Лига Литва Сезон 3 [2]

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

[League of Lithuania 2] 12 Sezonas (163)


lt Ziu ✔ >> Среда Октябрь 15 - 18:51
Sveikinu, Justai, su bronza!
lt Ziu ✔
Продвинутый
Зарегистрировано2013-11-02
lt Ziu ✔ >> Среда Октябрь 15 - 18:51
Ir su tradicine vieta man is paskos :)
lt Ziu ✔
Продвинутый
Зарегистрировано2013-11-02
lt Justas >> Среда Октябрь 15 - 19:01
Va čia tai sezono comeback'as :DD
Kažkas neįtikėtino, planai buvo bent tiesioginiu spyriu neišlėkt iš grupės, kad bent šansą atkrintamosiose turėčiau išlikt, žaidėjai su savo žvaigždutėm taip pat nieko daugiau nežadėjo, visąlaik aukščiau būtent tos 8os vietos ir nepakilau, galiausiai super sužaista sezono pabaiga ir aš trečioje vietoje :D Ačiū visiems už žiauriai įdomų sezoną, 36 turai, o viskas sprendžiasi paskutiniąjame, kuriame net 7 iš 10 komandų nežinojo savo likimo ir galėjo tiek iškristi, tiek gauti šansą pakilti aukštyn :)
lt Justas
Продвинутый
Зарегистрировано2014-01-08
lt R800i >> Среда Октябрь 15 - 19:24
Sveikinimai Justai :)
lt R800i
Продвинутый
Зарегистрировано2013-05-23
lt Justas >> Среда Октябрь 15 - 19:34
Ačiū, ačiū. Taip pat noriu pasveikint visą mūsų 2 lygą, su kolkas aktyviausia lygos tema LT istorijoje. Lyg šiol aktyviausia buvo 3.2 grupė. Bet dauguma jos žaidėjų pakilo aukštyn - tendencijos keičiasi. Ką čia gali žinoti, galbūt greitai ir 1 lyga turės tokį aktyvų forumą ;)
lt Justas
Продвинутый
Зарегистрировано2014-01-08
lt CHAosas >> Четверг Октябрь 16 - 10:21
sveikinimai mane aplenkusiems :) ir sekmes (bei kantrybes) pakilsiantiems i I'aja lyga!
lt CHAosas
Продвинутый
Зарегистрировано2013-05-21
lt CHAos™ Club
lt Justas >> Четверг Октябрь 16 - 11:31, Отредактирован Четверг Октябрь 16 - 11:33
Bet čia paskutinio turo paskutinis match'as tai kaip surežisuotas. Visi jau sužaidę ir paskutiniame matche viskas sprendžiasi, kas laimi - tas kyla į trečią vietą ir kovoja dėl patekimo į 1ą lygą, kas pralaimi, tas krenta į 8ą vietą ir kovoja dėl išlikimo 2-oje lygoje. Neįtikėtinai įdomus bei atkaklus sezonas :)

p.s. lygiųjų atveju Puntukas būtų likęs trečioje vietoje, o Dainavai tektų kovoti dėl išlikimo. Mes su Chaosu tuo tarpu saugiai sėdėtume lentelės vidury :)
lt Justas
Продвинутый
Зарегистрировано2014-01-08
lt Ziu ✔ >> Пятница Октябрь 17 - 08:41
Nekenciu taves, Justai.
lt Ziu ✔
Продвинутый
Зарегистрировано2013-11-02
lt Justas >> Пятница Октябрь 17 - 09:46
:DD Drambliai ant bangos :D Svečiuose gavus dar pirmam kėliny raudoną kortą pergalė 2-0, suprantu už ką manęs nekenti :D
lt Justas
Продвинутый
Зарегистрировано2014-01-08
lt blabla >> Пятница Октябрь 17 - 14:25, Отредактирован Пятница Октябрь 17 - 14:26
Smagu matyti Ziu, Justą ir Mantvydą užėmus tokias šaunias pozicijas 2-ajame divizione! :)
lt blabla
Продвинутый
Зарегистрировано2013-05-24
lt Justas >> Пятница Октябрь 17 - 20:16
Tavęs trūksta, blabla ;)
lt Justas
Продвинутый
Зарегистрировано2014-01-08
lt Justas >> Суббота Октябрь 18 - 18:50, Отредактирован Суббота Октябрь 18 - 18:58
Nu ką, Ziu. Tau jau trijų įvarčių reikia, o turi tik vieną kėlinį :P

Praeitam match'e aš irgi gavau raudoną, tai nesutrukdė kitam kėliny sukalt du įvarčius. Tikiuosi atvirkštinis scenarijus nepasikartos, nes situacija panaši, gauni raudoną pirmo kėlinio pabaigoj, tik tiek, kad pendelį mano puolėjas realizavo ;)

EDIT: prasideda :D dar 2 goalų tau reik, liko 35min, kolkas aš dar ramus :D

EDIT: iiir tavo viltys žlugusios, likus 15min rezultatas tampa 2-1, o tau vėl reikia 3 įvarčių :)

Nuo pirmo sezono mus vadinau didžiausiais priešininkais, šios dvi dienos mus dar labiau suaršins ^^
lt Justas
Продвинутый
Зарегистрировано2014-01-08
lt Ziu ✔ >> Суббота Октябрь 18 - 19:02
Sveikinu. Buvai geresnis. As niekada to nepamirsiu. Saugokis...
lt Ziu ✔
Продвинутый
Зарегистрировано2013-11-02
lt Ziu ✔ >> Суббота Октябрь 18 - 19:02
o jei rimtai tai sekmes pries Edvarda :)
lt Ziu ✔
Продвинутый
Зарегистрировано2013-11-02
lt Justas >> Суббота Октябрь 18 - 19:06
Šiaip Edvardas manau be galo apsidžiaugs, kad jam teks dėl išlikimo I lygoj kovoti su manimi, ne su tavimi :) Tavo komanda pagal pajėgumą labai panaši į jo, maniškei dar nemažai aikštelių apšikt iki tokio lygio, bet visgi, po šio sezono šou negaliu nieko daugiau sakyt, aš aplamai turėjau kovoti dėl išlikimo antroje lygoje, ne dėl pakylimo į pirmą, + įveikiau tave atkrintamųjų serijoje, tai kodėl gi nepabandžius prašokt ir Edvardo barjero ;)

p.s. Tu ir Edvardas esat vieninteliai kandidatai į rinktinės trenerio postą, būtų buvus be galo principinga serija tarp Jūsų :D
lt Justas
Продвинутый
Зарегистрировано2014-01-08