Лига Израиль Сезон 50

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

עונה 10 (224)

il guy fink >> Четверг Июль 3 - 07:41
בתכלס אני יכול כבר לסכם את העונה ולשמחתי עמדתי בציפיות :)
שיפור של מקום אחד בליגה, רבע גמר גביע וגמר גביע הנוער.
בנוסף שודרגה אקדמית הנוער לרמה 8 והסקאוט ל5

מקווה שעוד אצליח למכור שחקנים ולצבור מספיק כסף להתחיל את שדרוג האיצטדיון (ל20 אלף) או מגרשי האימונים לרמה 9 :)
il guy fink
Новичок
Зарегистрировано2013-05-16
il Dave >> Четверг Июль 3 - 08:10
עונה מאוד מאכזבת למרות התחלה מצויינת
עד המחזור ה12 צברנו 21 נקודות ומאז צברנו 14 בלבד!!!

בגביע הגענו לשמינית גמר בלבד, אם כי עפנו מול מכבי בחוץ כך שזה סביר
בגביע הנוער הפסדנו ברבע לחיפה שלקחה את הגביע

בחלון החלטתי להצעיר את הקבוצה ולא להשקיע יותר מדי ברכש כך שאני לא מצפה לשיפור בעונה הבאה
il Dave
Продвинутый
Зарегистрировано2013-07-22
il FC Wanaka
il טל >> Четверг Июль 3 - 09:55, Отредактирован Четверг Июль 3 - 12:18
אצלי עונה קומסי קומסה - קומסי קומסה = ככה ככה.
בגביע הנוער אני הודחתי בשלב מאוד מוקדם כי לא היה לי אז שוער נוער.
בגביע הודחתי בסיבוב החמישי!!!!!!!מול ריאל ירושלים.
אבל...
בליגה האירופית הישג אדיר שלי כי היגעתי לאותו מספר נקודות כמעט כמו המקום השני.
ובליגה 90% שהשגתי מה שרציתי(מקום חמישי) כי אני מניח שסתיו לא ישיג 6 נקודות במשחקים נגד מידפילד והפועל חיפה...
אז קומסי קומסה אבל בדברים החשובים השגתי את המטרה ועליתי על הציפיות...

בעונה הבאה אנסה להשתפר בגביע הנוער, בגביע ואולי בעזרת נס לעלות עוד שלב באירופה.
וגם אנסה להשתפר בהגנה ושוערים יותר טובים- ואני מדבר גם על שוער נוער וגם על שוער רגיל.
il טל
Новичок
Зарегистрировано2013-07-20
il Jordy Cruijff >> Четверг Июль 3 - 10:31, Отредактирован Четверг Июль 3 - 10:32
אצלי עונה טובה:

סופרקאפ- הפסדתי אבל אני לא באמת ציפיתי לנצח את עופר במגרש ניטרלי.

גביע- הודחתי בחצי נגד חיפה, בבית, לאחר שויתרתי ועליתי בהרכב ב' בגלל עומס באלופות+לא רציתי לחייב את עצמי לא להיות מקום 6 (כלומר רציתי אפשרות להיות מקום 6 ולקבל את הכרטיס לסיבוב השני בליגה האירופית), לכן גם סביר.

גביע נוער- כאן מאכזב, הגעתי לחצי גמר מול חיפה שוב, בבית שלי, אבל תצוגה אירואית של השוער שלו לא הותירה לי סיכוי (גם שלי לא היה רע),והפסדתי 2-1 אם רק וליץ' היה מגיע בזמן להששתף בטורניר הזה...

ליגה- מקום 4 עם הסגל הנוכחי זה בהחלט עונה על הציפיות, ממש לא ציפיתי ליותר, מצד שני גם לא כל כך ציפיתי לפחות, נגדיר את זה כסביר+.

ליגת אלופות- חצי גמר עם סגל חלש יחסית כמו שלי (אפילו אין לי פלימייקר), כולל לעבור בסיבוב הפלייאוף את הבולגרים, לעבור את שלב הבתים שכלל 2 קבוצות חזקות, וכמובן לעבור את סובוטיקה ואסטורגה, ואז להפסיד ללוסט קיז אבל להיות שקול בבעיטות (קשה מול השוער שלו), זה ההשיג הכי טוב שלי עד עכשיו כמאמן.

