה כזה משמעותי), בשאר המסגרות הוא עשה מעבר למצופה אז כל הכבוד.

כן, עוד שחקן פעיל מצטרף לליגה ועוד עם פופולריות גבוהה, כל הכבוד לו ובהצלחה בהמשך, מחר הגרלת הליגה, אני מקווה לארח את החזקות כמה שיותר מהר וכמה שיותר פעמים.
il Jordy Cruijff
Новичок
Зарегистрировано2013-04-08
il AP >> Пятница Март 28 - 14:38
אני חושב שהגביע הוא שנוי במחלוקת.
מצד אחד הגביע הוא הטורניר הכי פחות שווה, אבל זו הדרך היחידה לקבוע מי באמת הקבוצה הכי טובה במדינה. כשמדברים על ארבע ליגות, די ברור שקבוצה מהליגה הראשונה תיקח, אבל שבע ליגות, אפילו מהליגה השלישית אפשר לקחת גביע. יש מדינות שמרוויחות הרבה מהגביע ויש מדינות שלא.
בגלל זה אני קצת פחות מסכים איתך, עופר, בנושא של הגביע.
למרות זאת הייתה לך עונה מדהימה שעולה על כל הציפיות. אני חשבתי שאתה תהיה אפילו במקום הרביעי בגלל השתפרות גדולה של מכבי והפועל. בגביע זכית, מפעל שחיפה הייתה צריכה לקחת בכל מחיר (לא שאני מעביר ביקורת על כך שחיפה לא זכתה). בליגת האלופות הגעת לרבע הגמר, כשלדעתי היית צריך לסיים את הקמפיין בשמינית.
לסיכום, הייתה לעופר כאן את העונה הכי טובה, אבל לצערנו הוא זכה רק בתואר אחד.
il AP
Новичок
Зарегистрировано2013-06-19
il Jordy Cruijff >> Пятница Март 28 - 17:32
אפשר לקרוא לזה רעידת אדמה?
il Jordy Cruijff
Новичок
il guylamed >> Пятница Март 28 - 17:43
תמוה בעיני מה שעשית מכבי... לפחות יש לך מלא כסף עכשיו, אבל בעונה הזאת אם לא תתחזק תירד בדירוג
il guylamed
Продвинутый
Зарегистрировано2013-04-04
il Jordy Cruijff >> Пятница Март 28 - 18:59, Отредактирован Пятница Март 28 - 19:00
כן, 133 מיליון על הברומטר של הקבוצה שלי שהיה אחד ממצטיני הליגה בעונה החולפת וכבר 3-4 עונות המנהיג של הקבוצה שלי.

להשלכות: אז אם אני לא יקנה מישהו (ויש סיכויים לא רעים שאני כן יקנה מישהו, אבל אני לא ממהר יותר מידי), נראה שהחצי הראשון (עד חלון האמצע ששם אני כמעט בטוח שאני אקנה מישהו), יהיה לא משהו מבחינתי, כנראה שאני יהיה יותר קרוב למקום 5 מאשר ל3 וכנראה שבסוף העונה יסיים 4 (לא שאם הוא היה נשאר הייתי מצפה ליותר מזה, בנוסף בידידות עם חיפה בהרכבים חזקים שנערכה אחרי המכירה ולא הספקתי לשים בה הרכב טוב הפסדתי "רק" 4-1 והיה שיוויון במספר המצבים אז אני מקווה שעם הרכב טוב אני כן יוכל לתת פייט לכל קבוצה, שלא נדבר על זה שכרגע אין לי פליימייקר (אם כי יהיה ב20 ימים הקרובים).

באלופות (יהיה לי עד אז פליימייקר) אכן יהיה קשה אבל אני חושב שאני עדיין יכול לגנוב פה ושם, אם לא נקווה שמי שיגיע בחלון האמצע יעזור ואם לא מה לעשות, זה הסיכון שאני לוקח.

אבל, ואבל גדול:

כרגע נראה לי יש לי יותר כסף מכל הקבוצות הישראליות חוץ מחיפה ביחד כפול 2 (טוב, אולי הגזמתי כי להפועל גם נראה שיש גם המון כסף אבל עדיין יש המון), נראה אילו שחקנים אני יוכל להביא.
il Jordy Cruijff
Новичок
il joest5 >> Пятница Март 28 - 20:35
טוב אז אחרי רעידת האדמה אצל מכבי שמכר לא רק את השחקן הכי טוב שלו אלא גם את החלוץ הטוב שלו בעונות האחרונות (אם כי יש לו כרגע חלוץ לא פחות טוב) ואת אחד המגנים הטובים ביותר שלו. עדיין לסיים רביעי אני חושב שהוא לא יתקשה ואולי עדיין יצליח לעשות צרות ל3 הגדולות.

סיכום העונה שלי:
ליגה - סך הכל הצלחה וזכייה אבל היו גם כמה דברים פחות מעודדים. נתחיל מזה שאת האליפות לקחתי בעצם ב 4 המחזורים הראשונים או נכון יותר עופר הפסיד באותם 4 מחזורים. לאחר מכן אמנם ניצחתי את הפועל ומכבי בכל המפגשים בינינו אבל מול עופר הפסדתי 3 פעמים (כולל אחד בגביע). בנוסף כמובן הפסד מאכזב בשלבים מכריעים לאותה חולון שניצחה גם את עופר. אבל בסיכומה של עונה לקחתי אליפות ואני בטח לא יכול להיות מאוכזב מזה.

גביע - הפסד חוץ בחצי הגמר לעופר. קצת מאכזב להפסיד בחצי אבל כששם אני פוגש את עופר בחוץ זה בהחלט יכול להתקבל.

ליגת אלופות - כאן כבר באמת מדובר באכזבה. את השלב הראשון עברתי די בקלות למרות בית לא פשוט אבל כבר בשמינית הודחתי אמנם על ידי קבוצה לא רעה אבל פחות טובה משלי.

סך הכל עונה מעורבת. הצלחה בליגה, סביר בגביע ומאכזב באירופה.
il joest5
Переводчик
Зарегистрировано2013-02-07
il טל >> Пятница Март 28 - 22:08
אצלי היה אכזבה קשה בגביע,עשיתי פדיחות כי הפסדתי בשלב הראשון נגד קבוצות רובוט בליגה הרביעית!!!
ואני עוד רציתי להגיע לרבע גמר או שמינית...

בליגה הצלחה עצומה כש"גנבתי" את המקום החמישי שאמור להיות כמעט מובטח למידפילד שהם קבוצה הרבה הרבה הרבה יותר טובה ממני.

אכזבה ענקית והצלחה עצומה...גם מעורב.
מקווה להגיע למקום יותר טוב בגביע ולהשאר באותו מקום בליגה גם בעונה הבאה.

שתהיה לכולם עונה מוצלחת ומעניינת!!!
il טל
Новичок
Зарегистрировано2013-07-20
il basta >> Суббота Март 29 - 00:00
hi everyone
i am an new york and will return to israel only after pesach
so i will not be alot in the game-but i see that maccabi has alot of money...

good luck to everyone

basta
il basta
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv