Лига Израиль Сезон 5

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

עונה 8 (432)

il Jordy Cruijff >> Воскресенье Февраль 9 - 09:37, Отредактирован Воскресенье Февраль 9 - 09:38
קשה לדעת דייב, תראה למשל מה כתבנו לפני 4 עונות:

http://rockingsoccer.com/en/soccer/forum/home-he/2?topic=5829&posts=71

שים לב להודעה האחרונה של מידיפילד, ולתגובות אליה שהגיעו בעמוד אחרי.

אז, חשבנו שלא יהיה אפשרי בכלל להדביק את חיפה ועופר, היום אני והפועל כבר מתקרבים מאוד, מאמין שעם הזמן נצמצם אפילו עוד.

גם אתם יכולים, ככל שעולים בשדרוגים הם יותר יקרים ופחות מועילים (ההבדל בין צעירים 8 ל9 לדוגמא לא כזה גדול, עולה 60 מיליון), אז אתם יכולים לצמצם פערים פה, ואז זה יגרור צמצום פערים בעתיד.

אבל חשוב שתבנו את הקבוצות נכון לטווח הארוך, דרך הרבה צעירים ושדרוג מתקנים (בראשות איצטדיון (בעיקר אם אין לך רמה גבוהה, לפחות 14000, עכשיו) , ומתקן הצעירים שתמיד חשוב (וכמובן גם אימונים שישולב איתו), ולא מבוגרים כמו שחלק עושים (לראייה פרויקט הצעירים שעשיתי לפני כמה זמן, והוא הסיבה העיקרית לשיפור שלי).

באיזה ליגה עדיף לשחק? אז דווקא לפי דעתי עדיף משמעותית בליגה 1 גם אם אתה לא הולך לאירופה, בגלל האיצטדיונים- יש לקבוצות (בראשות 4 הגדולות, גם יש אחרות כמו טל שפירא מידפילד פינק וכו'), עם פופולריות לא רעה בכלל.

אחרי שתבנה איצטדיון לרמה גבוהה, וחנות אוהדים כדי לקבל יותר אוהדים, תוכל לקבל הכנסה ענקית.

רק אתמול מהמשחק עם חיפה לשם הדוגמא קיבלתי הכנסה של 2.4 מיליון (שזה בערך 1/3 ממה שקבוצות בליגה השניה יקבלו מטלוויזיה, ואצלי זה רק משחק אחד שנשארו עוד 19 כאלה (שעליהם אני ירוויח לפחות 1.5 מיליון לאחד), אין סיבה שגם אתה לא תוכל לקבל את זה אם יהיה לך איצטדיון 14000 ופולריות מעל 300000 (מה שאני מעריך יקח לך גג עונה וחצי אם תהיה רציני).

בעוד שלנו הגדולות זה יותר קשה לשדרג, כי רוב הליגה מתחתינו בפופלריות.

טוב, זהו, מקווה שאתה ואחרים יקחו מכאן כמה לקחים ויוכלו להתשפר בעתיד...

ולסיכום- אולי בדור הצעירים הנוכחי (7 עונות), המצב די עגום מבחינתכם, בצעירים שיבואו אחריהם אני חושב שעם התנהלות נכונה אתם יכולים להגיע רחוק, בהצלחה.
il Jordy Cruijff
Новичок
Зарегистрировано2013-04-08
il Dave >> Воскресенье Февраль 9 - 10:32
משעשע, הכסף שקיבלת ממשחק אחד קיבלתי בעונה שלמה מהאיצטדיון
את הטעויות עליהם דיברת, עשיתי את רובם אני חושב, מה שגרם לי לא להתקדם הוא אי שידרוג האיצטדיון בזמן, ההוכחה לכך היתה אתמול, מילאתי את האיצטדיון החדש במשחק הליגה הראשון, אני רק יכול לבכות על כל הכסף שלא עשיתי...

אגב, מה גודל ההכנסות בליגת האלופות ובליגה האירופית?
il Dave
Продвинутый
Зарегистрировано2013-07-22
il FC Wanaka
il joest5 >> Воскресенье Февраль 9 - 10:38
הכנסות מליגת האלופות:
http://rockingsoccer.com/en/soccer/tournament-2671/prizemoney

הכנסות מהליגה האירופית:
http://rockingsoccer.com/en/soccer/tournament-2671.2/prizemoney
il joest5
Переводчик
Зарегистрировано2013-02-07
il Jordy Cruijff >> Воскресенье Февраль 9 - 10:47
לא רק אגב שמילאת הכל, גם מילאת מול בוט עם 0 פופולריות, אין סימן טוב יותר שזה הזמן לשדרג איצטדיון (ורצוי אפילו הרבה הרבה קודם).

כנ"ל לגבי שאר הקוראים שממלאים בקלות ברוב המשחקים.

וכן, גם אני עשיתי בדיוק את אותן טעויות בהתחלה (מבוגרים, לא להשקיע במתקנים, ובעיקר לא להשקיע לאיצטדיו), אבל אז התעוררתי (בנושא האיצטדיון הקרדיט הולך לחיפה) והתחלתי לדאוג לזה, כיום המצב שלי די בסדר מבחינת מתקנים ואיצטדיון (וכמובן שחקנים צעירים שיש לקבוצה).

ואמנם ההכנסות מליגת האלופות הם גבוהות, וזה אכן פער, אבל לא יותר מידי גדול, אל תשכח שאנחנו משלמים הרבה משכורות (שילכו ויגדלו בעתיד), ובנוסף כמו שכתבתי בהודעה הראשונה, יותר קשה יותר יקר וזה מביא פחות תועלת לשדרג מתקנים מתקדמים.

אז גם בלי להגיע לזה בינתיים אתה יכול לצמצם (כמו שאני לא הגעתי לליגת האלופות מעולם, עד העונה).

וההכנסות מהליגה האירופית הם לא רציניות כל כך (רק מה שטוב זה שתמיד יש שאיצטדיון מלא, אז זה כן מביא קצת כסף).
il Jordy Cruijff
Новичок
il Dave >> Воскресенье Февраль 9 - 11:23
טוב שאתה אומר לי כי התלבטתי אם לשדרג מתקן אימונים או איצטדיון בשדרוג הבא (כרגע נוער 6 בבניה) אבל שיכנעת אותי לחסוך קצת ולהגדיל שוב את האיצטדיון

אכן ההכנסות מהליגה האירופית נמוכות משמעותית...
il Dave
Продвинутый
il FC Wanaka
il basta >> Воскресенье Февраль 9 - 13:59
מסכים עם כל מילה שכתב מכבי!
כמו בחיים-השקעה לעתיד היא המועילה ביותר ובענק.
בהצלחה לכולם.
il basta
Продвинутый
il Hapoel Tel Aviv
il guylamed >> Воскресенье Февраль 9 - 14:58
גם אני עשיתי את הטעות עם האצטדיון, ולקח לי זמן (וכמה זקנים בסגל) כדי להתגבר עליה, כרגע אני עם אצטדיון ברמה 4, ואימונים ברמה 7, יחד עם צעירים 7 שכרגע בבנייה.
העונה יהיה לי לראשונה נציג מהנוער בהרכב הפותח, אמנם הוא כשרון על, אבל גם זה משהו.
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-441101

עוד המלצה שלי היא לנסות לקנות שחקנים במטרה למכור אותם בחלון העברות הבא, שחקנים צעירים שאפשר לתת להם לשחק בליגה לצעירים, שבוודאות ישתפרו, כך שהשווי שלהם יעלה, ולמכור אותם בחלון אמצע העונה (יש ביקוש, כי אם מוכרים בחלון אמצע עונה זה כאילו השחקן קיבל נסיון של 2 עונות בעונה אחת)
אפשר גם לחזק את ההרכב הצעיר ב"מציאות" מקבוצות שפרשו (בוטים עם פופולריות), יש לי שני שחקנים כאלה בסגל שקניתי בגרושים והיום שווים מעל 10 מיליון כל אחד.
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-233850
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-217989
il guylamed
Продвинутый
Зарегистрировано2013-04-04
il Jordy Cruijff >> Воскресенье Февраль 9 - 16:03
כן, אני מסכים, אפשר למצוא "מציאות" פה ושם:

(הנה 2 שלי)
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-262004
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-198910

אבל צריך לבדוק טוב טוב לפני שקונים את פוטנציאל המכירה של השחקן, והמחיר שדורשים, רק אם שניהם מצויינים כדאי לקנות (וגם זה, לא יותר מידי שחקנים (משהו כמו 2-3 בחלון), במחיר כולל של עד 3 מיליון, כדי להשאיר כסף למבנים שזה יותר חשוב (להגיע לצעירים 8 אימונים 8 וכמובן איצטדיון 14000 זאת המטרה העיקרית).
il Jordy Cruijff
Новичок
il Dave >> Воскресенье Февраль 9 - 17:08
היה לי חלון העברות די פסיכי, 14 שחקנים עזבו את הסגל (10 נמכרו ו4 יצאו להשאלה), קניתי רק 3 שחקנים והשאלתי לראשונה 3 שחקנים
מקווה שהקטנת הסגל גם יתרום לרווחים העונה, אני לא באמת צריך סגל רחב, מהגביע אני אעוף גם ככה בקרוב...
il Dave
Продвинутый
il FC Wanaka
il joest5 >> Воскресенье Февраль 9 - 17:08
והדבר אולי הכי חשוב שלא הוזכר כאן, סבלנות. הפערים בין 5 הקבוצות הראשונות (מידפילד עדיין לא ברמה של 4 הראשונות אבל ברמה גבוהה משאר הליגה) לבין שאר הליגה כרגע מאוד גדולים. לצמצם את הפערים הללו ייקח כמה עונות טובות להערכתי אבל אני מאמין שמי שישמע לעצות הטובות שניתנו כאן יוכל בסופו של דבר לצמצם את הפערים הללו רק שיצטרך הרבה סבלנות.