בעונה הבאה אנסה לשפר קצת את הסגל, בעיקר את הקשר ההתקפי (שכרגע לא פלימייקר).

המטרה שלי תהיה לקחת תואר באחד המפעלים, נראה איך אני יעמוד בה...
il Jordy Cruijff
Новичок
Зарегистрировано2013-04-08
il ofer cohen >> Пятница Июль 4 - 22:38, Отредактирован Пятница Июль 4 - 22:39
הרבה ברכות לחיפה על הזכיה באליפות !!!
זה היה צמוד לאורך כל הדרך,
נגמר על הפרש שערים
אבל בסופו של דבר חיפה כבשה הרבה יותר שערים ממני (164 מול 122) וספגה פחות (13 מול 21) שזה הדבר הכי חשוב בכדורגל

אמנם בתוצאות בין 4 הגדולות (כולל מול חיפה עצמה) ידי היתה על העליונה אולם אני מטתי נקודות פעמיים וחיפה... בכלל לא

אז הסתיימה עונה מרתקת, בניצחון חיפה - כל הכבוד !!!
il ofer cohen
Новичок
Зарегистрировано2013-02-05
il Jordy Cruijff >> Суббота Июль 5 - 08:12
מצטרף לברכות, כל הכבוד על הזכייה באליפות וגם הזכיה בגביע ובאופן כללי עונה מצויינת!

לגבי הגביע- הפועל יארח את הגמר עונה הבאה, נראה אם זה יספיק לו לזכות בתואר, הסיכויים בערך 30% לו לעופר ולחיפה, 8% לי ו2% לקבוצה אחרת, כנראה.

ועוד פרט מעניין:

עוד פחות מ6 ימים, הליכי הבניה של נוער10 אצלי נגמרים, האם אני הראשון בישראל?
אם כן, הישג יפה לקבוצה שהתחילה בעונה השניה, ולא יצרה שחקן אחד בקרדיטים (חוץ מההוא שמקבלים בהדרכה), למרות שכמובן שאר הגדולות מקדימות אותי בביניינים, בעיקר באיצטדיון ובאימונים, אבל בסוף הכל יצטמצם (גם החסרון מהגדולות, וגם היתרון על הקטנות).
il Jordy Cruijff
Новичок
il joest5 >> Суббота Июль 5 - 10:05
תודה על הברכות וברכות למכבי על נוער 10, עד כמה שלי ידוע אתה אכן תהיה הראשון בישראל. ועכשיו גם אני יכול לסכם העונה.

אז כפי שנאמר בהחלט עברה על הקבוצה שלי עונה מעולה בכל המסגרות כשהיא הייתה רחוקה 3 דקות בלבד מכך שהעונה הזאת תהיה מושלמת:

גביע הנוער - זכייה. אפשר לסמן וי.

גביע - זכייה. גם כן אפשר לסמן וי.

ליגה - שם זה כבר היה קשה הרבה יותר כאשר לאורך רוב העונה עופר הוליך ובמשחקים בינינו ניצח אותי. למזלי עופר כפי שציין שמט פעמיים לקבוצות פחות טובות בעוד אני לא ובמשחק האחרון בינינו הצלחתי סוף סוף לנצח. בסופו של דבר רק בהפרש שערים אבל זכיתי באליפות כך שגם כאן הקבוצה עשתה את שלה.

ליגת האלופות - המפעל היחיד בו השתתפתי ולא זכיתי אבל עדיין אחרי שזכיתי בו בעונה שעברה קשה היה לי להאמין שאוכל לשחזר את זה ולהגיע שוב לגמר ובכל זאת עשיתי זאת. אז בגמר עצמו הקבוצה שלי שיחקה טוב מאוד והובילה עד הדקה ה117 כך שיש אכזבה מסויימת מכך שלא זכיתי אבל סך הכל אפשר לסכם גם את העונה האירופית של הקבוצה שלי כמעולה.

