Лига Израиль Сезон 50

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

הישראליות באירופה עונה 10 (171)

il joest5 >> Воскресенье Июнь 22 - 14:37
עוד ניצחון אדיר של מכבי על קבוצה שעל הנייר חזקה בלא מעט משלו והוא קרוב מאוד לחצי (יש הבדל גדול בלמחוק פיגור שכזה עם המנוע הישן לעומת החדש) ולמרות כל המכירות שלו בחלונות האחרונים עושה חייל באירופה. כמובן שעדיין צריך להתכונן במלוא הרצינות לגומלין ולא לזלזל.

הפועל עם ניצחון חוץ יפה מאוד מול עופר שמציב אותו בעמדה ממש לא רעה אם כי בעונות האחרונות כבר ראינו לא פעם שבית לא תמיד משחק תפקיד במשחקים בין הגדולות כך שעדיין מצבו של עופר ממש לא אבוד. עם זאת הפועל כרגע פייבוריט לעלות.

ואני בהמשך היום מול הגרמנים שאולי מבחינת סגל פחות טובים ממני אבל הם גם אחת מאותן קבוצות (כמו מכבי וליברפול) שמרבות להגיע רחוק יותר ממה שהסגל שלהם מראה. בעונה שעברה הגיעו גם כן לרבע והיו חסרים דקה מלהגיע לחצי והעונה גם כן כבר הספיקו לעבור קבוצות לא רעות כמו ליברפול עצמה וסטרוד וניצחו גם את לוסט קיז כך שפשוט זה ממש לא צפוי להיות. עדיין הסיכוי בהחלט קיים ונקווה להתחיל בתוצאה טובה היום.
il joest5
Переводчик
Зарегистрировано2013-02-07
il joest5 >> Воскресенье Июнь 22 - 21:43
ו 2-0 מצויין לקבוצה שלי בחוץ מול הגרמנים שמעמיד אותי בעמדה מצויינת לעלות לשלב הבא. אני כמובן לא מתכוון לזלזל במשחק השני כי כבר היו דברים מעולם אבל 2-0 בחוץ זו תוצאה מצויינת. נקווה לא לפשל בגומלין.

בכל מקרה יום מוצלח מאוד לישראליות שלא שיחקו בינן לבין עצמן ויום טוב מאוד להפועל שמנצח בחוץ את עופר. שיהיה בהצלחה לכולנו בגומלין.
il joest5
Переводчик
il basta >> Понедельник Июнь 23 - 05:34
באמת תוצאה מצוינת, וגם ככה אתה עדיף עליו, אתה עם רגל וחצי בשלב הבא.
גם מכבי במצב מצוין, אצלי עדיין הכל יכול להיות, אם כי אני שמח מאוד על הניצחון במשחק הראשון.
il basta
Продвинутый
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> Понедельник Июнь 23 - 12:23
כן, כל הכבוד לחיפה על 2-0 ענק ועוד בחוץ, רגל וחצי בשלב הבא.

ומחר (פעם קודמת שכתבתי ככה כולם עלו אז ננסה שוב, אם 3 יעלו מחר נמשיך עם זה), כל המתח יהיה במקביל (לפחות רוב):

אני יפתח את המשחקים במשחק ב10:28 מול אסטורגה.
במחצית יצטרפו אלי הפועל ועופר למשחק ביניהם.

ו5 דקות אחרי שנתאושש מ2 המשחקים המותחים הללו, יחל המשחק של חיפה מול לברקוזן.

יום גורלי להמשך העונה, בהצלחה לכולנו!
il Jordy Cruijff
Новичок
Зарегистрировано2013-04-08
il Jordy Cruijff >> Вторник Июнь 24 - 07:46
ואני וחיפה עושים את זה!

חיפה שולט כל המשחק ומנצח בקלילות, עליה מרשימה, לשחוט ככה ב2 משחקים קבוצה ברבע גמר ליגת האלופות זה יפה מאוד.

אני עם עוד מערך הגנתי, עוצר את אסטורגה על שער 1, ובדקה ה91 מבקיע שער שיוויון לפרוטוקול, גם עולה, ואפילו מצליח לקבל עוד נקודת דירוג ככה.

בהצלחה לשנינו בחצי הגמר, הבעיה שלי- מורחק לי מגן חשוב מאוד, ואין לו מחליף, אני יאלץ לשחק בלעדיו בהמשך.

אני מקווה לא לקבל את חיפה, לגבי שאר העולות- נראה מי יעלה.

חיפה מקווה לקבל אותי, אבל אם יקבל את לוסט קיז נגיד (או הצרפתים היריבים שלהם), בהנחה שהם יעלו, הוא גם לא יבכה...

בהצלחה להפועל ועופר עכשיו!
il Jordy Cruijff
Новичок
il basta >> Вторник Июнь 24 - 08:08
אצלנו עופר ניצח 1-0 עם תצוגת שוער ענקית. אבל ניצחתי בפנדלים.
בהחלט הישג גדול בשבילי לעבור את עופר בשני משחקים.
il basta
Продвинутый
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> Вторник Июнь 24 - 11:05
כל הכבוד על ההעפלה, היה צמוד עד הפנדל האחרון אבל בסוף עשית את זה, סחטיין!

