Лига Израиль Сезон 50

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

הישראליות באירופה עונה 10 (171)

il basta >> Воскресенье Июнь 8 - 07:57
אני עם ניצחון צפוי. קמבור אצלי רק תיקו. פותח אפשרות ריאלית למקום ראשון חשוב ביותר
il basta
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il basta >> Воскресенье Июнь 8 - 07:57
אני עם ניצחון צפוי. קמבור אצלי רק תיקו. פותח אפשרות ריאלית למקום ראשון חשוב ביותר
il basta
Продвинутый
il Hapoel Tel Aviv
il joest5 >> Воскресенье Июнь 8 - 08:15
ופתיחה מצויינת לישראליות של המחזור השני כאשר כל שלוש הקבוצות ששיחקו בבוקר משיגות ניצחון. מכבי עם ניצחון יפה וחשוב מאוד שנותן להם סיכוי לא רע בכלל לעלות מהבית שלהם (ואולי אפילו מהמקום הראשון). הפועל עם ניצחון קל וחלק על האנגלים (שהמנהל שלהם משום מה החליט שלא להבריא את שני השוערים הראשונים הפצועים שלו ועלה עם השוער השלישי) וכמעט בוודאות יעלה, שני המשחקים הבאים מול קמבור כנראה יקבעו אם מהמקום הראשון או השני. והקבוצה שלי מול היריבה הכי קשה שלי מנצחת 1-0 קטן אבל גדול במיוחד בהתחשב בעובדה שמשך 50 דקות שיחקתי בעשרה שחקנים אחרי שהלפרט הורחק. מצבי גם נראה טוב בבית שלי.

שיהיה בהצלחה לשתי הקבוצות שמשחקות בהמשך היום.
il joest5
Переводчик
il Jordy Cruijff >> Воскресенье Июнь 8 - 10:53
אכן, כל הכבוד להפועל חיפה והפועל תל אביב על הניצחונות המרשימים היום, במיוחד כל הכבוד על הפועל תל אביב (טוב, החלק המפתיע לא בזכותו אבל עדיין), על זה שאחרי 2 סיבובים הוא מוביל ב5 נקודות על קמבור, מי יכל להאמין, ועדיין, כלום לא סגור, המשחק הבא של קמבור מולו יכריע (בבית של הפועל, בהצלחה!).

וכמובן בהצלחה לשאר הקבוצות שישחקו בהמשך היום.
il Jordy Cruijff
Новичок
Зарегистрировано2013-04-08
il Jordy Cruijff >> Воскресенье Июнь 8 - 13:03
ו3-0 גדול לעופר מסיים 4/4 לישראליות היום באלופות, נראה מה טל שפירא יעשו בקרוב, בהצלחה.
il Jordy Cruijff
Новичок
il טל >> Воскресенье Июнь 8 - 13:12
במשחק הקרוב שלי אני עולה בהרכב מחליף כי אין לי סיכוי בחוץ וזה גם לפני משחק ליגה.

כבר השגתי את המטרה שלי באירופה...
il טל
Новичок
Зарегистрировано2013-07-20
il Jordy Cruijff >> Воскресенье Июнь 8 - 20:16, Отредактирован Воскресенье Июнь 8 - 20:43
וטל שעלה בהרכב ב כצפוי מפסיד.

לא יודע מה הסקאוט חוזה, אבל לפחות לדעתי יש לך סיכויים לא רעים לגנוב משהו (כלומר מקום כלשהו), אם תצליח לנצח בדו-קרב של 2 משחקים את הבלגים, אז למה לא? אולי תגיע למצב בסיבוב האחרון שהבוסנים בטוח לא יעלו ואז הם יוותרו לך,ואולי גם ווגיניגין יבטיחו כבר את המקום עד הגומלין מולך וגם יוותרו לך (אפשרי אם הם ינצחו הכל עד המשחק מולך, ואתה תיקח נקודות לבלגים) בקיצר, אני חושב שאתה עדיין יכול לתת עוד באירופה, בהצלחה!
il Jordy Cruijff
Новичок
il basta >> Вторник Июнь 10 - 08:21
אז היום נפתח ממש לא טוב:
- מכבי מפסיד 0-2 בבית מול האנגלים העדיפים, אם כי במשחק עצמו לא הגיע למכבי להפסיד.
- אני מובס 0-4 בבית מול קמבור - לא מתקבל על הדעת!!! לי היו יותר בעיטות... השוער שלו עם יום מטורף, ומבחינתי חבל מאוד כי הייתה לי הזדמנות לעשות צעד משמעותי לעבר המקום הראשון-ובמקום זה אני ממש לא בטוח שני...

מקווה שעופר, חיפה ואולי טל ינצחו...
il basta
Продвинутый
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> Вторник Июнь 10 - 11:29
אכן התחלה גרועה לשנינו, אותי זה בכלל מסבך, אבל בהצלחה לעופר חיפה וטל בהמשך.
il Jordy Cruijff
Новичок
il ofer cohen >> Вторник Июнь 10 - 16:03
הפסד מאוד מאוד מאכזב בחוץ באלופות.
כמו שכתבתי בעבר - לא נראה לי שאני ממש מבין את מנוע המשחק החדש והשלכותיו ונראה (למרות שעוד אפשר להציל וזה ממש לא אבוד) שאני בכיוון לעונה האירופית הגרועה ביותר שלי וחבל...
il ofer cohen
Новичок
Зарегистрировано2013-02-05
il Jordy Cruijff >> Вторник Июнь 10 - 16:28, Отредактирован Вторник Июнь 10 - 16:35
באמת הפסד מאוד מאכזב ובאמת קשה לאמר למה.

היום היה היום הגרוע של הישראליות באלופות זה כמה עונות, 4 הפסדים ורק תיקו בודד, לדעתי הסקאוט חזה לנו ביחד בממוצע 2-3 ניצחונות ועדיין רק תיקו.

נקווה להתאושש בהמשך, בהצלחה לכולם!
il Jordy Cruijff
Новичок
il joest5 >> Вторник Июнь 10 - 16:35
לא נראה לי שעדיין יש מי שממש מבין איך להתמודד עם המנוע החדש וגם לא בטוח שיש שיטות להתמודד מולו כאשר השוער של היריבה ביום טוב וההתקפה שלך לא במיטבה.

ולסיכום היום עד כמה שזכור לי מדובר ביום הגרוע ביותר של הקבוצות הישראליות בשלב הבתים באירופה לדורותיו. 4 הפסדים ורק הקבוצה שלי מצליחה להוציא תיקו (שגם הוא תיקו שכולו הפסד בהתחשב בשליטה המוחלטת שלי, ובכל הקטגוריות, במשחק). 5 משחקים ורק טל שפירא הצליח לכבוש שער בודד (שלא הציל אותו מהפסד). בקיצור, יום רע מאוד.

ועם כל זאת עדיין המצב של הקבוצה שלי לא רע בכלל והמצב של הפועל ומכבי בהחלט סביר. עופר קצת הסתבך בעקבות ההפסד אבל יש לו קבוצה מספיק חזקה בכדי לצאת מזה ומטל שפירא לא ציפינו ליותר מדי ובכל זאת 3 נקודות משלושה משחקים ששניים מהם בחוץ זה בהחלט סביר מבחינתה. כך שלמרות היום הרע עדיין הישראליות יכולות לדבר השנה באירופה ושום דבר לא גמור.
il joest5
Переводчик
il basta >> Вторник Июнь 10 - 17:13
אצלי היום הגרוע מצטרף לעוד משחקים בעייתיים בליגה - אני מאבד המון נקודות לאחרונה.
il basta
Продвинутый
il Hapoel Tel Aviv
il ofer cohen >> Среда Июнь 11 - 20:49
שלא יהיו אי הבנות
אין מדובר בהתבכיינות\אלא באמת ובתמים אני לא מבין את המשחק.
להלן ההכנה למשחק שיש לי מחר (אי אפשר להתבכיין על תוצאה שלא קרתה...).

הנה ההרכבים שהשוויתי:
http://prntscr.com/3rwa57

ואלה 3 ריכוזי תוצאות שקיבלתי:
http://prntscr.com/3rwakt
http://prntscr.com/3rwb2k
http://prntscr.com/3rwbec

ברור שלא אעלה בהרכב הזה, אבל למישהוא יש תובנות על הקשר בין ההרכב לסימולציות ?
להזכירכם המשחק בבית שלי...

ללא שום קשר המשחק הזה קריטי למאבק על המקום השני
אם לא אנצח, ואולי אם אנצח בתוצאה פחות טובה מ 1:0 כנראה שאמצא את עצמי מחוץ לליגת האלופות אחרי שלב הבתים לראשונה מאז עונה 1
il ofer cohen
Новичок
Зарегистрировано2013-02-05
il basta >> Среда Июнь 11 - 20:57
אל תתרגש מסימולציות, פעם שעברה שהתרגשת אמרתי לך שתנצח אותם 3-1 , טעיתי בקטן... נגמר 3-0 .

גם הפעם תנצח - אני משוכנע!!!
il basta
Продвинутый
il Hapoel Tel Aviv