בעונה הבאה אני אמור להשתתף אפילו ביותר מפעלים (הסופרקאפ הישראלי, גביע הנוער הבינלאומי). נקווה לשחזר את ההשגים מהעונה שחלפה אבל האמת שגם קצת פחות מזה יהיה בסדר.
il joest5
Переводчик
Зарегистрировано2013-02-07
il stav >> Суббота Июль 5 - 10:08
שלום לכולם מבחינתי עונה סבירה האמת לא טובה.
אני רוצה לשאול אותכם משהו...
מתי השחקן הזה יכנס לנבחרת ישראל? זה חשוב לי...
http://rockingsoccer.com/he/soccer/info/player-572458
הבאתי לו עכשיו אימון מהירות ואני מתכוון לתת לו עוד.
il stav
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-08
il Jordy Cruijff >> Суббота Июль 5 - 10:44
קודם כל השאלה זה מי יהיה מאמן, בכל מקרה, אם אני, אז ברגע שהוא יכנס לרשימת המועמדים אני יבחר בו גם לנבחרת (כמו גם בכל סופרטאלנט טוב, או צעיר טוב שלא בהכרח סופרטאלנט, אחר), אם מאמן בוט, אז סביר שעוד הרבה זמן, אם חיפה אז אני גם מעריך שיבחר בו כשיהיה אפשר.
il Jordy Cruijff
Новичок
il joest5 >> Суббота Июль 5 - 11:08
לדעתי הוא כבר על סף כניסה לרשימת המועמדים (ועם עוד אימון מהירות הוא לבטח יכנס) ואז זה כבר תלוי במאמן הנבחרת. לו הייתי נשאר כמו שמכבי כתב הוא היה נכנס ישר לסגל כשאפשר (אם כי להרכב היה לוקח לו קצת זמן כי יש לנבחרת אחלה חלוצים), אחלה חלוץ לעתיד.
il joest5
Переводчик
Зарегистрировано2013-02-07
il stav >> Суббота Июль 5 - 11:37
כן מסכים איתכים אבל בסעה שהוא יצא לי בגיל מאוחר בגילד 17 ו21 שבועות
il stav
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-08
il Jordy Cruijff >> Суббота Июль 5 - 11:46
כי היה מנוער7, לא מפתיע...

לפחות יצא לך, להרבה אחרים לא.
il Jordy Cruijff
Новичок
il Jordy Cruijff >> Понедельник Июль 7 - 16:47
והישג יפה לרכש האחרון שלי:
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-452928

השחקן הראשון בישראל (למיטב ידיעתי) עם תכונה מאומנת מוזהבת!!!
il Jordy Cruijff
Новичок
il ofer cohen >> Суббота Июль 12 - 21:20
עכשיו, לפני העונה החדשה זה אולי הזמן לסכם את העונה שעברה:

אירופה - העונה הגרועה ביותר באירופה !!! 3 הפסדים בשלב הבתים הדיחו אותי בליגת האלופות, הפסד בפנדלים הדיח אותי בליגה האירופית וכך נשארתי ממש בלי כלום עם אכזבה גדולה באירופה.
לשמחתי נשארתי מדורג בדרג הראשון אבל העונה הזו תלווה אותי ותאיים עלי 5 עונות, כי עוד עונה כזו ואני יורד דרג להערכתי. בקיצור 0- כישלון !!!

ליגה - מצד אחד רוב הליגה הובלתי, ולעתים בפערים ניכרים ומצד שני בכל זאת - ראש בראש עם הפועל חיפה כאשר הפסד האליפות שלי לא היה במשחקים מול הגדולות אלא מול הקטנות. שורה תחתונה, אני לא יכול להתאכזב מ 108 נקודות, קצת להתאכזב מאבדן האליפות אבל בסך הכל עונה טובה מאוד.

גביע - להגיע לגמר ולהפסיד לחיפה בבית שלה זה ממש לא בושה. גם פה - עונה טובה מאוד אבל חסר הגרוש ללירה.

אלוף האלופים - ניצחון על מכבי במגרש נייטרלי משאיר לנו תואר אחד (לפחות זה...) העונה.

גביע הנוער - תצוגה והפסד בשלבים המוקדמים, בין השאר כי השחקנים היותר טובים היו מושאלים - הלקח נלמד וזה לא יקרה שוב !!!

סך הכל לולי אירופה - היתה עונה טובה, אבל העונה האירופית הופכת את העונה הזו לעונה הגרועה ביותר שלי עד כה במשחק
):
il ofer cohen
Новичок
Зарегистрировано2013-02-05