אז 2 נציגות בחצי גמר ליגת האלופות, ונציגה אחת ברבע גמר הליגה האירופית, לא רע, נחכה להגרלות מחר, בהצלחה לכולם!
il Jordy Cruijff
Новичок
il AP >> Вторник Июнь 24 - 11:12
לא יאמן!
מכבי, גרמת לי להגיב פה אחרי שנרדמתי בזמן האחרון כי דבר כזה עוד לא ראיתי.
יש לך קבוצה צעירה, עם פוטנציאל גדול, ובלי שחקן מעל 7 כוכבים, עושה את זה מול 2 מהגדולות באירופה, אולי אפילו בעולם.
כל הכבוד, הישג אדיר.
il AP
Новичок
Зарегистрировано2013-06-19
il Jordy Cruijff >> Вторник Июнь 24 - 12:04
תודה, אכן הישג אדיר, נראה מה יהיה מפה.
il Jordy Cruijff
Новичок
il basta >> Вторник Июнь 24 - 13:00
אכן הוכחת יכולת טקטית אדירה
מזכיר את מכבי בכדורסל... אתה דיויד בלאט במקרה? או הבן שלו?
il basta
Продвинутый
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> Вторник Июнь 24 - 18:42
גם כמו מכבי כדורסל אני מקרטע מאוד בליגה...

טוב, אם אני יזכה בליגת האלופות אני יסלח על החלק הראשון, אבל ממש ממש ממש ממש לא חושב על זה עכשיו, נראה את היריבה בשלב הבא ונקווה לשרוד נגדה.
il Jordy Cruijff
Новичок
il joest5 >> Вторник Июнь 24 - 20:24
מסכים לגבי ההישג האדיר של מכבי. זה בהחלט בגדר בלתי נתפס שקבוצה בינונית ביחס לטופ האירופי ללא שחקנים עם 3 כוכבי זהב ועם הרכב מאוד צעיר מצליחה לעבור קבוצות כמו סובוטיקה (שזכתה פעמיים בליגת האלופות ובעיניי רבים נחשבת לקבוצה הטובה באירופה) ואסטורגה (שהגיעה בעונה שעברה לגמר ליגת האלופות, שם נוצחה בקטן על ידי איזו קבוצה אלמונית). ללא ספק הישג אדיר שקודם כל מעיד על היכולת הטקטית הנהדרת של המאמן שלה.

אני במלוא הרצינות אומר שבשלב הבא אני ממש לא בטוח שאני רוצה לפגוש את מכבי.
il joest5
Переводчик
il Jordy Cruijff >> Среда Июнь 25 - 05:52, Отредактирован Среда Июнь 25 - 05:56
תודה, אבל לא נגזים, ס"ך כרגע יש לי רק 6 מגנים טובים, 3 קשרים טובים, וחלוץ טוב, די ברור לשחק כאן 6-3-1...

וההגרלות:

חיפה נגד קמבור- אני חושב שקמבור גמרו את הסוס, מתחילים להזדקן וכו', לחיפה כאן יש הזדמנות אדירה להגיע לגמר נוסף, הם היו היריבה המועדפת עלי אבל לא יצא לפועל.

אני מול לוסט קיז- הם היריבה השניה שרציתי לפגוש, אחרי קמבור, אז הגרלה ממוצעת, אם היו אומרים לי אבל לשנות ל50% חיפה ו50% קמבור, כנראה שהייתי הולך על זה.
לוסט קיז הם קבוצה אדירה, עם הכי הרבה כשרונות על טובים במשחק כנראה, קישור הכי טוב בעולם, שוער הכי טוב בעולם, והתקפה והגנה טובות מאוד.
הם מוליכים בפער את הליגה החזקה באירופה- הליגה ההולנדית, עם 22/25 ניצחונות.
רק פעם אחת בלבד הם הפסידו!
פשוט לא יאמן

יהיה קשה מאוד, אבל נקווה למשיך במסע...

הפועל מול פולנים- הפולנים לא פראיירים ועדיין הפועל עדיף ויכול בהחלט להמשיך הלאה.

בהצלחה לכולנו!
אגב, לדירוגים:
כל הגרמניות בחוץ, ואצלנו נשארו 3 ישראליות, הפער כרגע 5, נקווה להמשיך להגדיל.
il Jordy Cruijff
Новичок
il Jordy Cruijff >> Среда Июнь 25 - 18:51, Отредактирован Среда Июнь 25 - 18:52
אז בהצלחה לכולם מחר, המשחקים של כולנו יסתיימו עד 11.

אני לפחות יכול להעיד שנגד לוסט קיז יהיה יותר קשה גם מאשר נגד סובוטיקה, וגם מאשר נגד אסטורגה, אבל נקווה להסתדר...
il Jordy Cruijff
Новичок
il ofer cohen >> Среда Июнь 25 - 19:42
הרבה בהצלחה לנציגים שנשארו
תמשיכו מה שעשיתם עד כה ואנחנו מסודרים
il ofer cohen
Новичок
Зарегистрировано2013-02-05