אז שיהיה המון בהצלחה לכולם ואל ייאוש, זה עוד יגיע אני מאמין.
il joest5
Переводчик
il טל >> Воскресенье Февраль 9 - 19:15
כן.
אני עוד לא עשיתי טעויות במתקנים(לדעתי),יש לי אחלה מתקנים וקבוצה שלדעתי תוך שלוש עונות יכולה להגיע לליגיה האירופית, כמובן, בזכות שעל ההתחלה הבנתי כמה חשובים המתקנים וכמה חשוב הנוער-ההצערה של הקבוצה ולדעתי אני הקבוצה עם ההרכב הכי צעיר בליגה אם אני לא טועה...
אז הקבוצה שלי לא יורדת, כי אין לי זקן אחד חוץ מהשוער.
ואני בינתיים רק מתקדם.
אני מניח שאקח קצת לקחים ממכבי וחיפה.
il טל
Новичок
Зарегистрировано2013-07-20
il Dave >> Воскресенье Февраль 9 - 19:36
תגיד טל, מה זה ההרכב ההזוי נטול הבלמים שעלית איתו היום??
il Dave
Продвинутый
il FC Wanaka
il טל >> Воскресенье Февраль 9 - 19:44
כן...
אני הייתי בטוח שהוא כרגיל,יעלה עם החלוצים בצדדים.
הוא מאוד מאוד מאוד הפתיע אותי,לקחתי סיכון,ולצערי לא השתלם אבל מול קבוצה כזאת תותחית, בשבילי, זה כבוד לשים שני שערים.
יש לי במחזורים 2-5 את המשחקים מול הארבע הגדולות ואני אקווה שאשיג הרבה כסף מהאצטדיון.
il טל
Новичок
Зарегистрировано2013-07-20
il guylamed >> Воскресенье Февраль 9 - 20:00, Отредактирован Воскресенье Февраль 9 - 20:02
ניצחון ראשון!
3-0 על מכבי אוזמו, קבוצה חלשה אבל גם זה משהו.
צמד לחלוץ הרכש גולמבו שהגיע מעופר (מעניין אותי למה מכרת אותו...)

עריכה: עופר מקום אחרון עכשיו, כבר נפתח לו פער מחיפה והפועל
il guylamed
Продвинутый
Зарегистрировано2013-04-04
il Jordy Cruijff >> Воскресенье Февраль 9 - 20:29, Отредактирован Воскресенье Февраль 9 - 20:36
האמת, כל הכבוד לטל על האומץ לעלות עם מגני אגף כפולים ובלי בלמים (כמובן רק אם זה עבד לו טוב בסקאוט), אני מקווה שבגלל שהמשחק הזה, אם במצב דומה תהיה לו אותה התלבטות (להתסכן בהפסד מיידי (אבל סיכוי נמוך מאוד שזה יקרה), או לקבל מצב יותר טוב בשאר הסיכויים), הוא לא יפחד וילך מה שהסקאוט אומר יותר טוב לרוב הסיכויים.

בכל מקרה, אני אפילו לא ניתחתי הרכב עם חלוצים באמצע, ניתחתי ב5 הניתוחים הראשונים שלי רק חלוצי אגף, וכך עמדתי לשחק, אבל אז אמרתי לעצמי שכדאי לי לתת לחלוץ המלדיבי ניסיון לאגף ימין (כי בנבחרת שלו יש לו מתחרה מצויין על אגף שמאל, לעומת מתחרה חלש באגף ימין), אז שמתי באמצע (כי זה מביא יותר ניסיון לאגף ימין מאשר בשמאל, ולא בימין כי היכולת תפגע) והחלטתי לשים גם את השני באמצע כי לרוב מהניסיון שלי מוסרים יותר לחלוצים שבאגף, אבל הוא פחות טוב מהמלדיבי, אז לא רציתי שימסרו לו יותר...
אז שמתי, בדקתי (בקרדיט), שזה סביר בסקאוט ושיחקתי..

חוסר מזל ענק מבחינת טל (40 ויותר משחקים רצוף אני משחק עם חלוצי אגף), אבל אילו החיים, בכל מקרה אכן יפה להבקיע צמד (מה יהיה עם השוער שלי, נקווה שהוא שומר את המשחקים הטובים שלו לפלייאוף האלופות).

וגם למשחק היותר מרכזי- עופר מפתיע את חיפה בזה שהוא פותח עם אבאסי באמצע, אבל לא עוזר, נגמר 4-1 וכמה שזה מוזר כרגע עופר במקום האחרון, טוב, זה לא ישאר להרבה זמן.
il Jordy Cruijff
Новичок